Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Akkrum 20 16 2 2 50 59 22  
2 DIO Oosterwolde 19 16 1 2 49 73 25  
3 VV Jubbega 19 14 3 2 45 71 24  
4 FC Oldemarkt 20 13 3 4 42 51 24  
5 Steenwijker Boys 22 10 3 9 33 52 54  
6 VV Dwingeloo 18 9 5 4 32 35 14  
7 VV Gorredijk 21 10 2 9 32 57 37  
8 VV Trinitas 19 8 3 8 27 36 39  
9 UDIROS 22 6 3 13 21 43 84  
10 Renado 19 5 5 9 20 32 40  
11 VV Havelte 21 5 5 11 20 31 44  
12 VV Mildam 20 6 1 13 19 34 47  
13 Wijster 19 2 2 15 8 31 74  
14 vv Lemmer 21 1 0 20 3 16 93  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
140
Totaal aantal doelpunten
621
Totaal aantal doelpunten (thuis)
314
Totaal aantal doelpunten (uit)
307
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,44
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,24
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,19
Grootste overwinning (thuis) 
 
DIO Oosterwolde - UDIROS (9 - 0)
Havelte - UDIROS (9 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
Lemmer vv - Jubbega (1 - 8)
Wijster - Jubbega (0 - 7)
Lemmer vv - Mildam (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Lemmer vv - Steenwijker Boys (3 - 8)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Akkrum2. DIO Oosterwolde3. VV Dwingeloo4. VV Gorredijk5. VV Havelte6. VV Jubbega7. vv Lemmer8. VV Mildam9. FC Oldemarkt10. Renado11. Steenwijker Boys12. VV Trinitas13. UDIROS14. Wijster
1. VV Akkrum 3 - 10 - 44 - 31 - 013 mei4 - 027 mei2 - 23 - 17 - 23 - 13 - 26 - 0
2. DIO Oosterwolde26 apr 0 - 220 mei5 - 115 apr 6 mei5 - 02 - 17 - 26 - 24 - 19 - 04 - 0
3. VV Dwingeloo0 - 01 - 2 29 apr0 - 027 mei13 mei3 - 126 apr1 - 11 - 11 - 217 dec5 - 2
4. VV Gorredijk0 - 33 - 50 - 2 27 mei1 - 14 - 00 - 213 mei1 - 14 - 10 - 12 - 37 - 3
5. VV Havelte0 - 10 - 50 - 3 6 mei 1 - 43 - 02 - 11 - 51 - 11 - 113 mei9 - 020 mei
6. VV Jubbega29 apr4 - 4 6 mei2 - 15 - 0 20 mei5 - 11 - 13 - 06 - 326 apr6 - 14 - 3
7. vv Lemmer0 - 227 mei0 - 51 - 40 - 31 - 8 0 - 70 - 226 apr3 - 81 - 41 - 53 - 1
8. VV Mildam 6 mei0 - 22 - 20 - 31 - 61 - 21 - 0 29 apr1 - 020 mei2 - 35 - 226 apr
9. FC Oldemarkt20 mei3 - 41 - 03 - 14 - 02 - 15 - 24 - 2  6 mei0 - 21 - 25 - 12 - 2
10. Renado1 - 41 - 20 - 21 - 42 - 11 - 48 - 02 - 027 mei 10 mei29 apr13 mei1 - 1
11. Steenwijker Boys3 - 113 mei0 - 20 - 53 - 03 - 23 - 11 - 40 - 12 - 5 1 - 127 mei6 - 1
12. VV Trinitas0 - 110 mei2 - 11 - 31 - 10 - 38 - 04 - 30 - 420 mei0 - 3 3 - 3 6 mei
13. UDIROS1 - 50 - 320 mei1 - 61 - 10 - 34 - 31 - 01 - 42 - 22 - 44 - 2 5 - 3
14. Wijster1 - 61 - 3 8 mei2 - 529 apr0 - 74 - 013 mei0 - 11 - 21 - 327 mei5 - 4 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie