Zaterdag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Corenos 0 0 0 0 0 0 0  
2 De Fivel 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV GEO 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV De Heracliden 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Holwierde 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC LEO 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Middelstum 0 0 0 0 0 0 0  
8 OKVC 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Poolster 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV SGV 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV SIOS 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV SJS 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Stedum 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Westerlee 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Corenos2. De Fivel3. VV GEO4. SV De Heracliden5. VV Holwierde6. FC LEO7. VV Middelstum8. OKVC9. VV Poolster10. VV SGV11. VV SIOS12. VV SJS13. VV Stedum14. VV Westerlee
1. Corenos 10 feb 3 feb12 mei10 mrt26 mei14 apr24 mrt16 dec18 nov 2 dec 7 okt28 okt30 sep
2. De Fivel14 okt 30 sep26 mei18 nov14 apr 3 feb12 mei17 mrt24 mrt16 dec 4 nov 2 dec17 feb
3. VV GEO23 sep 7 apr 18 nov28 okt12 mei26 mei16 dec 2 dec10 mrt24 mrt10 feb 7 okt14 apr
4. SV De Heracliden25 nov 9 dec31 mrt 19 mei 4 nov17 mrt23 sep17 feb 7 apr14 okt21 apr27 jan21 okt
5. VV Holwierde 4 nov31 mrt17 mrt16 dec  3 feb17 feb 2 dec30 sep26 mei14 apr21 okt12 mei14 okt
6. FC LEO 9 dec27 jan25 nov10 mrt23 sep 21 okt 7 okt31 mrt10 feb28 okt19 mei 7 apr21 apr
7. VV Middelstum27 jan23 sep 9 dec28 okt 7 okt24 mrt 10 mrt12 mei 2 dec18 nov 7 apr10 feb19 mei
8. OKVC21 okt25 nov19 mei 3 feb21 apr17 feb 4 nov 14 okt14 apr30 sep17 mrt 9 dec31 mrt
9. VV Poolster19 mei28 okt21 apr 7 okt 7 apr18 nov25 nov10 feb 23 sep10 mrt27 jan24 mrt 9 dec
10. VV SGV31 mrt21 okt 4 nov30 sep 9 dec14 okt21 apr27 jan 3 feb 17 feb25 nov19 mei17 mrt
11. VV SIOS21 apr19 mei21 okt10 feb27 jan17 mrt31 mrt 7 apr 4 nov 7 okt  9 dec23 sep25 nov
12. VV SJS17 feb10 mrt14 okt 2 dec24 mrt16 dec30 sep28 okt14 apr12 mei26 mei 18 nov 3 feb
13. VV Stedum17 mrt21 apr17 feb14 apr25 nov30 sep14 okt26 mei21 okt16 dec 3 feb31 mrt  4 nov
14. VV Westerlee 7 apr 7 okt27 jan24 mrt10 feb 2 dec16 dec18 nov26 mei28 okt12 mei23 sep10 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie