Zaterdag 2e klasse J

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Bedum 0 0 0 0 0 0 0  
2 DESZ 0 0 0 0 0 0 0  
3 Drenthina 0 0 0 0 0 0 0  
4 DZOH 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Gramsbergen 0 0 0 0 0 0 0  
6 Groen Geel 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV FC Klazienaveen 0 0 0 0 0 0 0  
8 FC Meppel 0 0 0 0 0 0 0  
9 NEC Delfzijl 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV Nieuwleusen 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Omlandia 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Pelikaan S 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV De Weide 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Zuidhorn 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 2e klasse J

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Bedum2. DESZ3. Drenthina4. DZOH5. SV Gramsbergen6. Groen Geel7. VV FC Klazienaveen8. FC Meppel9. NEC Delfzijl10. SV Nieuwleusen11. VV Omlandia12. VV Pelikaan S13. VV De Weide14. VV Zuidhorn
1. SV Bedum  4 nov31 mrt17 mrt14 apr25 nov21 okt30 sep17 feb21 apr26 mei16 dec14 okt 3 feb
2. DESZ10 mrt 23 sep 7 apr24 mrt10 feb26 mei 2 dec27 jan 7 okt18 nov28 okt16 dec12 mei
3. Drenthina18 nov 3 feb 17 feb 2 dec24 mrt14 apr16 dec14 okt10 mrt28 okt12 mei30 sep26 mei
4. DZOH28 okt30 sep 7 okt 12 mei10 mrt16 dec26 mei 3 feb10 feb24 mrt18 nov14 apr 2 dec
5. SV Gramsbergen27 jan21 okt21 apr25 nov 19 mei17 feb 4 nov31 mrt 9 dec23 sep 7 apr17 mrt14 okt
6. Groen Geel12 mei14 okt21 okt 4 nov16 dec 30 sep 3 feb17 mrt31 mrt 2 dec26 mei17 feb14 apr
7. VV FC Klazienaveen24 mrt 9 dec27 jan19 mei 7 okt 7 apr 18 nov21 apr28 okt10 feb23 sep25 nov10 mrt
8. FC Meppel 7 apr21 apr19 mei 9 dec10 mrt23 sep31 mrt 25 nov27 jan 7 okt10 feb21 okt28 okt
9. NEC Delfzijl 7 okt14 apr10 feb23 sep18 nov28 okt 2 dec12 mei  7 apr16 dec10 mrt26 mei24 mrt
10. SV Nieuwleusen 2 dec17 feb 4 nov14 okt26 mei18 nov17 mrt14 apr30 sep 12 mei24 mrt 3 feb16 dec
11. VV Omlandia 9 dec31 mrt17 mrt21 okt 3 feb21 apr14 okt17 feb19 mei25 nov 14 apr 4 nov30 sep
12. VV Pelikaan S19 mei17 mrt25 nov31 mrt30 sep 9 dec 3 feb14 okt 4 nov21 okt27 jan 21 apr17 feb
13. VV De Weide10 feb19 mei 7 apr27 jan28 okt 7 okt12 mei24 mrt 9 dec23 sep10 mrt 2 dec 18 nov
14. VV Zuidhorn23 sep25 nov 9 dec21 apr10 feb27 jan 4 nov17 mrt21 okt19 mei 7 apr 7 okt31 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse J

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie