Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Gruno 20 15 2 3 47 87 33  
2 VV TLC 19 12 3 4 39 50 28  
3 VV Bakkeveen 19 10 6 3 36 46 26  
4 SV Bedum 19 11 1 7 34 37 35  
5 VV Surhuisterveen 18 9 4 5 30 43 38 -1
6 VVK 21 6 6 9 24 37 61  
7 Smilde '94 17 7 2 8 23 35 43  
8 VV Haren 20 7 1 12 22 32 45  
9 SVMH 17 6 2 9 20 38 43  
10 De Wilper Boys 17 6 1 10 19 35 47  
11 SV Haulerwijk 17 5 2 10 17 33 41  
12 VV Stânfries 19 4 6 9 17 27 36 -1
13 SV Donkerbroek 17 4 0 13 12 32 56  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
120
Totaal aantal doelpunten
532
Totaal aantal doelpunten (thuis)
307
Totaal aantal doelpunten (uit)
225
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,43
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,56
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,88
Grootste overwinning (thuis) 
Gruno - VVK (10 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Bedum SV - Gruno (1 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Gruno - VVK (10 - 1)



Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bakkeveen2. SV Bedum3. SV Donkerbroek4. VV Gruno5. VV Haren6. SV Haulerwijk7. Smilde '948. VV Stânfries9. VV Surhuisterveen10. SVMH11. VV TLC12. VVK13. De Wilper Boys
1. VV Bakkeveen 1 - 26 - 01 - 12 - 01 - 01 - 13 - 13 - 33 - 113 mei 6 mei4 - 1
2. SV Bedum2 - 2 5 - 11 - 83 - 020 mei4 - 32 - 01 - 213 mei3 - 02 - 13 - 0
3. SV Donkerbroek29 apr1 - 2  3 mei 6 mei1 - 53 - 12 - 13 - 42 - 70 - 126 apr5 - 2
4. VV Gruno6 - 02 - 06 - 3 4 - 13 - 17 - 113 mei27 mei5 - 42 - 310 - 14 - 1
5. VV Haren1 - 41 - 227 mei2 - 5 0 - 41 - 11 - 03 - 12 - 13 - 02 - 15 - 0
6. SV Haulerwijk1 - 229 apr3 - 21 - 53 - 1 7 - 20 - 213 mei27 mei0 - 31 - 110 mei
7. Smilde '940 - 41 - 313 mei4 - 34 - 22 - 1 1 - 010 mei 3 mei27 mei2 - 329 apr
8. VV Stânfries2 - 12 - 02 - 51 - 120 mei2 - 20 - 3 3 - 44 - 00 - 41 - 1 6 mei
9. VV Surhuisterveen2 - 64 - 12 - 12 - 32 - 1 6 mei20 mei29 apr 1 - 11 - 14 - 13 - 4
10. SVMH20 mei 6 mei10 mei3 - 11 - 426 apr3 - 02 - 21 - 2 3 - 04 - 33 - 0
11. VV TLC10 mei4 - 13 - 13 - 54 - 14 - 0 6 mei2 - 22 - 14 - 1 7 - 020 mei
12. VVK1 - 12 - 02 - 120 mei3 - 13 - 20 - 62 - 22 - 26 - 23 - 3 1 - 4
13. De Wilper Boys1 - 126 apr4 - 10 - 613 mei7 - 21 - 327 mei1 - 34 - 11 - 24 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie