Zondag 2e klasse L

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Germanicus 12 9 1 2 28 38 22  
2 VV Helpman 12 8 2 2 26 29 17  
3 VV Valthermond 12 7 3 2 24 31 12  
4 GVAV-Rapiditas 12 6 5 1 23 31 21  
5 Rolder Boys 12 6 2 4 20 39 25  
6 WKE-16 12 6 2 4 20 23 20  
7 VV Annen 12 6 1 5 19 27 21  
8 Stadskanaal 12 5 2 5 17 23 23  
9 VV Veendam 1894 12 3 5 4 14 22 25  
10 VV Dalen 12 4 2 6 14 19 23  
11 FC Lewenborg 12 3 2 7 11 19 33  
12 VV Nieuw Buinen 12 3 1 8 10 26 30  
13 VV ASVB 11 2 2 7 8 8 24  
14 VV Gruno 11 0 0 11 0 19 58  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
83
Totaal aantal doelpunten
354
Totaal aantal doelpunten (thuis)
184
Totaal aantal doelpunten (uit)
170
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,27
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,22
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,05
Grootste overwinning (thuis) 
Germanicus - Gruno (11 - 2)
Grootste overwinning (uit) 
Gruno - Rolder Boys (1 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Germanicus - Gruno (11 - 2)



Zondag 2e klasse L

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Annen2. VV ASVB3. VV Dalen4. Germanicus5. VV Gruno6. GVAV-Rapiditas7. VV Helpman8. FC Lewenborg9. VV Nieuw Buinen10. Rolder Boys11. Stadskanaal12. VV Valthermond13. VV Veendam 189414. WKE-16
1. VV Annen 29 mrt3 - 02 - 410 mei24 mei1 - 119 apr 2 feb 9 feb2 - 10 - 1 8 mrt1 - 3
2. VV ASVB1 - 4 2 - 024 mei19 jan 2 feb0 - 210 mei16 feb0 - 3 5 apr19 apr22 mrt2 - 1
3. VV Dalen22 mrt 9 feb 10 mei4 - 319 apr0 - 1 8 mrt4 - 21 - 426 jan24 mei1 - 11 - 0
4. Germanicus 5 apr2 - 11 - 4 11 - 2 8 mrt3 - 422 mrt17 mei2 - 1 9 feb2 - 226 jan19 apr
5. VV Gruno26 jan17 mei26 apr15 mrt 4 - 5 8 mrt1 - 44 - 61 - 60 - 229 mrt2 - 4 9 feb
6. GVAV-Rapiditas1 - 03 - 02 - 22 - 3 5 apr 26 jan 9 feb26 apr22 mrt3 - 215 mrt17 mei1 - 1
7. VV Helpman16 feb26 apr15 mrt 2 feb7 - 029 mrt 4 - 13 - 217 mei3 - 20 - 31 - 13 - 0
8. FC Lewenborg1 - 50 - 02 - 10 - 2 2 feb3 - 3 5 apr 15 mrt3 - 717 mei16 feb26 apr29 mrt
9. VV Nieuw Buinen0 - 25 - 0 5 apr2 - 322 mrt3 - 319 apr1 - 2 26 jan 8 mrt 9 mei 9 feb24 mei
10. Rolder Boys6 - 4 8 mrt 2 feb16 feb19 apr0 - 44 - 024 mei29 mrt 2 - 31 - 12 - 210 mei
11. Stadskanaal15 mrt4 - 229 mrt1 - 316 feb10 mei24 mei3 - 21 - 026 apr 1 - 32 - 2 2 feb
12. VV Valthermond17 mei26 jan2 - 125 apr6 - 01 - 1 9 feb3 - 02 - 3 5 apr22 mrt 6 - 1 8 mrt
13. VV Veendam 18942 - 30 - 016 feb29 mrt24 mei2 - 310 mei3 - 12 - 115 mrt19 apr 2 feb 2 - 3
14. WKE-1626 apr15 mrt17 mei1 - 23 - 216 feb22 mrt26 jan4 - 14 - 31 - 12 - 1 5 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse L

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie