Zondag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV De Blesse 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Donkerbroek 0 0 0 0 0 0 0  
3 DVSV 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Havelte 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Hoogersmilde 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Kraggenburg 0 0 0 0 0 0 0  
7 RKO 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Ruinerwold 0 0 0 0 0 0 0  
9 Smilde '94 0 0 0 0 0 0 0  
10 Steenwijker Boys 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV Steenwijkerwold 0 0 0 0 0 0 0  
12 VWC 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Wacker 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Zandhuizen 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV De Blesse2. SV Donkerbroek3. DVSV4. VV Havelte5. SV Hoogersmilde6. FC Kraggenburg7. RKO8. VV Ruinerwold9. Smilde '9410. Steenwijker Boys11. SV Steenwijkerwold12. VWC13. VV Wacker14. VV Zandhuizen
1. VV De Blesse 16 feb15 dec10 mei 8 mrt 1 dec19 apr10 nov29 mrt29 sep 2 feb24 mei13 okt 3 nov
2. SV Donkerbroek 6 okt  8 mrt19 apr 8 dec22 sep24 nov26 jan17 mei 3 nov20 okt22 mrt 5 apr 9 feb
3. DVSV22 mrt27 okt 20 okt 6 okt26 jan 5 apr17 mei26 apr15 mrt 8 dec 9 feb22 sep24 nov
4. VV Havelte 8 dec13 okt16 feb 15 mrt22 mrt27 okt 5 apr24 nov 6 okt17 mei26 jan26 apr22 sep
5. SV Hoogersmilde27 okt24 mei 2 feb10 nov 13 okt15 dec22 mrt16 feb19 apr29 sep10 mei24 nov 5 apr
6. FC Kraggenburg17 mei 2 feb29 mrt 3 nov26 apr 29 sep24 nov 6 okt20 okt15 mrt15 dec16 feb 8 dec
7. RKO20 okt15 mrt 1 dec 9 feb17 mei 8 mrt  8 dec 3 nov29 mrt26 apr22 sep26 jan 6 okt
8. VV Ruinerwold15 mrt29 mrt29 sep15 dec 3 nov10 mei24 mei 20 okt 2 feb16 feb 1 dec 6 okt19 apr
9. Smilde '9426 jan 1 dec13 okt24 mei22 sep19 apr22 mrt 9 feb 10 mei 5 apr10 nov27 okt 8 mrt
10. Steenwijker Boys 5 apr26 apr10 nov 8 mrt26 jan 9 feb13 okt22 sep 8 dec 24 nov27 okt17 mei22 mrt
11. SV Steenwijkerwold22 sep10 mei19 apr 1 dec 9 feb27 okt10 nov13 okt15 dec24 mei  8 mrt22 mrt26 jan
12. VWC24 nov29 sep 3 nov29 mrt20 okt 5 apr 2 feb26 apr15 mrt16 feb 6 okt  8 dec17 mei
13. VV Wacker 9 feb15 dec24 mei29 sep29 mrt10 nov10 mei 8 mrt 2 feb 1 dec 3 nov19 apr 20 okt
14. VV Zandhuizen26 apr10 nov10 mei 2 feb 1 dec24 mei16 feb27 okt29 sep15 dec29 mrt13 okt15 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie