Zaterdag 1e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Balk 0 0 0 0 0 0 0  
2 Blauw Wit '34 0 0 0 0 0 0 0  
3 Broekster Boys 0 0 0 0 0 0 0  
4 Drachtster Boys 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Groningen 0 0 0 0 0 0 0  
6 Leeuwarder Zwaluwen 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Noordscheschut 0 0 0 0 0 0 0  
8 d'Olde Veste '54 0 0 0 0 0 0 0  
9 CVV Oranje Nassau G 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Pelikaan S 0 0 0 0 0 0 0  
11 PKC '83 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV SVI 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Winsum 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zeerobben 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 1e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Balk2. Blauw Wit '343. Broekster Boys4. Drachtster Boys5. VV Groningen6. Leeuwarder Zwaluwen7. VV Noordscheschut8. d'Olde Veste '549. CVV Oranje Nassau G10. VV Pelikaan S11. PKC '8312. VV SVI13. VV Winsum14. Zeerobben
1. VV Balk 26 okt 8 feb 9 mei21 mrt14 dec21 sep12 okt 9 nov 7 mrt30 nov25 jan23 mei18 apr
2. Blauw Wit '3414 mrt 25 apr 1 feb15 feb 5 okt16 mei23 nov28 sep14 dec 2 nov 7 dec19 okt28 mrt
3. Broekster Boys28 sep12 okt 23 mei23 nov15 feb26 okt21 mrt14 dec 9 mei 9 nov 4 apr18 apr 1 feb
4. Drachtster Boys19 okt21 sep 7 dec  4 apr16 mei 5 okt25 jan23 nov21 mrt18 apr 8 feb 2 nov 7 mrt
5. VV Groningen 2 nov 9 nov28 mrt14 dec  1 feb 8 feb 7 mrt 9 mei18 apr28 sep19 okt30 nov23 mei
6. Leeuwarder Zwaluwen 4 apr18 apr21 sep30 nov26 okt 25 jan 8 feb21 mrt 9 nov23 mei 7 mrt 9 mei12 okt
7. VV Noordscheschut 1 feb30 nov 7 mrt15 feb12 okt28 mrt  9 nov18 apr23 mei 9 mei 2 nov28 sep14 dec
8. d'Olde Veste '5415 feb 9 mei 2 nov28 mrt 5 okt19 okt14 mrt 23 mei30 nov14 dec18 apr 1 feb28 sep
9. CVV Oranje Nassau G25 apr 7 mrt16 mei14 mrt25 jan 2 nov19 okt 7 dec 21 sep 8 feb 5 okt28 mrt30 nov
10. VV Pelikaan S 5 okt 4 apr19 okt28 sep 7 dec14 mrt23 nov25 apr 1 feb 28 mrt16 mei15 feb 2 nov
11. PKC '8316 mei21 mrt14 mrt12 okt25 apr23 nov 7 dec 4 apr26 okt25 jan 21 sep 5 okt15 feb
12. VV SVI28 mrt23 mei30 nov 9 nov14 mrt28 sep25 apr26 okt15 feb12 okt 1 feb 14 dec 9 mei
13. VV Winsum23 nov 8 feb25 jan25 apr16 mei 7 dec 4 apr21 sep12 okt26 okt 7 mrt21 mrt  9 nov
14. Zeerobben 7 dec25 jan 5 okt26 okt21 sep25 apr21 mrt16 mei 4 apr 8 feb19 okt23 nov14 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 1e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie