Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Balkbrug 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV BEW 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV De Blesse 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Kraggenburg 0 0 0 0 0 0 0  
5 Old Forward 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Oldeholtpade 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Oranje Zwart 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Pesse 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKO 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Ruinen 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Steenwijk 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV Steenwijkerwold 0 0 0 0 0 0 0  
13 SV VENO 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Wacker 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SC Balkbrug2. VV BEW3. VV De Blesse4. FC Kraggenburg5. Old Forward6. VV Oldeholtpade7. VV Oranje Zwart8. SV Pesse9. RKO10. VV Ruinen11. VV Steenwijk12. SV Steenwijkerwold13. SV VENO14. VV Wacker
1. SC Balkbrug  8 okt 3 dec 8 apr15 apr24 sep11 feb27 mei29 okt11 mrt13 mei19 nov25 mrt17 dec
2. VV BEW18 feb 22 okt22 apr 5 nov18 mrt 1 apr15 okt26 nov17 dec 1 okt15 apr 4 feb27 mei
3. VV De Blesse22 apr25 mrt 29 okt10 dec20 mei28 jan26 nov 8 apr24 sep19 nov 8 okt11 mrt11 feb
4. FC Kraggenburg 1 okt 3 dec18 mrt 18 feb15 okt 5 nov 4 feb19 nov25 mrt15 apr27 mei17 dec13 mei
5. Old Forward28 jan11 mrt27 mei 8 okt  8 apr24 sep17 dec11 feb29 okt 3 dec25 mrt13 mei19 nov
6. VV Oldeholtpade 4 feb29 okt17 dec11 feb 1 okt  8 okt15 apr11 mrt19 nov27 mei13 mei 3 dec25 mrt
7. VV Oranje Zwart15 okt19 nov15 apr11 mrt 4 feb18 feb  1 okt25 mrt13 mei17 dec 3 dec27 mei29 okt
8. SV Pesse10 dec11 feb13 mei24 sep20 mei28 jan 8 apr  8 okt 3 dec25 mrt29 okt19 nov11 mrt
9. RKO18 mrt13 mei 1 okt 1 apr15 okt 5 nov22 okt18 feb 27 mei 4 feb17 dec15 apr 3 dec
10. VV Ruinen 5 nov20 mei 4 feb22 okt18 mrt 1 apr26 nov22 apr10 dec 15 okt 1 okt18 feb28 jan
11. VV Steenwijk26 nov 8 apr 1 apr28 jan22 apr10 dec20 mei22 okt24 sep11 feb 11 mrt29 okt 8 okt
12. SV Steenwijkerwold 1 apr28 jan18 feb10 dec22 okt26 nov22 apr18 mrt20 mei 8 apr 5 nov 15 okt24 sep
13. SV VENO22 okt24 sep 5 nov20 mei26 nov22 apr10 dec 1 apr28 jan 8 okt18 mrt11 feb  8 apr
14. VV Wacker20 mei10 dec15 okt26 nov 1 apr22 okt18 mrt 5 nov22 apr15 apr18 feb 4 feb 1 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie