Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Forward GSAVV 12 9 2 1 29 27 10  
2 VV Gieten 12 8 1 3 25 48 21  
3 VV Peize 12 8 1 3 25 32 13  
4 VV Groninger Boys 12 7 1 4 22 27 17  
5 VV HSC 12 7 1 4 22 28 22  
6 SVZ 12 6 1 5 19 28 24  
7 VV Nieuw Roden 12 6 0 6 18 32 29  
8 VV Muntendam 12 5 3 4 18 25 38  
9 VV Actief 12 5 2 5 17 25 22  
10 VV TLC 12 4 1 7 13 27 26  
11 VAKO 12 3 1 8 10 21 29  
12 VV ZNC 12 3 1 8 10 21 39  
13 VV Siddeburen 12 2 3 7 9 23 32  
14 FVV 12 1 2 9 5 16 58  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
84
Totaal aantal doelpunten
380
Totaal aantal doelpunten (thuis)
210
Totaal aantal doelpunten (uit)
170
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,52
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,50
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,02
Grootste overwinning (thuis) 
Gieten - FVV (12 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
ZNC - HSC (1 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Gieten - FVV (12 - 0)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Actief2. Forward GSAVV3. FVV4. VV Gieten5. VV Groninger Boys6. VV HSC7. VV Muntendam8. VV Nieuw Roden9. VV Peize10. VV Siddeburen11. SVZ12. VV TLC13. VAKO14. VV ZNC
1. VV Actief 1 - 3 8 mrt26 jan 9 feb1 - 319 apr5 - 224 mei10 mei1 - 22 - 03 - 122 mrt
2. Forward GSAVV 2 feb 24 mei2 - 0 8 mrt4 - 13 - 019 apr0 - 016 feb29 mrt10 mei2 - 12 - 0
3. FVV2 - 23 - 1 17 mei1 - 5 5 apr3 - 3 2 feb16 feb2 - 315 mrt29 mrt26 apr0 - 4
4. VV Gieten29 mrt26 apr12 - 0 3 - 124 mei10 mei16 feb3 - 04 - 33 - 3 2 feb3 - 115 mrt
5. VV Groninger Boys2 - 10 - 110 mei 5 apr 2 - 0 2 feb4 - 119 apr24 mei16 feb2 - 022 mrt2 - 3
6. VV HSC15 mrt17 mei4 - 22 - 126 apr 29 mrt3 - 00 - 5 2 feb4 - 01 - 01 - 416 feb
7. VV Muntendam2 - 222 mrt 9 feb2 - 63 - 126 jan  5 apr15 mrt2 - 126 apr3 - 217 mei3 - 1
8. VV Nieuw Roden26 apr1 - 56 - 00 - 517 mei 8 mrt7 - 1 29 mrt15 mrt4 - 2 9 feb2 - 026 jan
9. VV Peize2 - 1 5 apr8 - 122 mrt23 jan 9 feb7 - 02 - 1 26 apr0 - 3 8 mrt2 - 017 mei
10. VV Siddeburen1 - 21 - 222 mrt 9 feb2 - 22 - 2 8 mrt1 - 50 - 1 17 mei19 apr26 jan 5 apr
11. SVZ 5 apr26 jan5 - 0 8 mrt1 - 219 apr2 - 322 mrt10 mei4 - 2 24 mei 9 feb3 - 2
12. VV TLC17 mei2 - 226 jan4 - 115 mrt22 mrt16 feb1 - 32 - 44 - 52 - 1  5 apr26 apr
13. VAKO16 feb15 mrt5 - 219 apr1 - 410 mei3 - 324 mei 2 feb29 mrt1 - 21 - 5 3 - 0
14. VV ZNC2 - 4 9 feb19 apr3 - 729 mrt1 - 724 mei10 mei2 - 12 - 2 2 feb1 - 5 8 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie