Zondag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Armada 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Born 0 0 0 0 0 0 0  
3 Obbicht 0 0 0 0 0 0 0  
4 RKSV Olympia Schinveld 0 0 0 0 0 0 0  
5 Oranje Blauw '15 0 0 0 0 0 0 0  
6 OVCS 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Ria 0 0 0 0 0 0 0  
8 RIOS '31 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKDFC 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Roosteren 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Sint Odiliënberg 0 0 0 0 0 0 0  
12 Sporting Sittard '13 0 0 0 0 0 0 0  
13 SVE 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV SVM Munstergeleen 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Armada2. VV Born3. Obbicht4. RKSV Olympia Schinveld5. Oranje Blauw '156. OVCS7. FC Ria8. RIOS '319. RKDFC10. VV Roosteren11. VV Sint Odiliënberg12. Sporting Sittard '1313. SVE14. VV SVM Munstergeleen
1. VV Armada  1 okt 5 nov18 mrt15 okt15 apr13 mei27 mei 4 feb 1 apr 3 dec18 feb17 dec22 okt
2. VV Born 8 apr 20 mei22 apr10 dec11 mrt25 mrt24 sep19 nov29 okt11 feb26 nov 8 okt28 jan
3. Obbicht11 mrt17 dec  4 feb 1 okt 3 dec29 okt19 nov27 mei11 feb25 mrt15 apr13 mei 8 okt
4. RKSV Olympia Schinveld29 okt 3 dec24 sep 15 apr25 mrt 8 okt11 mrt13 mei 8 apr17 dec27 mei19 nov11 feb
5. Oranje Blauw '1511 feb27 mei 8 apr28 jan 13 mei11 mrt29 okt 3 dec 8 okt19 nov17 dec25 mrt24 sep
6. OVCS28 jan 5 nov22 apr22 okt26 nov 24 sep 8 okt18 mrt20 mei 8 apr 1 apr11 feb10 dec
7. FC Ria26 nov22 okt18 mrt18 feb 5 nov 4 feb 17 dec 1 okt22 apr27 mei15 okt15 apr 1 apr
8. RIOS '3110 dec 4 feb 1 apr 5 nov18 mrt18 feb20 mei 15 okt22 okt28 jan22 apr 1 okt26 nov
9. RKDFC24 sep 1 apr10 dec26 nov22 apr29 okt 8 apr11 feb 28 jan 8 okt22 okt11 mrt20 mei
10. VV Roosteren19 nov18 mrt15 okt 1 okt18 feb17 dec 3 dec25 mrt15 apr 13 mei 4 feb27 mei 5 nov
11. VV Sint Odiliënberg22 apr15 okt22 okt20 mei 1 apr 1 okt10 dec15 apr18 feb26 nov  5 nov 4 feb18 mrt
12. Sporting Sittard '13 8 okt13 mei28 jan10 dec20 mei19 nov11 feb 3 dec25 mrt24 sep11 mrt 29 okt 8 apr
13. SVE20 mei18 feb26 nov 1 apr22 okt15 okt28 jan 8 apr 5 nov10 dec24 sep18 mrt 22 apr
14. VV SVM Munstergeleen25 mrt15 apr18 feb15 okt 4 feb27 mei19 nov13 mei17 dec11 mrt29 okt 1 okt 3 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie