Zondag 5e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Boekoel 0 0 0 0 0 0 0  
2 Conventus '03 0 0 0 0 0 0 0  
3 EMS/RFC 0 0 0 0 0 0 0  
4 HBC '09 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV IVS 0 0 0 0 0 0 0  
6 MBC '13 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Sint Joost 0 0 0 0 0 0 0  
8 Slekker Boys 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Stevensweert 0 0 0 0 0 0 0  
10 Susterse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
11 SVH 39 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Vesta 0 0 0 0 0 0 0  
13 Walburgia 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Zwentibold 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Boekoel2. Conventus '033. EMS/RFC4. HBC '095. VV IVS6. MBC '137. VV Sint Joost8. Slekker Boys9. VV Stevensweert10. Susterse Boys11. SVH 3912. VV Vesta13. Walburgia14. VV Zwentibold
1. VV Boekoel 15 okt18 feb13 mei 3 dec17 dec 4 feb27 mei 5 nov18 mrt15 apr 1 apr22 okt 1 okt
2. Conventus '0311 feb 17 dec11 mrt19 nov25 mrt 3 dec29 okt 8 apr28 jan13 mei 8 okt24 sep27 mei
3. EMS/RFC 8 okt20 mei 11 feb11 mrt29 okt25 mrt 3 dec28 jan10 dec19 nov24 sep 8 apr13 mei
4. HBC '0926 nov 5 nov15 okt 27 mei15 apr 1 okt17 dec18 mrt18 feb 4 feb22 apr 1 apr22 okt
5. VV IVS22 apr 1 apr 5 nov10 dec  4 feb18 feb15 apr22 okt20 mei 1 okt26 nov18 mrt15 okt
6. MBC '1320 mei22 okt18 mrt28 jan24 sep  5 nov 8 apr26 nov 1 apr15 okt10 dec22 apr18 feb
7. VV Sint Joost24 sep22 apr22 okt 8 apr 8 okt11 mrt 11 feb10 dec26 nov29 okt28 jan20 mei 1 apr
8. Slekker Boys10 dec18 mrt22 apr20 mei28 jan 1 okt15 okt  1 apr 5 nov18 feb22 okt26 nov 4 feb
9. VV Stevensweert11 mrt 1 okt15 apr29 okt25 mrt13 mei27 mei19 nov  4 feb 3 dec11 feb 8 okt17 dec
10. Susterse Boys29 okt15 apr27 mei 8 okt17 dec19 nov13 mei11 mrt24 sep 25 mrt 8 apr11 feb 3 dec
11. SVH 3928 jan26 nov 1 apr24 sep 8 apr11 feb18 mrt 8 okt22 apr22 okt 20 mei10 dec 5 nov
12. VV Vesta19 nov18 feb 4 feb 3 dec13 mei27 mei15 apr25 mrt15 okt 1 okt17 dec  5 nov18 mrt
13. Walburgia25 mrt 4 feb 1 okt19 nov29 okt 3 dec17 dec13 mei18 feb15 okt27 mei11 mrt 15 apr
14. VV Zwentibold 8 apr10 dec26 nov25 mrt11 feb 8 okt19 nov24 sep20 mei22 apr11 mrt29 okt28 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie