Zondag 2e klasse L

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Beilen 0 0 0 0 0 0 0  
2 Dedemsvaart 0 0 0 0 0 0 0  
3 SC Emmeloord 0 0 0 0 0 0 0  
4 SC Erica 0 0 0 0 0 0 0  
5 Germanicus 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Heerde 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Lemelerveld 0 0 0 0 0 0 0  
8 Olyphia 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Raptim 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Ruinerwold 0 0 0 0 0 0 0  
11 Stadskanaal 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Valthermond 0 0 0 0 0 0 0  
13 VKW 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Zuidwolde 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse L

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Beilen2. Dedemsvaart3. SC Emmeloord4. SC Erica5. Germanicus6. VV Heerde7. VV Lemelerveld8. Olyphia9. VV Raptim10. VV Ruinerwold11. Stadskanaal12. VV Valthermond13. VKW14. VV Zuidwolde
1. VV Beilen  5 nov27 mei18 mrt13 mei25 mrt15 apr 3 dec18 feb15 okt 1 okt17 dec 4 feb19 nov
2. Dedemsvaart11 mrt  3 dec15 apr29 okt13 mei17 dec19 nov 4 feb18 feb15 okt27 mei 1 okt25 mrt
3. SC Emmeloord10 dec22 apr 18 feb24 sep 8 apr 5 nov28 jan22 okt26 nov 1 apr15 okt18 mrt20 mei
4. SC Erica29 okt28 jan 8 okt 11 feb24 sep19 nov25 mrt10 dec20 mei22 apr11 mrt26 nov 8 apr
5. Germanicus26 nov18 mrt 4 feb15 okt 15 apr18 feb10 dec 1 apr22 okt20 mei 1 okt 5 nov22 apr
6. VV Heerde22 okt26 nov 1 okt 4 feb28 jan 15 okt20 mei18 mrt 1 apr 5 nov18 feb22 apr10 dec
7. VV Lemelerveld28 jan20 mei11 mrt 1 apr 8 okt11 feb  8 apr22 apr10 dec26 nov29 okt22 okt24 sep
8. Olyphia22 apr 1 apr15 apr22 okt27 mei17 dec 1 okt  5 nov18 mrt18 feb 4 feb15 okt26 nov
9. VV Raptim 8 okt24 sep25 mrt27 mei19 nov29 okt 3 dec11 mrt  8 apr28 jan13 mei17 dec11 feb
10. VV Ruinerwold11 feb 8 okt13 mei17 dec25 mrt19 nov27 mei29 okt 1 okt  4 feb 3 dec15 apr11 mrt
11. Stadskanaal 8 apr11 feb19 nov 3 dec17 dec11 mrt13 mei 8 okt15 apr24 sep 25 mrt27 mei29 okt
12. VV Valthermond20 mei10 dec11 feb 5 nov 8 apr 8 okt18 mrt24 sep26 nov22 apr22 okt  1 apr28 jan
13. VKW24 sep 8 apr29 okt13 mei11 mrt 3 dec25 mrt11 feb20 mei28 jan10 dec19 nov  8 okt
14. VV Zuidwolde 1 apr22 okt17 dec 1 okt 3 dec27 mei 4 feb13 mei15 okt 5 nov18 mrt15 apr18 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse L

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie