Zondag 5e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Aengwirden 0 0 0 0 0 0 0  
2 AVV 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Blauwhuis 0 0 0 0 0 0 0  
4 SC Boornbergum '80 0 0 0 0 0 0 0  
5 Deinum SF 0 0 0 0 0 0 0  
6 FFS 0 0 0 0 0 0 0  
7 SC Flamingo 0 0 0 0 0 0 0  
8 SC Joure 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Langezwaag 0 0 0 0 0 0 0  
10 Langweer 0 0 0 0 0 0 0  
11 De Sweach 0 0 0 0 0 0 0  
12 Tijnje 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Wispolia 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Aengwirden2. AVV3. VV Blauwhuis4. SC Boornbergum '805. Deinum SF6. FFS7. SC Flamingo8. SC Joure9. VV Langezwaag10. Langweer11. De Sweach12. Tijnje13. VV Wispolia
1. VV Aengwirden 13 mei28 jan 8 okt17 dec11 mrt11 feb 3 dec19 nov29 okt24 sep 8 apr25 mrt
2. AVV26 nov 22 okt20 mei 1 apr24 sep28 jan18 mrt 8 apr 8 okt10 dec22 apr11 feb
3. VV Blauwhuis15 apr25 mrt  8 apr27 mei 8 okt29 okt13 mei17 dec11 mrt11 feb24 sep19 nov
4. SC Boornbergum '8018 feb17 dec 1 okt  4 feb 3 dec19 nov15 apr13 mei25 mrt 5 nov15 okt27 mei
5. Deinum SF20 mei19 nov10 dec24 sep 11 feb 8 okt25 mrt11 mrt 3 dec 8 apr28 jan29 okt
6. FFS 5 nov 4 feb18 feb22 apr15 okt 26 nov 1 okt27 mei17 dec 1 apr18 mrt15 apr
7. SC Flamingo15 okt15 apr18 mrt 1 apr18 feb13 mei  4 feb 3 dec27 mei22 okt 5 nov17 dec
8. SC Joure22 apr29 okt26 nov28 jan22 okt 8 apr24 sep  8 okt11 feb20 mei10 dec11 mrt
9. VV Langezwaag 1 apr 1 okt20 mei26 nov 5 nov10 dec22 apr18 feb 15 apr18 mrt22 okt 4 feb
10. Langweer18 mrt18 feb 5 nov22 okt22 apr20 mei10 dec15 okt28 jan 26 nov 1 apr 1 okt
11. De Sweach 4 feb27 mei15 okt11 mrt 1 okt19 nov25 mrt17 dec29 okt13 mei 18 feb 3 dec
12. Tijnje 1 okt 3 dec 4 feb11 feb15 apr29 okt11 mrt27 mei25 mrt19 nov 8 okt 13 mei
13. VV Wispolia22 okt15 okt 1 apr10 dec18 mrt28 jan20 mei 5 nov24 sep 8 apr22 apr26 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie