Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Peize 5 4 1 0 13 13 3  
2 Forward GSAVV 5 4 1 0 13 12 3  
3 VV Muntendam 4 4 0 0 12 12 6  
4 VV Groninger Boys 5 4 0 1 12 12 6  
5 VV Gieten 4 2 1 1 7 16 10  
6 VV Siddeburen 5 2 1 2 7 12 12  
7 VV Actief 5 2 1 2 7 9 9  
8 VV TLC 5 2 0 3 6 17 14  
9 VV HSC 4 1 1 2 4 6 9  
10 SVZ 5 1 1 3 4 8 13  
11 VAKO 4 1 0 3 3 5 7  
12 FVV 3 0 1 2 1 5 10  
13 VV Nieuw Roden 3 0 0 3 0 2 12  
14 VV ZNC 5 0 0 5 0 5 20  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
31
Totaal aantal doelpunten
134
Totaal aantal doelpunten (thuis)
61
Totaal aantal doelpunten (uit)
73
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,32
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,97
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,35
Grootste overwinning (thuis) 
HSC - SVZ (4 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Nieuw Roden - Gieten (0 - 5)
HSC - Peize (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
ZNC - Gieten (3 - 7)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Actief2. Forward GSAVV3. FVV4. VV Gieten5. VV Groninger Boys6. VV HSC7. VV Muntendam8. VV Nieuw Roden9. VV Peize10. VV Siddeburen11. SVZ12. VV TLC13. VAKO14. VV ZNC
1. VV Actief 1 - 3 8 mrt26 jan 9 feb27 okt19 apr10 nov24 mei10 mei15 dec 1 dec3 - 122 mrt
2. Forward GSAVV 2 feb 24 mei 3 nov 8 mrt 1 dec15 dec19 apr0 - 016 feb29 mrt10 mei10 nov2 - 0
3. FVV2 - 224 nov 17 mei1 - 5 5 apr 3 nov 2 feb16 feb2 - 315 mrt29 mrt26 apr 8 dec
4. VV Gieten29 mrt26 apr17 nov  1 dec24 mei10 mei16 feb15 dec10 nov3 - 3 2 feb27 okt15 mrt
5. VV Groninger Boys2 - 127 okt10 mei 5 apr 2 - 0 2 feb15 dec19 apr24 mei16 feb10 nov22 mrt24 nov
6. VV HSC15 mrt17 mei15 dec 8 dec26 apr 29 mrt17 nov0 - 5 2 feb4 - 0 3 nov24 nov16 feb
7. VV Muntendam 8 dec22 mrt 9 feb24 nov3 - 126 jan  5 apr15 mrt27 okt26 apr3 - 217 mei3 - 1
8. VV Nieuw Roden26 apr1 - 522 dec0 - 517 mei 8 mrt 1 dec 29 mrt15 mrt 3 nov 9 feb 8 dec26 jan
9. VV Peize24 nov 5 apr27 okt22 mrt26 jan 9 feb10 nov2 - 1 26 apr 8 dec 8 mrt2 - 017 mei
10. VV Siddeburen1 - 21 - 222 mrt 9 feb 8 dec2 - 2 8 mrt24 nov 3 nov 17 mei19 apr26 jan 5 apr
11. SVZ 5 apr26 jan10 nov 8 mrt1 - 219 apr2 - 322 mrt10 mei 1 dec 24 mei 9 feb27 okt
12. VV TLC17 mei 8 dec26 jan4 - 115 mrt22 mrt16 feb27 okt2 - 44 - 524 nov  5 apr26 apr
13. VAKO16 feb15 mrt 1 dec19 apr 3 nov10 mei29 sep24 mei 2 feb29 mrt1 - 215 dec 3 - 0
14. VV ZNC 3 nov 9 feb19 apr3 - 729 mrt10 nov24 mei10 mei 1 dec15 dec 2 feb1 - 5 8 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie