Zaterdag 5e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 CVO 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Drogeham 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Eastermar 0 0 0 0 0 0 0  
4 Foarút 0 0 0 0 0 0 0  
5 SC Kootstertille 0 0 0 0 0 0 0  
6 Lions '66 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Noordbergum 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Ouwe Syl 0 0 0 0 0 0 0  
9 SSS '68 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Suameer 0 0 0 0 0 0 0  
11 Suawoude 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV TFS 0 0 0 0 0 0 0  
13 Tzummarum 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV WWS 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 5e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. CVO2. VV Drogeham3. VV Eastermar4. Foarút5. SC Kootstertille6. Lions '667. VV Noordbergum8. VV Ouwe Syl9. SSS '6810. VV Suameer11. Suawoude12. VV TFS13. Tzummarum14. VV WWS
1. CVO 28 okt10 mrt10 feb18 nov23 sep27 jan 7 apr 9 dec24 mrt25 nov21 apr19 mei 7 okt
2. VV Drogeham17 mrt 16 dec12 mei14 apr24 mrt 4 nov18 nov17 feb 2 dec 3 feb30 sep14 okt26 mei
3. VV Eastermar 4 nov19 mei  7 apr17 mrt 7 okt 9 dec27 jan25 nov23 sep31 mrt21 okt21 apr10 feb
4. Foarút14 okt25 nov30 sep 17 feb14 apr17 mrt21 apr31 mrt 9 dec 4 nov19 mei21 okt 3 feb
5. SC Kootstertille31 mrt27 jan28 okt 7 okt 10 feb19 mei23 sep21 apr 7 apr21 okt25 nov 9 dec10 mrt
6. Lions '66 3 feb21 okt17 feb27 jan14 okt 25 nov 9 dec17 mrt19 mei21 apr 4 nov31 mrt30 sep
7. VV Noordbergum14 apr10 mrt26 mei28 okt16 dec12 mei 24 mrt 3 feb18 nov30 sep14 okt17 feb 2 dec
8. VV Ouwe Syl30 sep31 mrt14 apr 2 dec 3 feb26 mei21 okt 14 okt12 mei17 feb17 mrt 4 nov16 dec
9. SSS '6826 mei 7 okt12 mei18 nov 2 dec28 okt23 sep10 feb 10 mrt16 dec27 jan 7 apr24 mrt
10. VV Suameer21 okt21 apr 3 feb26 mei30 sep16 dec31 mrt25 nov 4 nov 14 okt17 feb17 mrt14 apr
11. Suawoude12 mei23 sep18 nov10 mrt24 mrt 2 dec 7 apr 7 okt19 mei10 feb  9 dec27 jan28 okt
12. VV TFS 2 dec 7 apr24 mrt16 dec12 mei10 mrt10 feb28 okt14 apr 7 okt26 mei 23 sep18 nov
13. Tzummarum16 dec10 feb 2 dec24 mrt26 mei18 nov 7 okt10 mrt30 sep28 okt14 apr 3 feb 12 mei
14. VV WWS17 feb 9 dec14 okt23 sep 4 nov 7 apr21 apr19 mei21 okt27 jan17 mrt31 mrt25 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 5e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie