Zaterdag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 HFC '15 1 1 0 0 3 7 0  
2 VV Mamio 1 1 0 0 3 6 1  
3 Be Quick 1887 1 1 0 0 3 6 3  
4 Onstwedder Boys 1 1 0 0 3 3 1  
5 SC Loppersum 1 1 0 0 3 2 0  
6 VV Aduard 2000 1 0 1 0 1 3 3  
7 VV ONR 1 0 1 0 1 3 3  
8 DVC Appingedam 1 0 1 0 1 1 1  
9 VV Glimmen 1 0 1 0 1 1 1  
10 Boerakker 1 0 0 1 0 1 3  
11 Knickerbockers The 1 0 0 1 0 0 2  
12 VV Niekerk 1 0 0 1 0 3 6  
13 VV Noordwolde 1 0 0 1 0 1 6  
14 SC Stadspark 1 0 0 1 0 0 7  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal doelpunten
37
Totaal aantal doelpunten (thuis)
20
Totaal aantal doelpunten (uit)
17
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,29
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,86
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,43



Zaterdag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Aduard 20002. Be Quick 18873. Boerakker4. DVC Appingedam5. VV Glimmen6. HFC '157. Knickerbockers The8. SC Loppersum9. VV Mamio10. VV Niekerk11. VV Noordwolde12. VV ONR13. Onstwedder Boys14. SC Stadspark
1. VV Aduard 2000 19 mei 28 okt25 nov 7 okt24 mrt10 mrt27 jan21 apr 9 dec3 - 318 nov10 feb
2. Be Quick 188716 dec  10 feb14 apr12 mei28 okt 2 dec 7 okt 3 feb30 sep18 nov26 mei24 mrt
3. Boerakker30 sep             
4. DVC Appingedam17 mrt14 okt   3 feb26 mei 2 dec16 dec 4 nov30 sep17 feb24 mrt14 apr12 mei
5. VV Glimmen12 mei27 jan 7 okt1 - 1 28 okt10 feb18 nov 7 apr 9 dec19 mei 2 dec24 mrt10 mrt
6. HFC '1517 feb25 nov  9 dec17 mrt 27 jan14 okt21 apr31 mrt21 okt 7 apr 4 nov7 - 0
7. Knickerbockers The21 okt17 mrt 21 apr14 okt14 apr  3 feb31 mrt17 feb 4 nov16 dec30 sep26 mei
8. SC Loppersum 4 nov21 apr 19 mei31 mrt10 feb2 - 0  9 dec21 okt25 nov 7 okt17 mrt 7 apr
9. VV Mamio14 apr17 feb 10 mrt30 sep 2 dec18 nov26 mei 14 okt 3 feb12 mei16 dec28 okt
10. VV Niekerk 2 dec3 - 6  7 apr26 mei18 nov 7 okt24 mrt10 feb 14 apr10 mrt12 mei16 dec
11. VV Noordwolde26 mei 7 apr  7 okt16 dec24 mrt10 mrt12 mei1 - 627 jan 28 okt 2 dec18 nov
12. VV ONR 3 feb31 mrt 21 okt21 apr30 sep19 mei17 feb25 nov 4 nov17 mrt 14 okt27 jan
13. Onstwedder Boys31 mrt 9 dec3 - 127 jan21 okt10 mrt 7 apr28 okt19 mei25 nov21 apr10 feb  7 okt
14. SC Stadspark14 okt21 okt 25 nov 4 nov 3 feb 9 dec30 sep17 mrt19 mei31 mrt14 apr17 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie