Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Bargeres 0 0 0 0 0 0 0  
2 DSC '65 0 0 0 0 0 0 0  
3 DVC '59 0 0 0 0 0 0 0  
4 EHS '85 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV HOC 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Protos 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Schoonebeek 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Sweel 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Titan 0 0 0 0 0 0 0  
10 Valther Boys 0 0 0 0 0 0 0  
11 Weiteveense Boys 0 0 0 0 0 0 0  
12 Witteveense Boys '87 0 0 0 0 0 0 0  
13 WKE-16 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zwartemeerse Boys 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bargeres2. DSC '653. DVC '594. EHS '855. VV HOC6. VV Protos7. VV Schoonebeek8. VV Sweel9. VV Titan10. Valther Boys11. Weiteveense Boys12. Witteveense Boys '8713. WKE-1614. Zwartemeerse Boys
1. VV Bargeres 15 apr25 mrt 1 okt11 mrt11 feb17 dec 8 okt29 okt19 nov13 mei 4 feb 3 dec27 mei
2. DSC '6528 jan 11 mrt20 mei 8 okt24 sep13 mei 8 apr11 feb 3 dec29 okt10 dec19 nov25 mrt
3. DVC '5922 okt 5 nov  1 apr22 apr26 nov15 okt18 mrt10 dec15 apr 4 feb20 mei 1 okt18 feb
4. EHS '85 8 apr17 dec19 nov 11 feb 8 okt27 mei24 sep11 mrt29 okt25 mrt28 jan13 mei 3 dec
5. VV HOC 5 nov18 feb 3 dec15 okt  1 apr 1 okt22 okt13 mei27 mei17 dec18 mrt15 apr 4 feb
6. VV Protos15 okt 4 feb13 mei18 feb19 nov 18 mrt 5 nov 3 dec25 mrt27 mei 1 okt17 dec15 apr
7. VV Schoonebeek20 mei26 nov11 feb10 dec 8 apr29 okt 28 jan25 mrt24 sep 8 okt22 apr11 mrt19 nov
8. VV Sweel18 feb 1 okt29 okt 4 feb25 mrt11 mrt15 apr 19 nov13 mei 3 dec15 okt27 mei17 dec
9. VV Titan18 mrt15 okt27 mei 5 nov26 nov22 apr22 okt 1 apr 17 dec15 apr18 feb 4 feb 1 okt
10. Valther Boys 1 apr22 apr28 jan18 mrt10 dec22 okt 4 feb26 nov20 mei  1 okt 5 nov18 feb15 okt
11. Weiteveense Boys26 nov18 mrt24 sep22 okt20 mei10 dec18 feb22 apr28 jan 8 apr  1 apr15 okt 5 nov
12. Witteveense Boys '8724 sep27 mei17 dec15 apr29 okt 8 apr 3 dec11 feb 8 okt11 mrt19 nov 25 mrt13 mei
13. WKE-1622 apr 1 apr 8 apr26 nov28 jan20 mei 5 nov10 dec24 sep 8 okt11 feb22 okt 18 mrt
14. Zwartemeerse Boys10 dec22 okt 8 okt22 apr24 sep28 jan 1 apr20 mei 8 apr11 feb11 mrt26 nov29 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie