Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Brandevoort 0 0 0 0 0 0 0  
2 Bruheze 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Lierop 0 0 0 0 0 0 0  
4 Liessel 0 0 0 0 0 0 0  
5 Mifano 0 0 0 0 0 0 0  
6 Neerkandia 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Oda 0 0 0 0 0 0 0  
8 ONDO 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKMSV 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKSVO 0 0 0 0 0 0 0  
11 Rood Wit '62 0 0 0 0 0 0 0  
12 SJVV 0 0 0 0 0 0 0  
13 SSE 0 0 0 0 0 0 0  
14 SVSH 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Brandevoort2. Bruheze3. SV Lierop4. Liessel5. Mifano6. Neerkandia7. FC Oda8. ONDO9. RKMSV10. RKSVO11. Rood Wit '6212. SJVV13. SSE14. SVSH
1. SV Brandevoort 11 mrt 8 okt 1 okt19 nov15 apr17 dec 3 dec11 feb13 mei 4 feb25 mrt29 okt27 mei
2. Bruheze 5 nov 22 okt15 okt27 mei18 feb 1 okt15 apr 1 apr17 dec18 mrt 3 dec13 mei 4 feb
3. SV Lierop18 feb25 mrt  4 feb13 mei 1 okt15 apr27 mei11 mrt 3 dec15 okt29 okt19 nov17 dec
4. Liessel 8 apr11 feb24 sep 29 okt17 dec27 mei13 mei 8 okt25 mrt28 jan19 nov11 mrt 3 dec
5. Mifano 1 apr10 dec26 nov18 mrt 22 apr 4 feb18 feb22 okt 1 okt 5 nov28 jan20 mei15 okt
6. Neerkandia28 jan 8 okt 8 apr20 mei 3 dec 13 mei19 nov24 sep29 okt10 dec11 mrt11 feb25 mrt
7. FC Oda20 mei 8 apr28 jan10 dec24 sep26 nov 11 mrt29 okt 8 okt22 apr11 feb25 mrt19 nov
8. ONDO22 apr28 jan10 dec26 nov 8 okt 1 apr 5 nov 20 mei11 feb22 okt 8 apr24 sep18 mrt
9. RKMSV15 okt19 nov 5 nov18 feb25 mrt 4 feb18 mrt17 dec 27 mei 1 okt13 mei 3 dec15 apr
10. RKSVO26 nov20 mei22 apr22 okt 8 apr18 mrt18 feb15 okt10 dec  1 apr24 sep28 jan 5 nov
11. Rood Wit '6224 sep29 okt11 feb15 apr11 mrt27 mei 3 dec25 mrt 8 apr19 nov 17 dec 8 okt13 mei
12. SJVV22 okt22 apr18 mrt 1 apr15 apr 5 nov15 okt 1 okt26 nov 4 feb20 mei 10 dec18 feb
13. SSE18 mrt26 nov 1 apr 5 nov17 dec15 okt22 okt 4 feb22 apr15 apr18 feb27 mei  1 okt
14. SVSH10 dec24 sep20 mei22 apr11 feb22 okt 1 apr29 okt28 jan11 mrt26 nov 8 okt 8 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie