Zondag 5e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 America 0 0 0 0 0 0 0  
2 BVV '27 0 0 0 0 0 0 0  
3 Holthees-Smakt 0 0 0 0 0 0 0  
4 HRC '27 0 0 0 0 0 0 0  
5 Kronenberg 0 0 0 0 0 0 0  
6 Lottum SV 0 0 0 0 0 0 0  
7 Merselo 0 0 0 0 0 0 0  
8 Montagnards 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKDSO 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sambeek 0 0 0 0 0 0 0  
11 Sporting ST 0 0 0 0 0 0 0  
12 SVOC '01 0 0 0 0 0 0 0  
13 SVS Stevensbeek 0 0 0 0 0 0 0  
14 United SV 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. America2. BVV '273. Holthees-Smakt4. HRC '275. Kronenberg6. Lottum SV7. Merselo8. Montagnards9. RKDSO10. Sambeek11. Sporting ST12. SVOC '0113. SVS Stevensbeek14. United SV
1. America 19 nov25 mrt29 okt28 jan11 feb11 mrt20 mei 8 apr24 sep 8 okt26 nov22 apr10 dec
2. BVV '27 1 apr  8 apr28 jan20 mei 8 okt29 okt10 dec24 sep11 feb11 mrt22 okt26 nov22 apr
3. Holthees-Smakt22 okt 1 okt 22 apr 1 apr27 mei 4 feb18 mrt26 nov17 dec15 apr15 okt18 feb 5 nov
4. HRC '2718 mrt15 apr 3 dec  5 nov13 mei17 dec15 okt19 nov25 mrt27 mei 4 feb 1 okt18 feb
5. Kronenberg15 apr17 dec19 nov11 mrt 29 okt27 mei18 feb25 mrt13 mei 3 dec 1 okt15 okt 4 feb
6. Lottum SV15 okt18 feb10 dec26 nov18 mrt  1 okt22 okt22 apr15 apr 4 feb 5 nov20 mei 1 apr
7. Merselo 5 nov18 mrt24 sep20 mei10 dec 8 apr 22 apr28 jan 8 okt11 feb 1 apr22 okt26 nov
8. Montagnards17 dec27 mei29 okt11 feb 8 okt25 mrt 3 dec 11 mrt19 nov13 mei15 apr 4 feb 1 okt
9. RKDSO 1 okt 4 feb13 mei 1 apr22 okt 3 dec15 apr 5 nov 27 mei17 dec18 feb18 mrt15 okt
10. Sambeek 4 feb15 okt20 mei22 okt26 nov28 jan18 feb 1 apr10 dec  1 okt22 apr 5 nov18 mrt
11. Sporting ST18 feb 5 nov28 jan10 dec22 apr24 sep15 okt26 nov20 mei 8 apr 18 mrt 1 apr22 okt
12. SVOC '0113 mei25 mrt11 feb24 sep 8 apr11 mrt19 nov28 jan 8 okt 3 dec29 okt 10 dec20 mei
13. SVS Stevensbeek 3 dec13 mei 8 okt 8 apr11 feb17 dec25 mrt24 sep29 okt11 mrt19 nov27 mei 15 apr
14. United SV27 mei 3 dec11 mrt 8 okt24 sep19 nov13 mei 8 apr11 feb29 okt25 mrt17 dec28 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie