Zaterdag 2e klasse I

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV BCV 1 1 0 0 3 7 0  
2 CVVO 1 1 0 0 3 4 1  
3 SC Stiens 1 1 0 0 3 4 1  
4 VVI 1 1 0 0 3 3 1  
5 SC Joure 1 1 0 0 3 2 1  
6 SV Marum 1 1 0 0 3 1 0  
7 Broekster Boys 1 0 1 0 1 3 3  
8 VV Hardegarijp 1 0 1 0 1 3 3  
9 VV ONT 1 0 0 1 0 1 2  
10 SV De Griffioen 1 0 0 1 0 0 1  
11 Leeuwarder Zwaluwen 1 0 0 1 0 1 3  
12 FC Grootegast 1 0 0 1 0 1 4  
13 SC Veenwouden 1 0 0 1 0 1 4  
14 Wykels Hallum 1 0 0 1 0 0 7  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal doelpunten
31
Totaal aantal doelpunten (thuis)
17
Totaal aantal doelpunten (uit)
14
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,43
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,43
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,00



Zaterdag 2e klasse I

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV BCV2. Broekster Boys3. CVVO4. SV De Griffioen5. FC Grootegast6. VV Hardegarijp7. SC Joure8. Leeuwarder Zwaluwen9. SV Marum10. VV ONT11. SC Stiens12. SC Veenwouden13. VVI14. Wykels Hallum
1. VV BCV 10 mrt 7 okt12 mei24 mrt28 okt 7 apr18 nov 2 dec19 mei 9 dec27 jan10 feb7 - 0
2. Broekster Boys 4 nov 21 apr14 okt17 feb 3 feb17 mrt30 sep14 apr31 mrt19 mei21 okt 9 dec25 nov
3. CVVO17 feb 2 dec 30 sep 3 feb16 dec21 okt14 apr26 mei14 okt17 mrt 4 nov12 mei31 mrt
4. SV De Griffioen25 nov10 feb 7 apr 18 nov 7 okt27 jan10 mrt0 - 1 9 dec21 apr19 mei24 mrt28 okt
5. FC Grootegast21 okt 7 okt1 - 431 mrt 10 mrt19 mei28 okt10 feb21 apr25 nov 9 dec 7 apr27 jan
6. VV Hardegarijp17 mrt3 - 319 mei17 feb 4 nov 21 apr14 okt 7 apr21 okt31 mrt25 nov27 jan 9 dec
7. SC Joure30 sep28 okt24 mrt14 apr16 dec 2 dec 26 mei12 mei 3 feb14 okt17 feb18 nov10 mrt
8. Leeuwarder Zwaluwen31 mrt 7 apr27 jan 4 nov17 mrt10 feb 9 dec  7 okt25 nov21 okt21 apr1 - 319 mei
9. SV Marum21 apr27 jan 9 dec 3 feb14 okt30 sep25 nov17 feb 17 mrt 4 nov31 mrt19 mei21 okt
10. VV ONT16 dec18 nov10 feb26 mei 2 dec24 mrt1 - 212 mei28 okt 27 jan 7 apr10 mrt 7 okt
11. SC Stiens26 mei16 dec28 okt 2 dec12 mei18 nov10 feb24 mrt10 mrt14 apr 4 - 1 7 okt 7 apr
12. SC Veenwouden14 apr24 mrt10 mrt16 dec26 mei12 mei 7 okt 2 dec18 nov30 sep 3 feb 28 okt10 feb
13. VVI14 okt26 mei25 nov21 okt30 sep14 apr31 mrt 3 feb16 dec 4 nov17 feb17 mrt 21 apr
14. Wykels Hallum 3 feb12 mei18 nov17 mrt14 apr26 mei 4 nov16 dec24 mrt17 feb30 sep14 okt 2 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse I

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie