Zondag 1e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Alcides 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Assen 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Bergum 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Emmen 0 0 0 0 0 0 0  
5 Frisia 1883 LAC 0 0 0 0 0 0 0  
6 FVC 0 0 0 0 0 0 0  
7 GAVC 0 0 0 0 0 0 0  
8 GRC Groningen 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Hoogeveen 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Nieuw Buinen 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Noordster 0 0 0 0 0 0 0  
12 Rolder Boys 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV SVBO 0 0 0 0 0 0 0  
14 WVV 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 1e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alcides2. FC Assen3. VV Bergum4. VV Emmen5. Frisia 1883 LAC6. FVC7. GAVC8. GRC Groningen9. VV Hoogeveen10. VV Nieuw Buinen11. VV Noordster12. Rolder Boys13. VV SVBO14. WVV
1. Alcides  4 feb10 dec15 okt 1 okt18 mrt22 okt26 nov15 apr 1 apr20 mei 5 nov22 apr18 feb
2. FC Assen24 sep 28 jan18 feb15 okt22 apr26 nov10 dec 8 apr22 okt 1 apr18 mrt20 mei 5 nov
3. VV Bergum27 mei15 apr 22 okt 4 feb 1 apr18 mrt22 apr17 dec 5 nov18 feb15 okt26 nov 1 okt
4. VV Emmen11 feb 8 okt25 mrt 11 mrt28 jan20 mei29 okt24 sep10 dec22 apr26 nov 8 apr19 nov
5. Frisia 1883 LAC 8 apr11 feb24 sep 5 nov 10 dec22 apr20 mei 8 okt26 nov22 okt 1 apr28 jan18 mrt
6. FVC29 okt 3 dec19 nov15 apr27 mei 18 feb11 mrt13 mei 4 feb15 okt 1 okt25 mrt17 dec
7. GAVC25 mrt13 mei29 okt17 dec 3 dec 8 okt 11 feb19 nov 1 okt 4 feb15 apr11 mrt27 mei
8. GRC Groningen13 mei27 mei 3 dec18 mrt17 dec 5 nov15 okt 25 mrt18 feb 1 okt 4 feb19 nov15 apr
9. VV Hoogeveen28 jan 1 okt20 mei 4 feb18 feb26 nov 1 apr22 okt 18 mrt 5 nov22 apr10 dec15 okt
10. VV Nieuw Buinen19 nov25 mrt11 mrt27 mei13 mei24 sep 8 apr 8 okt29 okt 28 jan17 dec11 feb 3 dec
11. VV Noordster17 dec19 nov 8 okt 3 dec25 mrt11 feb24 sep 8 apr11 mrt15 apr 27 mei29 okt13 mei
12. Rolder Boys11 mrt29 okt11 feb13 mei19 nov 8 apr28 jan24 sep 3 dec20 mei10 dec  8 okt25 mrt
13. VV SVBO 3 dec17 dec13 mei 1 okt15 apr22 okt 5 nov 1 apr27 mei15 okt18 mrt18 feb  4 feb
14. WVV 8 okt11 mrt 8 apr 1 apr29 okt20 mei10 dec28 jan11 feb22 apr26 nov22 okt24 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie