Zaterdag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Amicitia VMC 0 0 0 0 0 0 0  
2 DVC Appingedam 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV GEO 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV De Heracliden 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC LEO 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Lycurgus 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Mamio 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Middelstum 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Niekerk 0 0 0 0 0 0 0  
10 OKVC 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV ONR 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Poolster 0 0 0 0 0 0 0  
13 Rood Zwart Baflo 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV SIOS 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Amicitia VMC2. DVC Appingedam3. VV GEO4. SV De Heracliden5. FC LEO6. SV Lycurgus7. VV Mamio8. VV Middelstum9. VV Niekerk10. OKVC11. VV ONR12. VV Poolster13. Rood Zwart Baflo14. VV SIOS
1. Amicitia VMC 26 okt12 okt28 sep 9 mei18 apr15 feb21 mrt 9 nov 4 apr23 nov 1 feb14 dec23 mei
2. DVC Appingedam 7 mrt 30 nov 1 feb23 mei28 sep28 mrt 9 nov 9 mei 2 nov12 okt14 dec18 apr15 feb
3. VV GEO25 apr16 mei 14 mrt14 dec19 okt 5 okt23 nov 2 nov 7 dec15 feb28 mrt28 sep 1 feb
4. SV De Heracliden 8 feb21 sep26 okt  7 mrt23 mei14 dec12 okt30 nov25 jan21 mrt18 apr 9 nov 9 mei
5. FC LEO19 okt23 nov 4 apr 5 okt 15 feb14 mrt25 apr28 mrt16 mei 7 dec 2 nov 1 feb28 sep
6. SV Lycurgus25 jan 4 apr 8 feb23 nov26 okt  7 dec21 sep 7 mrt21 mrt16 mei 9 nov12 okt25 apr
7. VV Mamio21 sep25 jan18 apr 4 apr 9 nov 9 mei  8 feb23 mei 7 mrt26 okt12 okt21 mrt30 nov
8. VV Middelstum 2 nov14 mrt 9 mei15 feb30 nov 1 feb19 okt 14 dec18 apr 5 okt28 sep23 mei28 mrt
9. VV Niekerk14 mrt 7 dec21 mrt16 mei25 jan 5 okt23 nov 4 apr 21 sep25 apr15 feb26 okt12 okt
10. OKVC30 nov25 apr23 mei28 mrt12 okt14 dec28 sep26 okt 1 feb 14 mrt 9 mei15 feb 9 nov
11. VV ONR28 mrt 8 feb 9 nov 2 nov18 apr30 nov 1 feb 7 mrt28 sep19 okt 23 mei 9 mei14 dec
12. VV Poolster 5 okt21 mrt25 jan 7 dec 8 feb14 mrt25 apr16 mei19 okt23 nov21 sep  4 apr26 okt
13. Rood Zwart Baflo16 mei19 okt 7 mrt25 apr21 sep28 mrt 2 nov 7 dec 8 feb 5 okt25 jan30 nov 14 mrt
14. VV SIOS 7 dec 5 okt21 sep19 okt21 mrt 2 nov16 mei25 jan18 apr 8 feb 4 apr 7 mrt23 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie