Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Balkbrug 10 6 1 3 19 24 11  
2 VV Oldeholtpade 9 6 0 3 18 36 23  
3 SV VENO 9 6 0 3 18 23 11  
4 SV Steenwijkerwold 11 5 3 3 18 20 19  
5 VV De Blesse 9 5 1 3 16 26 17  
6 VV Oranje Zwart 10 5 1 4 16 21 18  
7 SV Pesse 8 4 2 2 14 19 8  
8 VV Ruinen 8 4 2 2 14 15 8  
9 VV Steenwijk 9 4 1 4 13 22 25  
10 VV Wacker 9 4 0 5 12 15 22  
11 Old Forward 8 3 1 4 10 19 15  
12 VV BEW 10 2 1 7 7 10 33  
13 RKO 11 2 1 8 7 13 38  
14 FC Kraggenburg 9 2 0 7 6 17 32  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
65
Totaal aantal doelpunten
280
Totaal aantal doelpunten (thuis)
162
Totaal aantal doelpunten (uit)
118
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,31
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,49
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,82
Grootste overwinning (thuis) 
 
Old Forward - Kraggenburg FC (8 - 0)
Oldeholtpade - BEW (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
RKO - Blesse De (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Steenwijkerwold - Oldeholtpade (3 - 7)



Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SC Balkbrug2. VV BEW3. VV De Blesse4. FC Kraggenburg5. Old Forward6. VV Oldeholtpade7. VV Oranje Zwart8. SV Pesse9. RKO10. VV Ruinen11. VV Steenwijk12. SV Steenwijkerwold13. SV VENO14. VV Wacker
1. SC Balkbrug 6 - 13 - 0 8 apr15 apr4 - 111 feb27 mei4 - 111 mrt13 mei1 - 025 mrt4 - 0
2. VV BEW18 feb 0 - 322 apr0 - 218 mrt 1 apr2 - 42 - 217 dec1 - 015 apr 4 feb27 mei
3. VV De Blesse22 apr25 mrt 4 - 225 feb20 mei28 jan26 nov 8 apr1 - 15 - 21 - 411 mrt11 feb
4. FC Kraggenburg2 - 01 - 218 mrt 18 feb3 - 42 - 3 4 feb5 - 025 mrt15 apr27 mei17 dec13 mei
5. Old Forward28 jan11 mrt27 mei8 - 0  8 apr0 - 117 dec11 feb1 - 21 - 425 mrt13 mei19 nov
6. VV Oldeholtpade 4 feb8 - 017 dec11 feb4 - 2 2 - 415 apr11 mrt19 nov27 mei13 mei5 - 325 mrt
7. VV Oranje Zwart2 - 24 - 115 apr11 mrt 4 feb18 feb 0 - 225 mrt13 mei3 - 41 - 227 mei1 - 2
8. SV Pesse25 feb11 feb13 mei6 - 120 mei28 jan 8 apr 6 - 00 - 025 mrt0 - 00 - 311 mrt
9. RKO18 mrt13 mei0 - 8 1 apr1 - 23 - 21 - 218 feb 27 mei 4 feb2 - 115 apr2 - 3
10. VV Ruinen1 - 020 mei 4 feb5 - 118 mrt 1 apr26 nov22 apr25 feb 4 - 01 - 218 feb28 jan
11. VV Steenwijk26 nov 8 apr 1 apr28 jan22 apr25 feb20 mei12 nov3 - 111 feb 11 mrt0 - 46 - 3
12. SV Steenwijkerwold 1 apr28 jan18 feb25 feb3 - 33 - 722 apr18 mrt20 mei 8 apr3 - 3 1 - 01 - 0
13. SV VENO3 - 03 - 13 - 120 mei26 nov22 apr25 feb 1 apr28 jan3 - 118 mrt11 feb  8 apr
14. VV Wacker20 mei25 feb2 - 326 nov 1 apr1 - 318 mrt2 - 122 apr15 apr18 feb 4 feb2 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie