Zaterdag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Kootstertille 12 9 1 2 28 30 17  
2 SV RWF 12 7 4 1 25 22 6  
3 VIOD Driesum 12 7 2 3 23 33 18  
4 VV Harkema Opeinde 12 7 2 3 23 25 11  
5 VV Dokkum 12 7 0 5 21 33 27  
6 VV ODV 11 5 4 2 19 23 11  
7 VV Opende 12 6 1 5 19 23 20  
8 VV Ternaard 12 5 2 5 17 23 25  
9 V en V '68 12 4 2 6 14 21 23  
10 FC Birdaard 11 4 1 6 13 14 21  
11 WTOC 11 3 1 7 10 18 26  
12 VV Oostergo 11 2 3 6 9 15 28  
13 Friese Boys 12 3 0 9 9 16 41  
14 GSVV 12 1 1 10 4 17 39  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
82
Totaal aantal doelpunten
313
Totaal aantal doelpunten (thuis)
168
Totaal aantal doelpunten (uit)
145
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,82
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,05
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,77
Grootste overwinning (thuis) 
VIOD Driesum - Oostergo (7 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Friese Boys - V en V '68 (1 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Dokkum - WTOC (7 - 2)
Friese Boys - V en V '68 (1 - 8)



Zaterdag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Birdaard2. VV Dokkum3. Friese Boys4. GSVV5. VV Harkema Opeinde6. SC Kootstertille7. VV ODV8. VV Oostergo9. VV Opende10. SV RWF11. VV Ternaard12. V en V '6813. VIOD Driesum14. WTOC
1. FC Birdaard 23 mei3 - 03 - 10 - 03 - 1 9 mei 8 feb21 mrt18 apr 7 mrt0 - 225 jan18 jan
2. VV Dokkum3 - 0 5 - 1 8 feb3 - 2 4 apr25 apr25 jan16 mei1 - 21 - 4 7 mrt21 mrt7 - 2
3. Friese Boys15 feb 1 feb  9 mei23 mei14 mrt28 mrt2 - 32 - 10 - 40 - 21 - 818 apr3 - 2
4. GSVV14 mrt3 - 52 - 3 1 - 316 mei 1 feb25 apr15 feb28 mrt3 - 23 - 30 - 30 - 4
5. VV Harkema Opeinde25 apr28 mrt3 - 0 7 mrt 2 - 114 mrt16 mei25 jan1 - 01 - 3 8 feb1 - 24 - 0
6. SC Kootstertille 1 feb5 - 23 - 21 - 018 apr 15 feb 7 mrt4 - 31 - 123 mei 9 mei3 - 228 mrt
7. VV ODV4 - 03 - 125 jan5 - 21 - 11 - 2 22 feb 4 apr 7 mrt21 mrt18 apr 8 feb16 mei
8. VV Oostergo1 - 318 apr21 mrt5 - 10 - 50 - 323 mei 0 - 1 1 feb 9 mei2 - 2 4 apr15 feb
9. VV Opende3 - 04 - 2 7 mrt2 - 1 9 mei 8 feb0 - 028 mrt 23 mei18 apr0 - 26 - 1 1 feb
10. SV RWF3 - 114 mrt16 mei25 jan 4 apr21 mrt0 - 01 - 04 - 0  8 feb4 - 10 - 025 apr
11. VV Ternaard3 - 115 feb25 apr 4 apr 1 feb1 - 41 - 42 - 23 - 10 - 0 28 mrt16 mei14 mrt
12. V en V '6816 mei1 - 2 4 apr21 mrt0 - 20 - 22 - 114 mrt25 apr15 feb25 jan 0 - 50 - 1
13. VIOD Driesum28 mrt0 - 15 - 223 mei15 feb25 apr2 - 27 - 114 mrt 9 mei3 - 1 1 feb 3 - 1
14. WTOC 4 apr 9 mei 8 feb18 apr21 mrt25 jan0 - 21 - 11 - 21 - 35 - 123 mei 7 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie