Zondag 2e klasse K

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Amicitia VMC 0 0 0 0 0 0 0  
2 Asser Boys 0 0 0 0 0 0 0  
3 DTD 0 0 0 0 0 0 0  
4 Forward GSAVV 0 0 0 0 0 0 0  
5 GOMOS 0 0 0 0 0 0 0  
6 GVAV-Rapiditas 0 0 0 0 0 0 0  
7 Hoogezand 0 0 0 0 0 0 0  
8 LSC 1890 0 0 0 0 0 0 0  
9 MKV '29 0 0 0 0 0 0 0  
10 Oerterp 0 0 0 0 0 0 0  
11 Peize 0 0 0 0 0 0 0  
12 Roden 0 0 0 0 0 0 0  
13 Sint Annaparochie 0 0 0 0 0 0 0  
14 Stadspark SC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse K

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Amicitia VMC2. Asser Boys3. DTD4. Forward GSAVV5. GOMOS6. GVAV-Rapiditas7. Hoogezand8. LSC 18909. MKV '2910. Oerterp11. Peize12. Roden13. Sint Annaparochie14. Stadspark SC
1. Amicitia VMC 15 okt22 okt 4 feb 1 okt20 mei18 feb10 dec26 nov15 apr18 mrt 5 nov22 apr 1 apr
2. Asser Boys11 feb 20 mei 8 okt11 mrt22 apr19 nov25 mrt29 okt24 sep28 jan26 nov 8 apr10 dec
3. DTD25 mrt17 dec 13 mei 3 dec 4 feb27 mei29 okt11 feb19 nov 8 okt15 apr11 mrt 1 okt
4. Forward GSAVV24 sep18 feb26 nov 15 okt 1 apr 5 nov28 jan10 dec 8 apr22 apr18 mrt20 mei22 okt
5. GOMOS 8 apr 5 nov22 apr11 feb 22 okt18 mrt24 sep20 mei 8 okt10 dec 1 apr28 jan26 nov
6. GVAV-Rapiditas17 dec 3 dec24 sep19 nov25 mrt 13 mei 8 okt 8 apr11 mrt11 feb27 mei29 okt15 apr
7. Hoogezand 8 okt 1 apr10 dec11 mrt29 okt26 nov  8 apr28 jan11 feb20 mei22 okt24 sep22 apr
8. LSC 189027 mei22 okt18 mrt15 apr 4 feb18 feb 1 okt 22 apr17 dec 1 apr15 okt26 nov 5 nov
9. MKV '2913 mei18 mrt15 okt27 mei17 dec 1 okt15 apr 3 dec 25 mrt 5 nov 4 feb19 nov18 feb
10. Oerterp28 jan 4 feb 1 apr 1 okt18 feb 5 nov15 okt20 mei22 okt 26 nov22 apr10 dec18 mrt
11. Peize29 okt15 apr18 feb 3 dec27 mei15 okt17 dec19 nov11 mrt13 mei  1 okt25 mrt 4 feb
12. Roden11 mrt13 mei28 jan29 okt19 nov10 dec25 mrt11 feb24 sep 3 dec 8 apr  8 okt20 mei
13. Sint Annaparochie 3 dec 1 okt 5 nov17 dec15 apr18 mrt 4 feb13 mei 1 apr27 mei22 okt18 feb 15 okt
14. Stadspark SC19 nov27 mei 8 apr25 mrt13 mei28 jan 3 dec11 mrt 8 okt29 okt24 sep17 dec11 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse K

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie