Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Belfeldia 0 0 0 0 0 0 0  
2 DEV-Arcen 0 0 0 0 0 0 0  
3 EWC '46 0 0 0 0 0 0 0  
4 GFC '33 0 0 0 0 0 0 0  
5 Hegelsom 0 0 0 0 0 0 0  
6 Kwiek Venlo 0 0 0 0 0 0 0  
7 Leunen 0 0 0 0 0 0 0  
8 Melderslo 0 0 0 0 0 0 0  
9 Meterik 0 0 0 0 0 0 0  
10 Oostrum 0 0 0 0 0 0 0  
11 RESIA 0 0 0 0 0 0 0  
12 SVEB 0 0 0 0 0 0 0  
13 TSC '04 0 0 0 0 0 0 0  
14 VVV '03 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Belfeldia2. DEV-Arcen3. EWC '464. GFC '335. Hegelsom6. Kwiek Venlo7. Leunen8. Melderslo9. Meterik10. Oostrum11. RESIA12. SVEB13. TSC '0414. VVV '03
1. Belfeldia 25 mrt24 sep11 feb28 jan 3 dec20 mei10 dec 8 okt19 nov11 mrt29 okt 8 apr13 mei
2. DEV-Arcen22 okt 28 jan 8 apr10 dec11 feb22 apr26 nov24 sep29 okt 8 okt11 mrt20 mei 1 apr
3. EWC '46 4 feb15 apr  3 dec15 okt25 mrt18 feb 1 okt19 nov17 dec13 mei27 mei 5 nov18 mrt
4. GFC '3315 okt 1 okt22 apr 18 mrt17 dec 5 nov18 feb26 nov 4 feb27 mei15 apr 1 apr22 okt
5. Hegelsom15 apr27 mei11 feb29 okt 19 nov 1 okt 4 feb11 mrt 3 dec25 mrt13 mei 8 okt17 dec
6. Kwiek Venlo22 apr15 okt22 okt20 mei 1 apr 18 mrt 5 nov10 dec18 feb28 jan 1 okt26 nov 4 feb
7. Leunen17 dec 3 dec 8 okt11 mrt 8 apr29 okt 28 jan11 feb13 mei19 nov25 mrt24 sep27 mei
8. Melderslo27 mei13 mei 8 apr 8 okt24 sep11 mrt15 apr 29 okt25 mrt17 dec19 nov11 feb 3 dec
9. Meterik18 feb 4 feb 1 apr13 mei 5 nov27 mei15 okt18 mrt 15 apr 3 dec17 dec22 okt 1 okt
10. Oostrum 1 apr18 mrt20 mei24 sep22 apr 8 okt26 nov22 okt28 jan  8 apr11 feb10 dec 5 nov
11. RESIA 5 nov18 feb26 nov10 dec22 okt15 apr 1 apr20 mei22 apr 1 okt  4 feb18 mrt15 okt
12. SVEB18 mrt 5 nov10 dec28 jan26 nov 8 apr22 okt 1 apr20 mei15 okt24 sep 22 apr18 feb
13. TSC '04 1 okt17 dec11 mrt19 nov18 feb13 mei 4 feb15 okt25 mrt27 mei29 okt 3 dec 15 apr
14. VVV '0326 nov19 nov29 okt25 mrt20 mei24 sep10 dec22 apr 8 apr11 mrt11 feb 8 okt28 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie