Zaterdag 5e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Arum 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Beetgum 0 0 0 0 0 0 0  
3 Blija 0 0 0 0 0 0 0  
4 CVO 0 0 0 0 0 0 0  
5 Frisia 1883 LAC 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Holwerd 0 0 0 0 0 0 0  
7 Lions '66 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Marrum 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Mulier 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Ouwe Syl 0 0 0 0 0 0 0  
11 SSS '68 0 0 0 0 0 0 0  
12 Tzummarum 0 0 0 0 0 0 0  
13 Wardy 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV WWS 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 5e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Arum2. VV Beetgum3. Blija4. CVO5. Frisia 1883 LAC6. VV Holwerd7. Lions '668. VV Marrum9. SV Mulier10. VV Ouwe Syl11. SSS '6812. Tzummarum13. Wardy14. VV WWS
1. VV Arum 25 apr26 okt23 mei14 dec28 sep 9 nov28 mrt12 okt15 feb 9 mei 1 feb30 nov14 mrt
2. VV Beetgum 2 nov  9 nov30 nov28 sep28 mrt15 feb 1 feb23 mei18 apr14 dec 9 mei 7 mrt12 okt
3. Blija18 apr14 mrt  9 mei 1 feb19 okt28 mrt15 feb30 nov23 mei28 sep14 dec 2 nov 5 okt
4. CVO 7 dec16 mei23 nov 19 okt 5 okt 1 feb14 mrt14 dec28 sep28 mrt 2 nov25 apr15 feb
5. Frisia 1883 LAC21 mrt 4 apr21 sep 8 feb  7 dec25 apr23 nov26 okt12 okt 9 nov 7 mrt25 jan16 mei
6. VV Holwerd 7 mrt25 jan 8 feb18 apr 9 mei 30 nov 4 apr 9 nov21 mrt12 okt23 mei21 sep26 okt
7. Lions '66 8 feb 5 okt25 jan21 sep 2 nov16 mei 19 okt21 mrt23 nov 7 mrt18 apr 7 dec 4 apr
8. VV Marrum25 jan21 sep12 okt26 okt23 mei14 dec 9 mei  7 mrt 9 nov18 apr30 nov 8 feb21 mrt
9. SV Mulier16 mei23 nov25 apr 4 apr15 feb14 mrt28 sep 5 okt  1 feb 2 nov28 mrt19 okt 7 dec
10. VV Ouwe Syl 5 okt19 okt 7 dec 7 mrt28 mrt 2 nov14 mrt25 apr21 sep 30 nov 8 feb16 mei25 jan
11. SSS '6823 nov21 mrt16 mei25 jan14 mrt25 apr26 okt 7 dec 8 feb 4 apr 19 okt 5 okt21 sep
12. Tzummarum21 sep 7 dec 4 apr21 mrt 5 okt23 nov12 okt16 mei25 jan26 okt15 feb 14 mrt25 apr
13. Wardy 4 apr26 okt21 mrt12 okt18 apr15 feb23 mei28 sep 9 mei14 dec 1 feb 9 nov 23 nov
14. VV WWS19 okt 8 feb 7 mrt 9 nov30 nov 1 feb14 dec 2 nov18 apr 9 mei23 mei28 sep28 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 5e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie