Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Bakkeveen 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Bedum 0 0 0 0 0 0 0  
3 Blauw Geel '15 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV Donkerbroek 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Gruno 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Haren 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Haulerwijk 0 0 0 0 0 0 0  
8 Smilde '94 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Stânfries 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Surhuisterveen 0 0 0 0 0 0 0  
11 SVMH 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV TLC 0 0 0 0 0 0 0  
13 VVK 0 0 0 0 0 0 0  
14 De Wilper Boys 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bakkeveen2. SV Bedum3. Blauw Geel '154. SV Donkerbroek5. VV Gruno6. VV Haren7. SV Haulerwijk8. Smilde '949. VV Stânfries10. VV Surhuisterveen11. SVMH12. VV TLC13. VVK14. De Wilper Boys
1. VV Bakkeveen 15 apr 25 mrt 8 okt29 okt 1 okt11 feb19 nov 3 dec17 dec13 mei27 mei11 mrt
2. SV Bedum28 jan  11 mrt 8 apr11 feb20 mei24 sep 3 dec19 nov13 mei29 okt25 mrt 8 okt
3. Blauw Geel '15              
4. SV Donkerbroek22 okt 5 nov  18 mrt10 dec 1 apr26 nov15 apr 1 okt15 okt 4 feb18 feb22 apr
5. VV Gruno18 feb 1 okt 29 okt 19 nov 4 feb11 mrt13 mei27 mei15 apr 3 dec17 dec25 mrt
6. VV Haren18 mrt15 okt 27 mei 1 apr  5 nov22 apr17 dec 4 feb22 okt15 apr 1 okt26 nov
7. SV Haulerwijk 8 apr17 dec 19 nov24 sep11 mrt  8 okt29 okt13 mei27 mei25 mrt 3 dec11 feb
8. Smilde '9415 okt 4 feb 13 mei 5 nov 3 dec18 feb 25 mrt17 dec18 mrt27 mei15 apr19 nov
9. VV Stânfries 1 apr22 apr 28 jan26 nov20 mei18 mrt22 okt 18 feb 4 feb 1 okt15 okt10 dec
10. VV Surhuisterveen22 apr 1 apr  8 apr10 dec24 sep26 nov20 mei 8 okt  5 nov11 feb18 mrt28 jan
11. SVMH20 mei26 nov 11 feb28 jan25 mrt10 dec29 okt24 sep11 mrt  8 okt19 nov 8 apr
12. VV TLC26 nov18 mrt 24 sep22 apr28 jan22 okt10 dec 8 apr15 okt18 feb  5 nov20 mei
13. VVK10 dec22 okt  8 okt20 mei 8 apr22 apr28 jan11 feb29 okt 1 apr11 mrt 24 sep
14. De Wilper Boys 5 nov18 feb  3 dec22 okt13 mei15 okt 1 apr27 mei15 apr 1 okt17 dec 4 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie