Zondag 5e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Abdissenbosch 0 0 0 0 0 0 0  
2 Amstenrade 0 0 0 0 0 0 0  
3 Doenrade 0 0 0 0 0 0 0  
4 Eikenderveld 0 0 0 0 0 0 0  
5 Haanrade 0 0 0 0 0 0 0  
6 Havantia 0 0 0 0 0 0 0  
7 Jabeek 0 0 0 0 0 0 0  
8 KCC '13 0 0 0 0 0 0 0  
9 NEC '92 0 0 0 0 0 0 0  
10 Rimburg 0 0 0 0 0 0 0  
11 RKSVB 0 0 0 0 0 0 0  
12 Sanderbout 0 0 0 0 0 0 0  
13 SVA Bleijerheide 0 0 0 0 0 0 0  
14 Urmondia 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Abdissenbosch2. Amstenrade3. Doenrade4. Eikenderveld5. Haanrade6. Havantia7. Jabeek8. KCC '139. NEC '9210. Rimburg11. RKSVB12. Sanderbout13. SVA Bleijerheide14. Urmondia
1. Abdissenbosch  1 apr 8 apr22 apr26 nov11 feb20 mei29 okt 8 okt24 sep22 okt28 jan10 dec11 mrt
2. Amstenrade19 nov 25 mrt10 dec22 apr24 sep28 jan11 mrt11 feb 8 apr26 nov29 okt20 mei 8 okt
3. Doenrade 1 okt22 okt  5 nov18 feb17 dec 1 apr 4 feb27 mei26 nov15 okt22 apr18 mrt15 apr
4. Eikenderveld 3 dec27 mei11 mrt 28 jan29 okt24 sep13 mei19 nov11 feb17 dec 8 okt 8 apr25 mrt
5. Haanrade13 mei 3 dec 8 okt15 apr 11 mrt11 feb25 mrt17 dec29 okt27 mei 8 apr24 sep19 nov
6. Havantia15 okt 4 feb20 mei18 mrt 5 nov 26 nov18 feb28 jan10 dec22 apr22 okt 1 apr 1 okt
7. Jabeek17 dec15 apr19 nov 4 feb15 okt13 mei 27 mei29 okt25 mrt 1 okt11 mrt18 feb 3 dec
8. KCC '1318 mrt 5 nov24 sep26 nov22 okt 8 okt10 dec  8 apr28 jan 1 apr20 mei22 apr11 feb
9. NEC '9218 feb15 okt10 dec 1 apr20 mei15 apr18 mrt 1 okt 22 apr 5 nov26 nov22 okt 4 feb
10. Rimburg 4 feb 1 okt13 mei15 okt18 mrt27 mei22 okt15 apr 3 dec 18 feb 1 apr 5 nov17 dec
11. RKSVB25 mrt13 mei11 feb20 mei10 dec 3 dec 8 apr19 nov11 mrt 8 okt 24 sep28 jan29 okt
12. Sanderbout15 apr18 mrt 3 dec18 feb 1 okt25 mrt 5 nov17 dec13 mei19 nov 4 feb 15 okt27 mei
13. SVA Bleijerheide27 mei17 dec29 okt 1 okt 4 feb19 nov 8 okt 3 dec25 mrt11 mrt15 apr11 feb 13 mei
14. Urmondia 5 nov18 feb28 jan22 okt 1 apr 8 apr22 apr15 okt24 sep20 mei18 mrt10 dec26 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie