Zondag 2e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 BVV 0 0 0 0 0 0 0  
2 Emplina 0 0 0 0 0 0 0  
3 Erp 0 0 0 0 0 0 0  
4 EVVC 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Heeswijk 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Helvoirt 0 0 0 0 0 0 0  
7 Margriet 0 0 0 0 0 0 0  
8 Prinses Irene 0 0 0 0 0 0 0  
9 Rhode 0 0 0 0 0 0 0  
10 SSS '18 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV TGG 0 0 0 0 0 0 0  
12 Venhorst 0 0 0 0 0 0 0  
13 RKVV Volharding 0 0 0 0 0 0 0  
14 WSC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BVV2. Emplina3. Erp4. EVVC5. VV Heeswijk6. VV Helvoirt7. Margriet8. Prinses Irene9. Rhode10. SSS '1811. VV TGG12. Venhorst13. RKVV Volharding14. WSC
1. BVV 27 mei13 mei 4 feb29 okt 3 dec18 feb11 mrt15 apr25 mrt19 nov 1 okt17 dec15 okt
2. Emplina10 dec  8 okt26 nov 8 apr11 feb22 apr20 mei 5 nov28 jan24 sep 1 apr18 mrt22 okt
3. Erp26 nov18 feb 18 mrt28 jan 1 okt 1 apr22 okt 4 feb10 dec20 mei22 apr15 okt 5 nov
4. EVVC24 sep13 mei29 okt 19 nov25 mrt 8 apr 8 okt27 mei11 feb11 mrt17 dec 3 dec28 jan
5. VV Heeswijk18 mrt 1 okt15 apr 1 apr  4 feb22 okt26 nov15 okt22 apr10 dec 5 nov18 feb20 mei
6. VV Helvoirt22 apr15 okt 8 apr22 okt24 sep 26 nov10 dec18 feb20 mei28 jan18 mrt 5 nov 1 apr
7. Margriet 8 okt 3 dec19 nov 1 okt25 mrt13 mei 11 feb17 dec11 mrt29 okt15 apr27 mei 4 feb
8. Prinses Irene 5 nov17 dec25 mrt18 feb13 mei27 mei15 okt 18 mrt19 nov 3 dec 4 feb15 apr 1 okt
9. Rhode28 jan11 mrt24 sep10 dec11 feb 8 okt20 mei29 okt  8 apr25 mrt26 nov19 nov22 apr
10. SSS '1822 okt15 apr27 mei15 okt 3 dec17 dec 5 nov 1 apr 1 okt 13 mei18 feb 4 feb18 mrt
11. VV TGG 1 apr 4 feb17 dec 5 nov27 mei15 apr18 mrt22 apr22 okt26 nov 15 okt 1 okt18 feb
12. Venhorst 8 apr19 nov 3 dec20 mei11 mrt29 okt28 jan24 sep13 mei 8 okt11 feb 25 mrt10 dec
13. RKVV Volharding20 mei29 okt11 feb22 apr 8 okt11 mrt10 dec28 jan 1 apr24 sep 8 apr22 okt 26 nov
14. WSC11 feb25 mrt11 mrt15 apr17 dec19 nov24 sep 8 apr 3 dec29 okt 8 okt27 mei13 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie