Zondag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FVV 8 8 0 0 24 24 9  
2 VV Bellingwolde 9 6 2 1 20 22 10  
3 VV Westerwolde 9 6 2 1 20 23 13  
4 VV SPW 11 5 0 6 15 23 25  
5 MOVV 9 4 2 3 14 26 17  
6 VV Harkstede 10 4 2 4 14 16 18  
7 VV Sellingen 8 4 1 3 13 18 20  
8 VV Heiligerlee 9 3 4 2 13 25 12  
9 Engelbert 10 3 3 4 12 20 21  
10 VV PJC 11 4 0 7 12 22 31  
11 VV Alteveer 9 2 2 5 8 12 27  
12 VV Pekelder Boys 11 2 2 7 8 19 23  
13 VV Gieterveen 8 2 1 5 7 12 18  
14 VV BATO 8 0 3 5 3 11 29  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
65
Totaal aantal doelpunten
273
Totaal aantal doelpunten (thuis)
144
Totaal aantal doelpunten (uit)
129
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,20
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,22
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,98
Grootste overwinning (thuis) 
Heiligerlee - SPW (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
BATO - SPW (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Engelbert - MOVV (3 - 7)



Zondag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Alteveer2. VV BATO3. VV Bellingwolde4. Engelbert5. FVV6. VV Gieterveen7. VV Harkstede8. VV Heiligerlee9. MOVV10. VV Pekelder Boys11. VV PJC12. VV Sellingen13. VV SPW14. VV Westerwolde
1. VV Alteveer 11 feb0 - 311 mrt2 - 419 nov17 dec27 mei1 - 625 mrt13 mei15 apr 4 feb0 - 4
2. VV BATO3 - 3 2 - 419 nov 3 dec25 mrt18 mrt15 apr18 feb13 mei27 mei 4 feb0 - 617 dec
3. VV Bellingwolde18 feb11 mrt 25 mrt19 nov13 mei15 apr17 dec 4 feb2 - 15 - 11 - 23 - 127 mei
4. Engelbert2 - 2 1 apr1 - 1 13 mei27 mei1 - 0 4 feb3 - 73 - 25 - 018 feb18 mrt15 apr
5. FVV18 mrt22 apr 1 apr2 - 1 17 dec4 - 03 - 13 - 127 mei15 apr4 - 218 feb 4 feb
6. VV Gieterveen 1 apr2 - 21 - 225 feb20 mei  4 feb1 - 518 mrt28 jan2 - 122 apr1 - 218 feb
7. VV Harkstede20 mei2 - 128 jan 8 apr25 mrt2 - 1 2 - 225 feb11 feb2 - 41 - 122 apr11 mrt
8. VV Heiligerlee25 feb28 jan20 mei1 - 1 8 apr11 feb 1 apr 22 apr0 - 011 mrt6 - 17 - 01 - 1
9. MOVV 8 apr1 - 11 - 111 feb11 mrt1 - 227 mei 3 dec 4 - 025 mrt17 dec28 jan13 mei
10. VV Pekelder Boys0 - 17 - 118 mrt22 apr25 feb15 apr1 - 218 feb 1 apr  4 feb2 - 420 mei2 - 2
11. VV PJC1 - 225 feb22 apr20 mei28 jan 8 apr18 feb3 - 23 - 41 - 3 18 mrt 1 apr2 - 3
12. VV Sellingen28 jan4 - 1 8 apr3 - 211 feb 3 dec13 mei25 mrt20 mei11 mrt1 - 3 25 feb19 nov
13. VV SPW4 - 1 8 apr11 feb3 - 10 - 111 mrt1 - 413 mei15 apr3 - 12 - 327 mei 25 mrt
14. VV Westerwolde22 apr20 mei25 feb28 jan2 - 33 - 22 - 118 mrt3 - 1 8 apr11 feb 1 apr3 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie