Zondag 2e klasse L

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VKW 20 15 3 2 48 55 21  
2 VV Beilen 20 14 3 3 45 52 20  
3 Dedemsvaart 21 14 0 7 42 56 44  
4 VV Heerde 21 12 2 7 38 40 33  
5 Stadskanaal 21 10 3 8 33 40 33  
6 VV Valthermond 19 9 4 6 31 36 33  
7 VV Lemelerveld 21 9 2 10 29 37 31  
8 SC Erica 21 8 4 9 28 32 35  
9 Germanicus 19 7 3 9 24 29 30  
10 Olyphia 19 6 3 10 21 34 37  
11 SC Emmeloord 20 5 4 11 19 34 53  
12 VV Zuidwolde 20 6 1 13 19 27 49  
13 VV Ruinerwold 21 4 5 12 17 20 47  
14 VV Raptim 21 3 3 15 12 24 50  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
142
Totaal aantal doelpunten
516
Totaal aantal doelpunten (thuis)
297
Totaal aantal doelpunten (uit)
219
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,63
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,09
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,54
Grootste overwinning (thuis) 
VKW - Dedemsvaart (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Zuidwolde - Beilen (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Germanicus - Heerde (5 - 6)



Zondag 2e klasse L

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Beilen2. Dedemsvaart3. SC Emmeloord4. SC Erica5. Germanicus6. VV Heerde7. VV Lemelerveld8. Olyphia9. VV Raptim10. VV Ruinerwold11. Stadskanaal12. VV Valthermond13. VKW14. VV Zuidwolde
1. VV Beilen 6 - 227 mei29 apr13 mei3 - 03 - 13 - 24 - 05 - 10 - 03 - 00 - 42 - 3
2. Dedemsvaart1 - 4 0 - 34 - 13 - 413 mei1 - 03 - 21 - 34 - 03 - 027 mei5 - 35 - 1
3. SC Emmeloord1 - 52 - 5 0 - 12 - 20 - 33 - 25 - 25 - 12 - 03 - 32 - 22 - 320 mei
4. SC Erica2 - 20 - 24 - 1 2 - 03 - 32 - 01 - 21 - 220 mei1 - 0 6 mei2 - 21 - 0
5. Germanicus10 mei26 apr 6 mei2 - 0 5 - 61 - 129 apr3 - 02 - 020 mei2 - 31 - 30 - 1
6. VV Heerde1 - 01 - 02 - 03 - 01 - 2 2 - 120 mei1 - 02 - 20 - 15 - 10 - 33 - 0
7. VV Lemelerveld1 - 120 mei3 - 03 - 01 - 04 - 2 2 - 05 - 14 - 14 - 11 - 30 - 10 - 3
8. Olyphia0 - 20 - 25 - 00 - 227 mei10 mei3 - 1 3 - 20 - 126 apr5 - 12 - 23 - 1
9. VV Raptim1 - 23 - 42 - 227 mei0 - 10 - 21 - 20 - 0 1 - 10 - 413 mei10 mei29 apr
10. VV Ruinerwold 6 mei2 - 413 mei1 - 11 - 129 apr27 mei1 - 11 - 4 0 - 21 - 00 - 33 - 0
11. Stadskanaal0 - 11 - 44 - 14 - 11 - 00 - 213 mei3 - 24 - 14 - 1 2 - 227 mei4 - 1
12. VV Valthermond20 mei10 mei29 apr2 - 11 - 04 - 026 apr5 - 23 - 20 - 13 - 2 1 - 11 - 1
13. VKW0 - 16 - 04 - 013 mei3 - 04 - 12 - 1 6 mei20 mei3 - 129 apr2 - 1 3 - 2
14. VV Zuidwolde0 - 52 - 310 mei2 - 61 - 327 mei 6 mei13 mei1 - 04 - 13 - 00 - 31 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse L

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie