Zaterdag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Aduard 2000 0 0 0 0 0 0 0  
2 Be Quick 1887 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Glimmen 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Grijpskerk 0 0 0 0 0 0 0  
5 Groen Geel 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Helpman 0 0 0 0 0 0 0  
7 HFC '15 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Holwierde 0 0 0 0 0 0 0  
9 SC Loppersum 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Noordwolde 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Omlandia 0 0 0 0 0 0 0  
12 SC Stadspark 0 0 0 0 0 0 0  
13 Velocitas 1897 0 0 0 0 0 0 0  
14 FC Zuidlaren 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Aduard 20002. Be Quick 18873. VV Glimmen4. VV Grijpskerk5. Groen Geel6. VV Helpman7. HFC '158. VV Holwierde9. SC Loppersum10. VV Noordwolde11. VV Omlandia12. SC Stadspark13. Velocitas 189714. FC Zuidlaren
1. VV Aduard 2000  1 feb14 dec23 nov25 apr 7 dec28 sep19 okt14 mrt 5 okt 2 nov28 mrt16 mei15 feb
2. Be Quick 188721 sep 21 mrt25 jan 7 dec 8 feb23 nov 2 nov19 okt16 mei18 apr 7 mrt 5 okt 4 apr
3. VV Glimmen 4 apr28 sep 25 apr19 okt16 mei 1 feb15 feb 5 okt14 mrt28 mrt 2 nov23 nov 7 dec
4. VV Grijpskerk 9 mei28 mrt30 nov  2 nov18 apr23 mei 1 feb15 feb19 okt14 dec28 sep14 mrt 5 okt
5. Groen Geel12 okt23 mei 9 mei21 mrt  4 apr14 dec18 apr28 sep15 feb 9 nov 1 feb26 okt23 nov
6. VV Helpman23 mei 9 nov12 okt26 okt30 nov 15 feb14 dec28 mrt28 sep 1 feb 9 mei25 apr14 mrt
7. HFC '15 7 mrt14 mrt21 sep 7 dec16 mei 5 okt 28 mrt25 apr 2 nov 8 feb30 nov19 okt25 jan
8. VV Holwierde 8 feb25 apr26 okt21 sep25 jan21 mrt12 okt 23 nov 7 dec 7 mrt 9 nov 4 apr16 mei
9. SC Loppersum26 okt 9 mei 7 mrt12 okt 8 feb25 jan 9 nov23 mei 14 dec30 nov18 apr21 sep21 mrt
10. VV Noordwolde18 apr30 nov 9 nov 8 feb21 sep 7 mrt21 mrt 9 mei 4 apr 23 mei12 okt25 jan26 okt
11. VV Omlandia21 mrt12 okt25 jan 4 apr14 mrt21 sep26 okt 5 okt16 mei23 nov 15 feb 7 dec25 apr
12. SC Stadspark25 jan26 okt 8 feb16 mei 5 okt23 nov 4 apr14 mrt 7 dec25 apr19 okt 21 mrt21 sep
13. Velocitas 189730 nov15 feb23 mei 9 nov 7 mrt 2 nov18 apr28 sep 1 feb28 mrt 9 mei14 dec 12 okt
14. FC Zuidlaren 9 nov14 dec18 apr 7 mrt28 mrt19 okt 9 mei30 nov 2 nov 1 feb28 sep23 mei 8 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie