Zaterdag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Anjum 0 0 0 0 0 0 0  
2 SC Berlikum 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Dokkum 0 0 0 0 0 0 0  
4 Fean '58 't 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Grijpskerk 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Kollum 0 0 0 0 0 0 0  
7 SC Leovardia 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Minnertsga 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Rijperkerk 0 0 0 0 0 0 0  
10 Trynwâlden VC 0 0 0 0 0 0 0  
11 SC Twijzel 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Waskemeer 0 0 0 0 0 0 0  
13 WTOC 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Zwaagwesteinde 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Anjum2. SC Berlikum3. VV Dokkum4. Fean '58 't5. VV Grijpskerk6. VV Kollum7. SC Leovardia8. VV Minnertsga9. VV Rijperkerk10. Trynwâlden VC11. SC Twijzel12. VV Waskemeer13. WTOC14. VV Zwaagwesteinde
1. VV Anjum 25 nov27 jan 7 okt 9 dec19 mei21 okt 7 apr21 apr10 feb 4 nov23 sep31 mrt17 mrt
2. SC Berlikum12 mei 10 feb28 okt23 sep 7 okt27 jan18 nov 7 apr24 mrt26 mei10 mrt16 dec 2 dec
3. VV Dokkum14 apr14 okt 26 mei21 okt31 mrt17 mrt 2 dec 4 nov16 dec30 sep12 mei17 feb 3 feb
4. Fean '58 't17 feb17 mrt 9 dec 25 nov21 okt 4 nov27 jan31 mrt30 sep 3 feb19 mei21 apr14 okt
5. VV Grijpskerk26 mei 3 feb24 mrt12 mei 10 mrt14 okt28 okt17 feb 2 dec14 apr18 nov30 sep16 dec
6. VV Kollum16 dec17 feb18 nov24 mrt 4 nov 30 sep12 mei14 okt26 mei17 mrt 2 dec 3 feb14 apr
7. SC Leovardia24 mrt14 apr28 okt10 mrt10 feb 7 apr 16 dec23 sep18 nov 2 dec 7 okt26 mei12 mei
8. VV Minnertsga30 sep31 mrt21 apr14 apr17 mrt25 nov19 mei 21 okt 3 feb14 okt 9 dec 4 nov17 feb
9. VV Rijperkerk 2 dec30 sep10 mrt18 nov 7 okt10 feb 3 feb24 mrt 12 mei16 dec28 okt14 apr26 mei
10. Trynwâlden VC14 okt21 okt19 mei 7 apr21 apr 9 dec31 mrt23 sep25 nov 17 feb27 jan17 mrt 4 nov
11. SC Twijzel10 mrt 9 dec 7 apr23 sep27 jan28 okt21 apr10 feb19 mei 7 okt 24 mrt25 nov18 nov
12. VV Waskemeer 3 feb 4 nov25 nov16 dec31 mrt21 apr17 feb26 mei17 mrt14 apr21 okt 14 okt30 sep
13. WTOC18 nov19 mei 7 okt 2 dec 7 apr23 sep 9 dec10 mrt27 jan28 okt12 mei10 feb 24 mrt
14. VV Zwaagwesteinde28 okt21 apr23 sep10 feb19 mei27 jan25 nov 7 okt 9 dec10 mrt31 mrt 7 apr21 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie