Zaterdag 5e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Blauw Geel '15 0 0 0 0 0 0 0  
2 DIO Groningen 0 0 0 0 0 0 0  
3 GRC Groningen 0 0 0 0 0 0 0  
4 Groninger Boys 0 0 0 0 0 0 0  
5 GVAV-Rapiditas 0 0 0 0 0 0 0  
6 Meedhuizen 0 0 0 0 0 0 0  
7 Oosterparkers 0 0 0 0 0 0 0  
8 Potetos 0 0 0 0 0 0 0  
9 Scheemda SC 0 0 0 0 0 0 0  
10 TEO 0 0 0 0 0 0 0  
11 Velocitas 1897 0 0 0 0 0 0 0  
12 VVK 0 0 0 0 0 0 0  
13 VVS Oostwold 0 0 0 0 0 0 0  
14 Wagenborger Boys 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 5e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Blauw Geel '152. DIO Groningen3. GRC Groningen4. Groninger Boys5. GVAV-Rapiditas6. Meedhuizen7. Oosterparkers8. Potetos9. Scheemda SC10. TEO11. Velocitas 189712. VVK13. VVS Oostwold14. Wagenborger Boys
1. Blauw Geel '15 21 okt17 feb17 mrt 3 feb 9 dec14 okt30 sep19 mei21 apr31 mrt25 nov14 apr 4 nov
2. DIO Groningen24 mrt 26 mei 7 okt12 mei28 okt16 dec 2 dec 3 feb10 mrt30 sep10 feb18 nov14 apr
3. GRC Groningen 7 okt 9 dec 19 mei10 mrt 7 apr31 mrt28 okt25 nov23 sep21 apr27 jan10 feb21 okt
4. Groninger Boys28 okt17 feb16 dec  2 dec18 nov14 apr26 mei14 okt24 mrt 3 feb10 mrt12 mei30 sep
5. GVAV-Rapiditas23 sep25 nov 4 nov21 apr 27 jan17 feb14 okt31 mrt19 mei21 okt 9 dec 7 apr17 mrt
6. Meedhuizen26 mei17 mrt30 sep31 mrt14 apr 21 okt 3 feb17 feb25 nov 4 nov21 apr16 dec14 okt
7. Oosterparkers10 feb19 mei18 nov27 jan 7 okt24 mrt 10 mrt21 apr 7 apr 9 dec28 okt23 sep25 nov
8. Potetos 7 apr21 apr17 mrt 9 dec10 feb23 sep 4 nov 21 okt27 jan25 nov19 mei 7 okt31 mrt
9. Scheemda SC16 dec23 sep12 mei10 feb18 nov 7 okt 2 dec24 mrt 28 okt14 apr 7 apr10 mrt26 mei
10. TEO 2 dec 4 nov 3 feb21 okt16 dec12 mei30 sep14 apr17 mrt 14 okt31 mrt26 mei17 feb
11. Velocitas 189718 nov 7 apr 2 dec23 sep24 mrt10 mrt26 mei12 mei27 jan10 feb  7 okt28 okt16 dec
12. VVK12 mei14 okt14 apr 4 nov26 mei 2 dec17 mrt16 dec30 sep18 nov17 feb 24 mrt 3 feb
13. VVS Oostwold27 jan31 mrt14 okt25 nov30 sep19 mei 3 feb17 feb 4 nov 9 dec17 mrt21 okt 21 apr
14. Wagenborger Boys10 mrt27 jan24 mrt 7 apr28 okt10 feb12 mei18 nov 9 dec 7 okt19 mei23 sep 2 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 5e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie