Zondag 4e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Avesteyn 0 0 0 0 0 0 0  
2 Cito 0 0 0 0 0 0 0  
3 Festilent 0 0 0 0 0 0 0  
4 Maliskamp 0 0 0 0 0 0 0  
5 NLC '03 0 0 0 0 0 0 0  
6 Nulandia 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC De Rakt 0 0 0 0 0 0 0  
8 RKKSV 0 0 0 0 0 0 0  
9 FC Schadewijk 0 0 0 0 0 0 0  
10 SCMH 0 0 0 0 0 0 0  
11 FC Uden 0 0 0 0 0 0 0  
12 Vorstenbossche Boys 0 0 0 0 0 0 0  
13 VOW 0 0 0 0 0 0 0  
14 WEC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Avesteyn2. Cito3. Festilent4. Maliskamp5. NLC '036. Nulandia7. FC De Rakt8. RKKSV9. FC Schadewijk10. SCMH11. FC Uden12. Vorstenbossche Boys13. VOW14. WEC
1. Avesteyn  8 okt19 nov24 sep 8 apr 3 dec11 feb28 jan29 okt17 dec11 mrt27 mei25 mrt13 mei
2. Cito18 feb 13 mei 5 nov15 okt15 apr19 nov 1 okt25 mrt 4 feb 3 dec18 mrt27 mei17 dec
3. Festilent 1 apr26 nov 18 mrt22 okt18 feb22 apr20 mei15 apr 5 nov10 dec15 okt 4 feb 1 okt
4. Maliskamp 4 feb11 mrt29 okt 18 feb17 dec25 mrt15 okt13 mei 1 okt19 nov15 apr 3 dec27 mei
5. NLC '03 1 okt11 feb25 mrt 8 okt 27 mei11 mrt 4 feb19 nov15 apr29 okt17 dec13 mei 3 dec
6. Nulandia22 apr28 jan 8 okt20 mei10 dec 24 sep26 nov11 feb22 okt 8 apr 1 apr11 mrt29 okt
7. FC De Rakt15 okt 1 apr 3 dec22 okt 5 nov 4 feb 18 mrt27 mei18 feb13 mei 1 okt17 dec15 apr
8. RKKSV15 apr 8 apr17 dec11 feb24 sep13 mei29 okt 11 mrt27 mei 8 okt 3 dec19 nov25 mrt
9. FC Schadewijk18 mrt22 okt28 jan26 nov 1 apr15 okt10 dec 5 nov 22 apr20 mei 4 feb 1 okt18 feb
10. SCMH20 mei24 sep11 mrt 8 apr28 jan25 mrt 8 okt10 dec 3 dec 11 feb13 mei29 okt19 nov
11. FC Uden 5 nov22 apr27 mei 1 apr18 mrt 1 okt26 nov18 feb17 dec15 okt 22 okt15 apr 4 feb
12. Vorstenbossche Boys10 dec29 okt11 feb28 jan20 mei19 nov 8 apr22 apr24 sep26 nov25 mrt  8 okt11 mrt
13. VOW22 okt10 dec24 sep22 apr26 nov 5 nov20 mei 1 apr 8 apr18 mrt28 jan18 feb 15 okt
14. WEC26 nov20 mei 8 apr10 dec22 apr18 mrt28 jan22 okt 8 okt 1 apr24 sep 5 nov11 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie