Zaterdag 1e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Balk 0 0 0 0 0 0 0  
2 Be Quick Dokkum 0 0 0 0 0 0 0  
3 Blauw Wit '34 0 0 0 0 0 0 0  
4 Buitenpost 0 0 0 0 0 0 0  
5 Drachtster Boys 0 0 0 0 0 0 0  
6 Gorecht 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Groningen 0 0 0 0 0 0 0  
8 Noordscheschut 0 0 0 0 0 0 0  
9 d'Olde Veste '54 0 0 0 0 0 0 0  
10 Oranje Nassau G 0 0 0 0 0 0 0  
11 PKC '83 0 0 0 0 0 0 0  
12 VEV '67 0 0 0 0 0 0 0  
13 Winsum 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zeerobben 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 1e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Balk2. Be Quick Dokkum3. Blauw Wit '344. Buitenpost5. Drachtster Boys6. Gorecht7. VV Groningen8. Noordscheschut9. d'Olde Veste '5410. Oranje Nassau G11. PKC '8312. VEV '6713. Winsum14. Zeerobben
1. Balk 14 apr21 okt14 okt16 dec 4 nov30 sep31 mrt26 mei 2 dec17 feb12 mei17 mrt 3 feb
2. Be Quick Dokkum27 jan  9 dec25 nov10 feb21 apr 4 nov19 mei 7 okt 7 apr31 mrt23 sep21 okt17 mrt
3. Blauw Wit '3424 mrt26 mei  3 feb 2 dec17 feb14 apr10 mrt12 mei28 okt30 sep18 nov14 okt16 dec
4. Buitenpost10 feb12 mei23 sep 24 mrt 7 apr26 mei 7 okt28 okt18 nov16 dec10 mrt27 jan 2 dec
5. Drachtster Boys19 mei14 okt21 apr21 okt 25 nov17 feb 9 dec 7 apr23 sep17 mrt27 jan31 mrt 4 nov
6. Gorecht10 mrt 2 dec 7 okt30 sep12 mei 16 dec10 feb18 nov24 mrt14 apr28 okt 3 feb26 mei
7. VV Groningen 7 apr10 mrt27 jan 9 dec 7 okt19 mei 28 okt23 sep10 feb25 nov24 mrt21 apr18 nov
8. Noordscheschut18 nov16 dec 4 nov17 feb26 mei14 okt17 mrt 24 mrt12 mei 3 feb 2 dec30 sep14 apr
9. d'Olde Veste '54 9 dec17 feb25 nov17 mrt30 sep31 mrt 3 feb21 okt 27 jan21 apr19 mei 4 nov14 okt
10. Oranje Nassau G21 apr30 sep17 mrt31 mrt 3 feb21 okt14 okt25 nov14 apr  4 nov 9 dec19 mei17 feb
11. PKC '83 7 okt18 nov 7 apr19 mei28 okt27 jan12 mei23 sep 2 dec10 mrt 10 feb 9 dec24 mrt
12. VEV '6725 nov 3 feb31 mrt 4 nov14 apr17 mrt21 okt21 apr16 dec26 mei14 okt 17 feb30 sep
13. Winsum28 okt24 mrt10 feb14 apr18 nov23 sep 2 dec 7 apr10 mrt16 dec26 mei 7 okt 12 mei
14. Zeerobben23 sep28 okt19 mei21 apr10 mrt 9 dec31 mrt27 jan10 feb 7 okt21 okt 7 apr25 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 1e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie