Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Belfeldia 7 4 2 1 14 19 13  
2 Melderslo 7 4 2 1 14 17 12  
3 SV Oostrum 7 4 1 2 13 21 15  
4 VVV '03 7 4 0 3 12 19 17  
5 TSC '04 7 3 2 2 11 15 8  
6 Meterik 7 2 4 1 10 18 12  
7 Kwiek Venlo 7 3 0 4 9 13 16  
8 EWC '46 7 2 2 3 8 13 14  
9 GFC '33 7 2 2 3 8 10 11  
10 Leunen 7 2 2 3 8 7 14  
11 RESIA 7 2 1 4 7 15 18  
12 DEV-Arcen 7 1 4 2 7 9 12  
13 SVEB 7 2 1 4 7 7 14  
14 VV Hegelsom 7 1 3 3 6 5 12  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
49
Totaal aantal doelpunten
188
Totaal aantal doelpunten (thuis)
109
Totaal aantal doelpunten (uit)
79
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,84
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,22
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,61
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
GFC '33 - Leunen (4 - 0)
Meterik - Leunen (4 - 0)
VVV '03 - SVEB (4 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Hegelsom - TSC '04 (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Oostrum - VVV '03 (7 - 4)



Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Belfeldia2. DEV-Arcen3. EWC '464. GFC '335. VV Hegelsom6. Kwiek Venlo7. Leunen8. Melderslo9. Meterik10. SV Oostrum11. RESIA12. SVEB13. TSC '0414. VVV '03
1. Belfeldia 25 mrt4 - 311 feb28 jan 3 dec20 mei10 dec3 - 319 nov11 mrt2 - 0 8 apr13 mei
2. DEV-Arcen0 - 3 28 jan 8 apr10 dec11 feb22 apr26 nov3 - 32 - 12 - 211 mrt20 mei 1 apr
3. EWC '46 4 feb15 apr  3 dec0 - 125 mrt18 feb1 - 119 nov17 dec13 mei27 mei3 - 218 mrt
4. GFC '331 - 21 - 122 apr 18 mrt17 dec4 - 018 feb26 nov 4 feb27 mei15 apr 1 apr3 - 2
5. VV Hegelsom15 apr27 mei11 feb0 - 0 19 nov1 - 1 4 feb11 mrt 3 dec25 mrt13 mei0 - 417 dec
6. Kwiek Venlo22 apr2 - 11 - 320 mei 1 apr 18 mrt3 - 610 dec18 feb28 jan2 - 026 nov 4 feb
7. Leunen17 dec 3 dec1 - 111 mrt 8 apr2 - 1 28 jan11 feb13 mei19 nov25 mrt1 - 027 mei
8. Melderslo27 mei13 mei 8 apr3 - 02 - 111 mrt15 apr 3 - 225 mrt17 dec19 nov11 feb 3 dec
9. Meterik18 feb 4 feb 1 apr13 mei1 - 127 mei4 - 018 mrt 15 apr 3 dec17 dec2 - 23 - 0
10. SV Oostrum 1 apr18 mrt20 mei3 - 122 apr2 - 426 nov2 - 228 jan  8 apr11 feb10 dec7 - 4
11. RESIA4 - 318 feb26 nov10 dec4 - 115 apr 1 apr20 mei22 apr1 - 4  4 feb18 mrt2 - 3
12. SVEB18 mrt0 - 010 dec28 jan26 nov 8 apr3 - 2 1 apr20 mei1 - 23 - 2 22 apr18 feb
13. TSC '042 - 217 dec11 mrt19 nov18 feb13 mei 4 feb3 - 025 mrt27 mei2 - 0 3 dec 15 apr
14. VVV '0326 nov19 nov4 - 225 mrt20 mei2 - 010 dec22 apr 8 apr11 mrt11 feb4 - 028 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie