Zondag 2e klasse L

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Annen 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV ASVB 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Dalen 0 0 0 0 0 0 0  
4 Germanicus 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Gruno 0 0 0 0 0 0 0  
6 GVAV-Rapiditas 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Helpman 0 0 0 0 0 0 0  
8 FC Lewenborg 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Nieuw Buinen 0 0 0 0 0 0 0  
10 Rolder Boys 0 0 0 0 0 0 0  
11 Stadskanaal 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Valthermond 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Veendam 1894 0 0 0 0 0 0 0  
14 WKE-16 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse L

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Annen2. VV ASVB3. VV Dalen4. Germanicus5. VV Gruno6. GVAV-Rapiditas7. VV Helpman8. FC Lewenborg9. VV Nieuw Buinen10. Rolder Boys11. Stadskanaal12. VV Valthermond13. VV Veendam 189414. WKE-16
1. VV Annen 29 mrt 3 nov15 dec10 mei24 mei10 nov19 apr 2 feb 9 feb20 okt 1 dec 8 mrt29 sep
2. VV ASVB24 nov 29 sep24 mei15 dec 2 feb13 okt10 mei16 feb27 okt 5 apr19 apr22 mrt10 nov
3. VV Dalen22 mrt 9 feb 10 mei10 nov19 apr27 okt 8 mrt15 dec22 sep26 jan24 mei13 okt 1 dec
4. Germanicus 5 apr 8 dec20 okt 24 nov 8 mrt22 sep22 mrt17 mei 6 okt 9 feb 3 nov26 jan19 apr
5. VV Gruno26 jan17 mei26 apr15 mrt  1 dec 8 mrt22 sep 3 nov20 okt 6 okt29 mrt 8 dec 9 feb
6. GVAV-Rapiditas22 sep 6 okt 8 dec27 okt 5 apr 26 jan 9 feb26 apr22 mrt24 nov15 mrt17 mei20 okt
7. VV Helpman16 feb26 apr15 mrt 2 feb29 sep29 mrt 15 dec 6 okt17 mei 8 dec20 okt24 nov 3 nov
8. FC Lewenborg 8 dec20 okt 6 okt29 sep 2 feb 3 nov 5 apr 15 mrt24 nov17 mei16 feb26 apr29 mrt
9. VV Nieuw Buinen27 okt22 sep 5 apr 1 dec22 mrt13 okt19 apr10 nov 26 jan 8 mrt10 mei 9 feb24 mei
10. Rolder Boys13 okt 8 mrt 2 feb16 feb19 apr15 dec 1 dec24 mei29 mrt  3 nov29 sep10 nov10 mei
11. Stadskanaal15 mrt 1 dec29 mrt10 nov16 feb10 mei24 mei13 okt29 sep26 apr 15 dec27 okt 2 feb
12. VV Valthermond17 mei26 jan24 nov26 apr13 okt10 nov 9 feb27 okt 8 dec 5 apr22 mrt 22 sep 8 mrt
13. VV Veendam 1894 6 okt 3 nov16 feb29 mrt24 mei29 sep10 mei 1 dec20 okt15 mrt19 apr 2 feb 15 dec
14. WKE-1626 apr15 mrt17 mei13 okt27 okt16 feb22 mrt26 jan24 nov 8 dec22 sep 6 okt 5 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse L

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie