Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Akkrum 0 0 0 0 0 0 0  
2 DIO Oosterwolde 0 0 0 0 0 0 0  
3 Dwingeloo 0 0 0 0 0 0 0  
4 Gorredijk 0 0 0 0 0 0 0  
5 Havelte 0 0 0 0 0 0 0  
6 Jubbega 0 0 0 0 0 0 0  
7 vv Lemmer 0 0 0 0 0 0 0  
8 Mildam 0 0 0 0 0 0 0  
9 Oldemarkt FC 0 0 0 0 0 0 0  
10 Renado 0 0 0 0 0 0 0  
11 Steenwijker Boys 0 0 0 0 0 0 0  
12 Trinitas 0 0 0 0 0 0 0  
13 UDIROS 0 0 0 0 0 0 0  
14 Wijster 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Akkrum2. DIO Oosterwolde3. Dwingeloo4. Gorredijk5. Havelte6. Jubbega7. vv Lemmer8. Mildam9. Oldemarkt FC10. Renado11. Steenwijker Boys12. Trinitas13. UDIROS14. Wijster
1. Akkrum 29 okt25 mrt15 okt 1 okt13 mei19 nov27 mei17 dec18 feb11 mrt15 apr 3 dec 4 feb
2. DIO Oosterwolde18 mrt 22 apr20 mei 5 nov15 apr10 dec 1 okt18 feb22 okt26 nov15 okt 4 feb 1 apr
3. Dwingeloo22 okt 3 dec 18 mrt18 feb27 mei13 mei15 apr 4 feb 5 nov 1 apr 1 okt17 dec15 okt
4. Gorredijk11 feb17 dec29 okt 27 mei11 mrt 8 okt25 mrt13 mei24 sep 8 apr 3 dec19 nov15 apr
5. Havelte 8 apr11 mrt 8 okt10 dec  3 dec11 feb19 nov25 mrt28 jan24 sep13 mei29 okt20 mei
6. Jubbega26 nov28 jan10 dec 5 nov22 apr 20 mei18 feb15 okt 1 apr22 okt 4 feb 1 okt18 mrt
7. vv Lemmer 1 apr27 mei26 nov18 feb15 okt17 dec  4 feb 1 okt18 mrt22 apr22 okt15 apr 5 nov
8. Mildam10 dec 8 apr28 jan22 okt 1 apr 8 okt24 sep 18 mrt22 apr20 mei 5 nov11 feb26 nov
9. Oldemarkt FC20 mei 8 okt24 sep26 nov22 okt11 feb 8 apr29 okt 10 dec28 jan 1 apr11 mrt22 apr
10. Renado 8 okt25 mrt11 mrt 4 feb15 apr19 nov29 okt 3 dec27 mei 11 feb17 dec13 mei 1 okt
11. Steenwijker Boys 5 nov13 mei19 nov 1 okt 4 feb25 mrt 3 dec17 dec15 apr15 okt 18 mrt27 mei18 feb
12. Trinitas28 jan11 feb 8 apr22 apr26 nov24 sep25 mrt11 mrt19 nov20 mei29 okt  8 okt10 dec
13. UDIROS22 apr24 sep20 mei 1 apr18 mrt 8 apr28 jan15 okt 5 nov26 nov10 dec18 feb 22 okt
14. Wijster24 sep19 nov11 feb28 jan17 dec29 okt11 mrt13 mei 3 dec 8 apr 8 okt27 mei25 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie