Zaterdag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Veenhuizen 7 6 1 0 19 26 5  
2 VV Harkema Opeinde 6 5 1 0 16 23 4  
3 Ropta Boys 6 4 1 1 13 8 5  
4 VV Oostergo 7 4 1 2 13 14 6  
5 ASC '75 6 4 0 2 12 12 6  
6 VV Rottevalle 6 3 2 1 11 17 10  
7 SV Haulerwijk 7 2 3 2 9 12 14  
8 VV ODV 7 3 0 4 9 16 19  
9 SV RWF 6 1 2 3 5 6 11  
10 VIOD Driesum 6 1 2 3 5 11 19  
11 De Sweach 7 0 2 5 2 7 18  
12 VV Opende 7 0 2 5 2 4 20  
13 Friese Boys 6 0 1 5 1 7 26  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
42
Totaal aantal doelpunten
163
Totaal aantal doelpunten (thuis)
92
Totaal aantal doelpunten (uit)
71
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,88
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,19
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,69
Grootste overwinning (thuis) 
Rottevalle - Friese Boys (8 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Opende - Veenhuizen (1 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Rottevalle - Friese Boys (8 - 1)



Zaterdag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ASC '752. Friese Boys3. VV Harkema Opeinde4. SV Haulerwijk5. VV ODV6. VV Oostergo7. VV Opende8. Ropta Boys9. VV Rottevalle10. SV RWF11. De Sweach12. VV Veenhuizen13. VIOD Driesum
1. ASC '75 2 - 026 mei 2 dec1 - 217 feb3 - 012 mei3 - 014 apr 3 feb16 dec31 mrt
2. Friese Boys24 mrt 12 mei1 - 3 3 feb0 - 414 apr18 nov17 feb26 mei16 dec 2 dec10 mrt
3. VV Harkema Opeinde 9 dec25 nov 27 jan17 mrt21 apr 3 feb19 mei31 mrt17 feb3 - 01 - 15 - 1
4. SV Haulerwijk21 apr17 mrt14 apr 31 mrt1 - 02 - 2 9 dec3 - 31 - 217 feb 3 feb25 nov
5. VV ODV10 feb6 - 21 - 418 nov 16 dec26 mei10 mrt 7 apr12 mei 2 dec24 mrt5 - 3
6. VV Oostergo3 - 1 7 apr 2 dec10 mrt19 mei 12 mei10 feb27 jan18 nov24 mrt1 - 33 - 0
7. VV Opende 7 apr27 jan0 - 510 feb 9 dec25 nov 24 mrt19 mei10 mrt18 nov1 - 71 - 2
8. Ropta Boys25 nov31 mrt16 dec26 mei2 - 10 - 01 - 0 17 mrt 3 feb4 - 214 apr21 apr
9. VV Rottevalle10 mrt8 - 118 nov24 mrt2 - 114 apr16 dec2 - 0  2 dec26 mei12 mei10 feb
10. SV RWF27 jan 9 dec1 - 5 7 apr25 nov31 mrt0 - 00 - 121 apr 17 mrt10 feb19 mei
11. De Sweach1 - 219 mei10 feb1 - 121 apr1 - 331 mrt 7 apr 9 dec2 - 2 10 mrt27 jan
12. VV Veenhuizen19 mei21 apr 7 apr5 - 15 - 017 mrt17 feb27 jan25 nov2 - 13 - 0  9 dec
13. VIOD Driesum18 nov3 - 324 mrt12 mei17 feb 3 feb17 mrt 2 dec2 - 216 dec14 apr26 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie