Zondag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Bellingwolde 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV CEC 0 0 0 0 0 0 0  
3 SC Erica 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV HOC 0 0 0 0 0 0 0  
5 HODO 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Musselkanaal 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Protos 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Raptim 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Sellingen 0 0 0 0 0 0 0  
10 SVV '04 0 0 0 0 0 0 0  
11 FC Ter Apel '96 0 0 0 0 0 0 0  
12 Twedo 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Weerdinge 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Westerwolde 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bellingwolde2. VV CEC3. SC Erica4. VV HOC5. HODO6. VV Musselkanaal7. VV Protos8. VV Raptim9. VV Sellingen10. SVV '0411. FC Ter Apel '9612. Twedo13. VV Weerdinge14. VV Westerwolde
1. VV Bellingwolde 22 mrt17 mei20 okt26 jan15 mrt22 sep24 nov 8 dec27 okt 5 apr 9 feb 6 okt26 apr
2. VV CEC15 dec 10 nov10 mei 1 dec29 sep13 okt 3 nov 2 feb16 feb19 apr24 mei 8 mrt29 mrt
3. SC Erica29 sep15 mrt 15 dec10 mei 2 feb 6 okt19 apr16 feb29 mrt24 mei 1 dec 3 nov20 okt
4. VV HOC16 feb 8 dec 5 apr 22 mrt 6 okt26 apr22 sep17 mei13 okt27 okt26 jan15 mrt24 nov
5. HODO29 mrt17 mei24 nov 3 nov 20 okt16 feb 8 dec15 mrt 2 feb29 sep15 dec26 apr 6 okt
6. VV Musselkanaal10 nov 5 apr22 sep 8 mrt 9 feb 17 mei22 mrt24 nov26 apr13 okt27 okt26 jan 8 dec
7. VV Protos24 mei 9 feb 8 mrt29 sep10 nov 1 dec 20 okt 3 nov15 dec10 mei19 apr29 mrt 2 feb
8. VV Raptim10 mei26 apr27 okt 2 feb24 mei15 dec15 mrt 29 mrt10 nov16 feb13 okt 1 dec29 sep
9. VV Sellingen19 apr22 sep13 okt 1 dec27 okt24 mei22 mrt26 jan 10 mei10 nov 8 mrt 9 feb15 dec
10. SVV '04 8 mrt 6 okt26 jan19 apr22 sep 3 nov 5 apr 9 feb20 okt 24 nov22 mrt 8 dec17 mei
11. FC Ter Apel '96 1 dec20 okt 8 dec 9 feb 8 mrt29 mrt26 jan 6 okt26 apr15 mrt 22 sep17 mei 3 nov
12. Twedo 3 nov24 nov26 apr29 mrt 5 apr16 feb 8 dec17 mei 6 okt29 sep 2 feb 20 okt15 mrt
13. VV Weerdinge 2 feb27 okt22 mrt10 nov13 okt19 apr24 nov 5 apr29 sep24 mei15 dec10 mei 16 feb
14. VV Westerwolde13 okt26 jan 9 feb24 mei19 apr10 mei27 okt 8 mrt 5 apr 1 dec22 mrt10 nov22 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie