Zondag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Baarlo 0 0 0 0 0 0 0  
2 Budel SV 0 0 0 0 0 0 0  
3 FCV 0 0 0 0 0 0 0  
4 HBSV 0 0 0 0 0 0 0  
5 Helmondia 0 0 0 0 0 0 0  
6 IVO 0 0 0 0 0 0 0  
7 Laar 0 0 0 0 0 0 0  
8 Maarheeze 0 0 0 0 0 0 0  
9 Merefeldia 0 0 0 0 0 0 0  
10 Mierlo-Hout 0 0 0 0 0 0 0  
11 MULO 0 0 0 0 0 0 0  
12 MVC '19 0 0 0 0 0 0 0  
13 Oranje Zwart Helmond 0 0 0 0 0 0 0  
14 Ysselsteyn 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Baarlo2. Budel SV3. FCV4. HBSV5. Helmondia6. IVO7. Laar8. Maarheeze9. Merefeldia10. Mierlo-Hout11. MULO12. MVC '1913. Oranje Zwart Helmond14. Ysselsteyn
1. Baarlo 27 mei 4 feb18 mrt15 okt22 okt18 feb 1 apr17 dec26 nov 5 nov 1 okt22 apr15 apr
2. Budel SV10 dec  1 okt22 okt 5 nov15 okt20 mei18 mrt15 apr22 apr 1 apr18 feb26 nov 4 feb
3. FCV24 sep 8 apr 22 apr 1 apr 5 nov22 okt10 dec 8 okt28 jan26 nov18 mrt20 mei11 feb
4. HBSV29 okt25 mrt 3 dec 15 apr17 dec 4 feb 8 okt19 nov11 mrt 1 okt27 mei11 feb13 mei
5. Helmondia11 feb11 mrt19 nov28 jan 13 mei10 dec 8 apr 3 dec 8 okt20 mei25 mrt24 sep29 okt
6. IVO25 mrt11 feb11 mrt20 mei26 nov 22 apr28 jan24 sep 8 apr10 dec19 nov29 okt 8 okt
7. Laar 8 okt17 dec25 mrt24 sep27 mei 3 dec 11 feb11 mrt29 okt15 apr13 mei 8 apr19 nov
8. Maarheeze19 nov29 okt27 mei18 feb 1 okt15 apr15 okt 13 mei25 mrt 4 feb17 dec11 mrt 3 dec
9. Merefeldia20 mei28 jan18 feb 1 apr22 apr 4 feb 5 nov26 nov 10 dec18 mrt15 okt22 okt 1 okt
10. Mierlo-Hout13 mei 3 dec15 apr 5 nov18 feb 1 okt18 mrt22 okt27 mei 15 okt 4 feb 1 apr17 dec
11. MULO11 mrt19 nov13 mei 8 apr17 dec27 mei28 jan24 sep29 okt11 feb  3 dec 8 okt25 mrt
12. MVC '19 8 apr 8 okt29 okt10 dec22 okt 1 apr26 nov20 mei11 feb24 sep22 apr 28 jan11 mrt
13. Oranje Zwart Helmond 3 dec13 mei17 dec15 okt 4 feb18 mrt 1 okt 5 nov25 mrt19 nov18 feb15 apr 27 mei
14. Ysselsteyn28 jan24 sep15 okt26 nov18 mrt18 feb 1 apr22 apr 8 apr20 mei22 okt 5 nov10 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie