Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 WKE-16 8 7 1 0 22 31 8  
2 VV Titan 9 6 1 2 19 30 18  
3 VV Sweel 9 6 1 2 19 25 14  
4 VV Schoonebeek 9 6 1 2 19 19 9  
5 VV HOC 8 6 0 2 18 19 6  
6 VV Protos 9 6 0 3 18 29 11  
7 DSC '65 8 4 1 3 13 15 18  
8 EHS '85 9 4 0 5 12 22 18  
9 Witteveense Boys '87 10 3 1 6 10 16 29  
10 DVC '59 11 3 1 7 10 18 27  
11 SC Zwartemeerse Boys 8 2 1 5 7 15 28  
12 VV Bargeres 9 2 1 6 7 11 22  
13 Weiteveense Boys 10 2 0 8 6 13 24  
14 Valther Boys 9 1 1 7 4 12 43  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
63
Totaal aantal doelpunten
275
Totaal aantal doelpunten (thuis)
150
Totaal aantal doelpunten (uit)
125
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,37
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,38
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,98
Grootste overwinning (thuis) 
WKE-16 - Valther Boys (11 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
Valther Boys - Protos (2 - 8)
Witteveense Boys '87 - Titan (1 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
WKE-16 - Valther Boys (11 - 1)



Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bargeres2. DSC '653. DVC '594. EHS '855. VV HOC6. VV Protos7. VV Schoonebeek8. VV Sweel9. VV Titan10. Valther Boys11. Weiteveense Boys12. Witteveense Boys '8713. WKE-1614. SC Zwartemeerse Boys
1. VV Bargeres 15 apr25 mrt1 - 511 mrt11 feb17 dec0 - 31 - 44 - 013 mei 4 feb 3 dec27 mei
2. DSC '6528 jan 11 mrt20 mei0 - 12 - 113 mei 8 apr11 feb1 - 04 - 125 feb19 nov25 mrt
3. DVC '591 - 15 - 1  1 apr22 apr0 - 41 - 318 mrt25 feb15 apr 4 feb20 mei1 - 218 feb
4. EHS '85 8 apr17 dec2 - 1 11 feb2 - 127 mei1 - 411 mrt9 - 125 mrt28 jan13 mei 3 dec
5. VV HOC2 - 018 feb1 - 22 - 0  1 apr2 - 11 - 213 mei27 mei17 dec18 mrt15 apr 4 feb
6. VV Protos4 - 1 4 feb13 mei18 feb19 nov 18 mrt3 - 14 - 125 mrt27 mei4 - 117 dec15 apr
7. VV Schoonebeek20 mei26 nov11 feb25 feb 8 apr1 - 0 28 jan25 mrt3 - 11 - 022 apr11 mrt3 - 3
8. VV Sweel18 feb3 - 34 - 2 4 feb25 mrt11 mrt15 apr 2 - 313 mei4 - 02 - 127 mei17 dec
9. VV Titan18 mrt6 - 227 mei3 - 226 nov22 apr0 - 4 1 apr 17 dec15 apr18 feb 4 feb4 - 0
10. Valther Boys 1 apr22 apr28 jan18 mrt25 feb2 - 8 4 feb26 nov20 mei 1 - 03 - 318 feb3 - 4
11. Weiteveense Boys1 - 218 mrt4 - 12 - 120 mei25 feb18 feb22 apr28 jan 8 apr  1 apr2 - 43 - 4
12. Witteveense Boys '872 - 127 mei4 - 115 apr1 - 5 8 apr1 - 311 feb1 - 711 mrt2 - 0 25 mrt13 mei
13. WKE-1622 apr 1 apr 8 apr3 - 028 jan20 mei1 - 025 feb2 - 211 - 111 feb3 - 0 18 mrt
14. SC Zwartemeerse Boys25 feb1 - 21 - 322 apr0 - 528 jan 1 apr20 mei 8 apr11 feb11 mrt26 nov2 - 5 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie