Zondag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Black Boys 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Blue Boys 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Dronrijp 0 0 0 0 0 0 0  
4 Irnsum 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Nieuweschoot 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Oldeboorn 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV ONB 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Oosterlittens 0 0 0 0 0 0 0  
9 Read Swart 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sint Jacob 0 0 0 0 0 0 0  
11 Terschelling 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV THOR 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV De Wâlden 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Zwaagwesteinde 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Black Boys2. VV Blue Boys3. VV Dronrijp4. Irnsum5. VV Nieuweschoot6. VV Oldeboorn7. VV ONB8. VV Oosterlittens9. Read Swart10. Sint Jacob11. Terschelling12. SV THOR13. VV De Wâlden14. VV Zwaagwesteinde
1. VV Black Boys 10 dec 3 dec29 okt20 mei19 nov11 mrt24 sep25 mrt11 feb 8 apr28 jan13 mei 8 okt
2. VV Blue Boys27 mei 11 mrt19 nov15 apr25 mrt17 dec 8 apr13 mei 8 okt11 feb24 sep 3 dec29 okt
3. VV Dronrijp22 apr 5 nov  1 okt18 mrt18 feb28 jan22 okt15 okt20 mei26 nov 1 apr 4 feb10 dec
4. Irnsum18 mrt 1 apr 8 apr 22 okt15 okt24 sep10 dec 5 nov28 jan22 apr26 nov18 feb20 mei
5. VV Nieuweschoot17 dec28 jan29 okt25 mrt 13 mei19 nov 8 okt 3 dec11 mrt24 sep 8 apr27 mei11 feb
6. VV Oldeboorn 1 apr22 okt 8 okt11 feb26 nov  8 apr20 mei18 mrt24 sep10 dec22 apr 5 nov28 jan
7. VV ONB 5 nov20 mei15 apr 4 feb 1 apr 1 okt 26 nov18 feb10 dec18 mrt22 okt15 okt22 apr
8. VV Oosterlittens 4 feb 1 okt25 mrt27 mei18 feb17 dec13 mei 15 apr 3 dec 5 nov15 okt18 mrt19 nov
9. Read Swart22 okt26 nov11 feb11 mrt22 apr29 okt 8 okt28 jan  8 apr20 mei10 dec 1 apr24 sep
10. Sint Jacob15 okt18 feb17 dec15 apr 5 nov 4 feb27 mei22 apr 1 okt  1 apr18 mrt22 okt26 nov
11. Terschelling 1 okt15 okt13 mei 3 dec 4 feb27 mei29 okt11 mrt17 dec19 nov 18 feb15 apr25 mrt
12. SV THOR15 apr 4 feb19 nov13 mei 1 okt 3 dec25 mrt11 feb27 mei29 okt 8 okt 17 dec11 mrt
13. VV De Wâlden26 nov22 apr24 sep 8 okt10 dec11 mrt11 feb29 okt19 nov25 mrt28 jan20 mei  8 apr
14. VV Zwaagwesteinde18 feb18 mrt27 mei17 dec15 okt15 apr 3 dec 1 apr 4 feb13 mei22 okt 5 nov 1 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie