Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Bolsward 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Drachten 0 0 0 0 0 0 0  
3 SC Franeker 0 0 0 0 0 0 0  
4 Friesland LVV 0 0 0 0 0 0 0  
5 Geel Wit 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Groninger Boys 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Harlingen 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Helpman 0 0 0 0 0 0 0  
9 HFC '15 0 0 0 0 0 0 0  
10 FC Lewenborg 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Nicator 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Nieuw Roden 0 0 0 0 0 0 0  
13 Trynwâlden VC 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Warga 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SC Bolsward2. VV Drachten3. SC Franeker4. Friesland LVV5. Geel Wit6. VV Groninger Boys7. FC Harlingen8. VV Helpman9. HFC '1510. FC Lewenborg11. VV Nicator12. VV Nieuw Roden13. Trynwâlden VC14. VV Warga
1. SC Bolsward 15 okt13 mei 4 feb 1 apr15 apr18 feb 5 nov18 mrt22 okt 1 okt17 dec27 mei 3 dec
2. VV Drachten11 feb 11 mrt 3 dec 8 okt13 mei17 dec 8 apr28 jan24 sep27 mei25 mrt29 okt19 nov
3. SC Franeker26 nov 5 nov  1 okt22 apr 4 feb15 okt18 mrt18 feb 1 apr22 okt15 apr17 dec27 mei
4. Friesland LVV24 sep22 apr 8 apr 28 jan29 okt22 okt10 dec26 nov20 mei 1 apr11 mrt11 feb 8 okt
5. Geel Wit19 nov18 feb 3 dec15 apr 17 dec 4 feb15 okt 1 okt 5 nov18 mrt27 mei25 mrt13 mei
6. VV Groninger Boys28 jan26 nov24 sep18 mrt20 mei  1 apr22 apr22 okt10 dec 5 nov11 feb 8 okt 8 apr
7. FC Harlingen 8 okt20 mei11 feb25 mrt24 sep19 nov 28 jan10 dec 8 apr13 mei29 okt 3 dec11 mrt
8. VV Helpman11 mrt 1 okt29 okt27 mei11 feb 3 dec15 apr  4 feb 8 okt17 dec13 mei19 nov25 mrt
9. HFC '1529 okt15 apr 8 okt13 mei 8 apr25 mrt27 mei24 sep 11 feb 3 dec19 nov11 mrt17 dec
10. FC Lewenborg25 mrt 4 feb19 nov17 dec11 mrt27 mei 1 okt18 feb15 okt 15 apr 3 dec13 mei29 okt
11. VV Nicator 8 apr10 dec25 mrt19 nov29 okt11 mrt26 nov20 mei22 apr28 jan  8 okt24 sep11 feb
12. VV Nieuw Roden20 mei22 okt28 jan 5 nov10 dec15 okt18 mrt26 nov 1 apr22 apr18 feb  8 apr24 sep
13. Trynwâlden VC10 dec18 mrt20 mei15 okt22 okt18 feb22 apr 1 apr 5 nov26 nov 4 feb 1 okt 28 jan
14. VV Warga22 apr 1 apr10 dec18 feb26 nov 1 okt 5 nov22 okt20 mei18 mrt15 okt 4 feb15 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie