Zondag 2e klasse K

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Stadspark 11 9 1 1 28 43 10  
2 GVAV-Rapiditas 11 9 1 1 28 37 10  
3 GOMOS 9 7 1 1 22 23 7  
4 VV Roden 10 7 0 3 21 22 14  
5 Sint Annaparochie 10 6 0 4 18 21 19  
6 VV Hoogezand 11 5 2 4 17 26 23  
7 VV Peize 10 4 3 3 15 21 16  
8 VV Oerterp 9 4 1 4 13 21 24  
9 LSC 1890 11 4 1 6 13 19 16  
10 VV DTD 10 3 3 4 12 14 15  
11 Asser Boys 11 3 2 6 11 22 23  
12 Amicitia VMC 11 3 0 8 9 17 32  
13 MKV '29 10 0 1 9 1 3 41  
14 Forward GSAVV 10 0 0 10 0 4 43  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
72
Totaal aantal doelpunten
293
Totaal aantal doelpunten (thuis)
173
Totaal aantal doelpunten (uit)
120
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,07
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,40
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,67
Grootste overwinning (thuis) 
Peize - Forward GSAVV (10 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
 
Amicitia VMC - Roden (2 - 7)
MKV '29 - GVAV-Rapiditas (1 - 6)
Forward GSAVV - DTD (0 - 5)
Forward GSAVV - Stadspark SC (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Peize - Forward GSAVV (10 - 1)



Zondag 2e klasse K

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Amicitia VMC2. Asser Boys3. VV DTD4. Forward GSAVV5. GOMOS6. GVAV-Rapiditas7. VV Hoogezand8. LSC 18909. MKV '2910. VV Oerterp11. VV Peize12. VV Roden13. Sint Annaparochie14. SC Stadspark
1. Amicitia VMC 1 - 20 - 1 4 feb0 - 220 mei18 feb25 feb6 - 015 apr18 mrt2 - 722 apr 1 apr
2. Asser Boys11 feb 20 mei6 - 011 mrt22 apr1 - 125 mrt5 - 01 - 228 jan1 - 3 8 apr25 feb
3. VV DTD25 mrt4 - 4 13 mei2 - 1 4 feb27 mei0 - 111 feb19 nov0 - 015 apr11 mrt0 - 4
4. Forward GSAVV0 - 118 feb0 - 5 0 - 4 1 apr2 - 428 jan25 feb 8 apr22 apr18 mrt20 mei0 - 5
5. GOMOS 8 apr3 - 122 apr11 feb 3 - 018 mrt2 - 020 mei4 - 125 feb 1 apr28 jan1 - 1
6. GVAV-Rapiditas3 - 15 - 01 - 03 - 025 mrt 13 mei4 - 2 8 apr11 mrt11 feb27 mei5 - 015 apr
7. VV Hoogezand1 - 2 1 apr25 feb11 mrt2 - 31 - 4  8 apr28 jan11 feb20 mei6 - 23 - 122 apr
8. LSC 189027 mei2 - 018 mrt15 apr 4 feb18 feb1 - 2 22 apr8 - 1 1 apr0 - 11 - 30 - 2
9. MKV '2913 mei18 mrt1 - 127 mei17 dec1 - 615 apr0 - 3 25 mrt0 - 4 4 feb0 - 118 feb
10. VV Oerterp28 jan 4 feb 1 apr3 - 018 feb2 - 22 - 320 mei7 - 0 26 nov22 apr25 feb18 mrt
11. VV Peize3 - 215 apr18 feb10 - 127 mei0 - 41 - 11 - 111 mrt13 mei 0 - 125 mrt 4 feb
12. VV Roden11 mrt13 mei28 jan2 - 119 nov25 feb25 mrt11 feb3 - 00 - 2 8 apr 3 - 120 mei
13. Sint Annaparochie6 - 12 - 13 - 117 dec15 apr18 mrt 4 feb13 mei 1 apr27 mei0 - 218 feb 4 - 2
14. SC Stadspark7 - 127 mei 8 apr25 mrt13 mei28 jan4 - 211 mrt5 - 16 - 16 - 01 - 011 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse K

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie