Zondag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Alteveer 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV BATO 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Bellingwolde 0 0 0 0 0 0 0  
4 Engelbert 0 0 0 0 0 0 0  
5 FVV 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Gieterveen 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Harkstede 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Heiligerlee 0 0 0 0 0 0 0  
9 MOVV 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Pekelder Boys 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV PJC 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Sellingen 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV SPW 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Westerwolde 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Alteveer2. VV BATO3. VV Bellingwolde4. Engelbert5. FVV6. VV Gieterveen7. VV Harkstede8. VV Heiligerlee9. MOVV10. VV Pekelder Boys11. VV PJC12. VV Sellingen13. VV SPW14. VV Westerwolde
1. VV Alteveer 11 feb 8 okt11 mrt29 okt19 nov17 dec27 mei 1 okt25 mrt13 mei15 apr 4 feb 3 dec
2. VV BATO15 okt  5 nov19 nov 3 dec25 mrt18 mrt15 apr18 feb13 mei27 mei 4 feb 1 okt17 dec
3. VV Bellingwolde18 feb11 mrt 25 mrt19 nov13 mei15 apr17 dec 4 feb29 okt 3 dec 1 okt15 okt27 mei
4. Engelbert 5 nov 1 apr22 okt 13 mei27 mei 1 okt 4 feb15 okt 3 dec17 dec18 feb18 mrt15 apr
5. FVV18 mrt22 apr 1 apr26 nov 17 dec22 okt 1 okt 5 nov27 mei15 apr15 okt18 feb 4 feb
6. VV Gieterveen 1 apr22 okt26 nov10 dec20 mei  4 feb15 okt18 mrt28 jan 1 okt22 apr 5 nov18 feb
7. VV Harkstede20 mei29 okt28 jan 8 apr25 mrt24 sep 19 nov10 dec11 feb 8 okt26 nov22 apr11 mrt
8. VV Heiligerlee10 dec28 jan20 mei24 sep 8 apr11 feb 1 apr 22 apr 8 okt11 mrt22 okt26 nov29 okt
9. MOVV 8 apr 8 okt24 sep11 feb11 mrt29 okt27 mei 3 dec 19 nov25 mrt17 dec28 jan13 mei
10. VV Pekelder Boys22 okt26 nov18 mrt22 apr10 dec15 apr15 okt18 feb 1 apr  4 feb 5 nov20 mei 1 okt
11. VV PJC26 nov10 dec22 apr20 mei28 jan 8 apr18 feb 5 nov22 okt24 sep 18 mrt 1 apr15 okt
12. VV Sellingen28 jan24 sep 8 apr 8 okt11 feb 3 dec13 mei25 mrt20 mei11 mrt29 okt 10 dec19 nov
13. VV SPW24 sep 8 apr11 feb29 okt 8 okt11 mrt 3 dec13 mei15 apr17 dec19 nov27 mei 25 mrt
14. VV Westerwolde22 apr20 mei10 dec28 jan24 sep 8 okt 5 nov18 mrt26 nov 8 apr11 feb 1 apr22 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie