Zaterdag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Anjum 0 0 0 0 0 0 0  
2 Berlikum SC 0 0 0 0 0 0 0  
3 Dokkum 0 0 0 0 0 0 0  
4 Fean '58 't 0 0 0 0 0 0 0  
5 Grijpskerk 0 0 0 0 0 0 0  
6 Kollum 0 0 0 0 0 0 0  
7 Leovardia SC 0 0 0 0 0 0 0  
8 Minnertsga 0 0 0 0 0 0 0  
9 Rijperkerk 0 0 0 0 0 0 0  
10 Trynwâlden VC 0 0 0 0 0 0 0  
11 Twijzel SC 0 0 0 0 0 0 0  
12 Waskemeer 0 0 0 0 0 0 0  
13 WTOC 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zwaagwesteinde 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

 1. Anjum2. Berlikum SC3. Dokkum4. Fean '58 't5. Grijpskerk6. Kollum7. Leovardia SC8. Minnertsga9. Rijperkerk10. Trynwâlden VC11. Twijzel SC12. Waskemeer13. WTOC14. Zwaagwesteinde
1. Anjum              
2. Berlikum SC              
3. Dokkum              
4. Fean '58 't              
5. Grijpskerk              
6. Kollum              
7. Leovardia SC              
8. Minnertsga              
9. Rijperkerk              
10. Trynwâlden VC              
11. Twijzel SC              
12. Waskemeer              
13. WTOC              
14. Zwaagwesteinde              

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie