Zondag 5e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Bemelen 0 0 0 0 0 0 0  
2 Geertruidse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
3 Geulsche Boys 0 0 0 0 0 0 0  
4 Gulpen 0 0 0 0 0 0 0  
5 IBC '03 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Nijswiller 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Partij 0 0 0 0 0 0 0  
8 RKMVC 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKUVC 0 0 0 0 0 0 0  
10 SCG 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV Sibbe 0 0 0 0 0 0 0  
12 SNC '14 0 0 0 0 0 0 0  
13 Vijlen 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Willem I 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Bemelen2. Geertruidse Boys3. Geulsche Boys4. Gulpen5. IBC '036. SV Nijswiller7. VV Partij8. RKMVC9. RKUVC10. SCG11. SV Sibbe12. SNC '1413. Vijlen14. VV Willem I
1. FC Bemelen 24 sep11 feb18 mrt 5 nov22 okt 8 okt10 dec 8 apr20 mei26 nov22 apr28 jan 1 apr
2. Geertruidse Boys 4 feb 15 apr 1 okt22 okt18 feb17 dec 1 apr27 mei22 apr 5 nov18 mrt26 nov15 okt
3. Geulsche Boys15 okt28 jan  5 nov18 feb 1 apr 8 apr22 apr24 sep10 dec22 okt26 nov20 mei18 mrt
4. Gulpen29 okt 8 apr11 mrt  1 apr26 nov11 feb20 mei 8 okt28 jan22 apr10 dec24 sep22 okt
5. IBC '0311 mrt25 mrt 8 okt19 nov 22 apr24 sep28 jan11 feb29 okt10 dec20 mei 8 apr26 nov
6. SV Nijswiller25 mrt 8 okt19 nov13 mei 3 dec 11 mrt11 feb17 dec 8 apr15 apr24 sep29 okt27 mei
7. VV Partij18 feb20 mei 1 okt15 okt 4 feb 5 nov 26 nov28 jan22 okt18 mrt 1 apr10 dec22 apr
8. RKMVC27 mei19 nov 3 dec17 dec15 apr15 okt13 mei 29 okt11 mrt 4 feb18 feb25 mrt 1 okt
9. RKUVC 1 okt10 dec 4 feb18 feb15 okt20 mei15 apr18 mrt 26 nov 1 apr22 okt22 apr 5 nov
10. SCG17 dec 3 dec27 mei15 apr18 mrt 1 okt25 mrt 5 nov13 mei 18 feb15 okt19 nov 4 feb
11. SV Sibbe13 mei11 mrt25 mrt 3 dec27 mei28 jan29 okt24 sep19 nov 8 okt  8 apr11 feb17 dec
12. SNC '14 3 dec29 okt13 mei27 mei17 dec 4 feb19 nov 8 okt25 mrt11 feb 1 okt 11 mrt15 apr
13. Vijlen15 apr13 mei17 dec 4 feb 1 okt18 mrt27 mei22 okt 3 dec 1 apr15 okt 5 nov 18 feb
14. VV Willem I19 nov11 feb29 okt25 mrt13 mei10 dec 3 dec 8 apr11 mrt24 sep20 mei28 jan 8 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie