Zaterdag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Bant 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV DWP 0 0 0 0 0 0 0  
3 Heerenveense Boys 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Nijland 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV NOK 0 0 0 0 0 0 0  
6 Oeverzwaluwen 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Oudehaske 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV QVC 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV SDS 0 0 0 0 0 0 0  
10 TOP '63 0 0 0 0 0 0 0  
11 De Wâlde 0 0 0 0 0 0 0  
12 Waterpoort Boys 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Willemsoord 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Workum 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Bant2. VV DWP3. Heerenveense Boys4. VV Nijland5. SV NOK6. Oeverzwaluwen7. VV Oudehaske8. VV QVC9. VV SDS10. TOP '6311. De Wâlde12. Waterpoort Boys13. VV Willemsoord14. VV Workum
1. Bant 31 mrt14 apr26 mei 3 feb17 feb 4 nov21 apr17 mrt30 sep14 okt21 okt25 nov16 dec
2. VV DWP18 nov  2 dec28 okt26 mei14 okt 3 feb10 mrt17 feb16 dec30 sep14 apr24 mrt12 mei
3. Heerenveense Boys27 jan21 apr 23 sep14 okt31 mrt21 okt 9 dec25 nov 4 nov17 mrt17 feb19 mei 7 apr
4. VV Nijland 9 dec17 mrt 3 feb 30 sep19 mei31 mrt25 nov21 okt17 feb 4 nov14 okt21 apr14 apr
5. SV NOK23 sep 9 dec10 feb 7 apr 21 okt25 nov19 mei21 apr17 mrt31 mrt 4 nov27 jan 7 okt
6. Oeverzwaluwen 7 okt10 feb18 nov16 dec24 mrt 14 apr 7 apr23 sep12 mei26 mei 2 dec28 okt10 mrt
7. VV Oudehaske10 mrt23 sep24 mrt18 nov12 mei27 jan  7 okt 7 apr 2 dec16 dec26 mei10 feb28 okt
8. VV QVC 2 dec 4 nov26 mei12 mei16 dec30 sep17 feb 14 okt14 apr 3 feb17 mrt18 nov24 mrt
9. VV SDS28 okt 7 okt12 mei24 mrt 2 dec 3 feb30 sep10 feb 26 mei14 apr16 dec10 mrt18 nov
10. TOP '63 7 apr19 mei10 mrt 7 okt28 okt25 nov21 apr27 jan 9 dec 21 okt31 mrt23 sep10 feb
11. De Wâlde10 feb 7 apr28 okt10 mrt18 nov 9 dec19 mei23 sep27 jan24 mrt 12 mei 7 okt 2 dec
12. Waterpoort Boys24 mrt27 jan 7 okt10 feb10 mrt21 apr 9 dec28 okt19 mei18 nov25 nov  7 apr23 sep
13. VV Willemsoord12 mei21 okt16 dec 2 dec14 apr17 mrt14 okt31 mrt 4 nov 3 feb17 feb30 sep 26 mei
14. VV Workum19 mei25 nov30 sep27 jan17 feb 4 nov17 mrt21 okt31 mrt14 okt21 apr 3 feb 9 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie