Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Sweel 3 3 0 0 9 6 2  
2 VV KSC 4 3 0 1 9 11 3  
3 VV Titan 3 2 1 0 7 9 5  
4 OVC '21 4 2 1 1 7 12 5  
5 VV Gasselternijveen 3 2 0 1 6 5 4  
6 DVC '59 4 2 0 2 6 12 14  
7 VV Schoonebeek 4 1 2 1 5 3 6  
8 VIOS O 3 1 1 1 4 5 5  
9 SC Zwartemeerse Boys 3 1 1 1 4 5 6  
10 VV Bargeres 3 1 0 2 3 5 7  
11 Sleen 3 0 2 1 2 4 5  
12 DSC '65 3 0 1 2 1 3 7  
13 EHS '85 3 0 1 2 1 2 7  
14 SC Balkbrug 3 0 0 3 0 2 8  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
23
Totaal aantal doelpunten
84
Totaal aantal doelpunten (thuis)
45
Totaal aantal doelpunten (uit)
39
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,65
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,96
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,70
Grootste overwinning (thuis) 
KSC - Schoonebeek (5 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
DVC '59 - OVC '21 (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
DVC '59 - Bargeres (5 - 3)



Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SC Balkbrug2. VV Bargeres3. DSC '654. DVC '595. EHS '856. VV Gasselternijveen7. VV KSC8. OVC '219. VV Schoonebeek10. Sleen11. VV Sweel12. VV Titan13. VIOS O14. SC Zwartemeerse Boys
1. SC Balkbrug 0 - 2 8 mrt2 - 526 jan15 mrt20 okt 3 nov29 mrt 8 dec26 apr17 mei 9 feb 1 dec
2. VV Bargeres 2 feb  5 apr17 mei 8 dec29 sep24 nov15 mrt16 feb26 apr0 - 220 okt29 mrt 3 nov
3. DSC '6517 nov15 dec  8 dec16 feb 2 feb17 mei2 - 220 okt24 nov15 mrt26 apr 3 nov29 mrt
4. DVC '5916 feb5 - 324 mei 15 mrt10 nov26 apr0 - 515 dec27 okt29 mrt 1 dec 2 feb10 mei
5. EHS '8510 mei19 apr10 nov20 okt 15 dec 9 feb 2 feb 1 dec 8 mrt 3 nov29 mrt29 sep24 mei
6. VV Gasselternijveen24 nov22 mrt2 - 1 9 feb 5 apr 0 - 217 mei 3 nov26 jan20 okt 8 dec19 apr 8 mrt
7. VV KSC19 apr24 mei 1 dec 3 nov3 - 016 feb 29 mrt5 - 110 nov 2 feb 8 mrt10 mei15 dec
8. OVC '2122 mrt10 nov19 apr 8 mrt27 okt 1 dec26 jan 10 mei 9 feb 5 apr2 - 324 mei3 - 0
9. VV Schoonebeek1 - 027 okt 9 feb22 mrt17 mei26 apr 5 apr 8 dec 1 - 124 nov26 jan 8 mrt10 nov
10. Sleen24 mei 1 dec10 mei19 apr2 - 229 mrt15 mrt20 okt 2 feb 16 feb 3 nov15 dec29 sep
11. VV Sweel10 nov 8 mrt27 okt26 jan22 mrt10 mei2 - 115 dec24 mei2 - 1  9 feb 1 dec19 apr
12. VV Titan15 dec10 mei3 - 0 5 apr24 nov24 mei27 okt16 feb19 apr22 mrt29 sep 10 nov 2 feb
13. VIOS O27 okt26 jan22 mrt4 - 226 apr1 - 3 8 dec24 nov0 - 0 5 apr17 mei15 mrt 16 feb
14. SC Zwartemeerse Boys 5 apr 9 feb26 jan24 nov2 - 027 okt22 mrt26 apr15 mrt17 mei 8 dec3 - 320 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie