Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Balkbrug 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Bargeres 0 0 0 0 0 0 0  
3 DSC '65 0 0 0 0 0 0 0  
4 DVC '59 0 0 0 0 0 0 0  
5 EHS '85 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Gasselternijveen 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV KSC 0 0 0 0 0 0 0  
8 OVC '21 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Schoonebeek 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sleen 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Sweel 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Titan 0 0 0 0 0 0 0  
13 VIOS O 0 0 0 0 0 0 0  
14 SC Zwartemeerse Boys 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SC Balkbrug2. VV Bargeres3. DSC '654. DVC '595. EHS '856. VV Gasselternijveen7. VV KSC8. OVC '219. VV Schoonebeek10. Sleen11. VV Sweel12. VV Titan13. VIOS O14. SC Zwartemeerse Boys
1. SC Balkbrug 22 sep 8 mrt 6 okt26 jan15 mrt20 okt 3 nov29 mrt 8 dec26 apr17 mei 9 feb 1 dec
2. VV Bargeres 2 feb  5 apr17 mei 8 dec29 sep24 nov15 mrt16 feb26 apr 6 okt20 okt29 mrt 3 nov
3. DSC '6529 sep15 dec  8 dec16 feb 2 feb17 mei 6 okt20 okt24 nov15 mrt26 apr 3 nov29 mrt
4. DVC '5916 feb13 okt24 mei 15 mrt10 nov26 apr29 sep15 dec27 okt29 mrt 1 dec 2 feb10 mei
5. EHS '8510 mei19 apr10 nov20 okt 15 dec 9 feb 2 feb 1 dec 8 mrt 3 nov29 mrt29 sep24 mei
6. VV Gasselternijveen24 nov22 mrt22 sep 9 feb 5 apr  6 okt17 mei 3 nov26 jan20 okt 8 dec19 apr 8 mrt
7. VV KSC19 apr24 mei 1 dec 3 nov13 okt16 feb 29 mrt29 sep10 nov 2 feb 8 mrt10 mei15 dec
8. OVC '2122 mrt10 nov19 apr 8 mrt27 okt 1 dec26 jan 10 mei 9 feb 5 apr22 sep24 mei13 okt
9. VV Schoonebeek13 okt27 okt 9 feb22 mrt17 mei26 apr 5 apr 8 dec 22 sep24 nov26 jan 8 mrt10 nov
10. Sleen24 mei 1 dec10 mei19 apr 6 okt29 mrt15 mrt20 okt 2 feb 16 feb 3 nov15 dec29 sep
11. VV Sweel10 nov 8 mrt27 okt26 jan22 mrt10 mei22 sep15 dec24 mei13 okt  9 feb 1 dec19 apr
12. VV Titan15 dec10 mei13 okt 5 apr24 nov24 mei27 okt16 feb19 apr22 mrt29 sep 10 nov 2 feb
13. VIOS O27 okt26 jan22 mrt22 sep26 apr13 okt 8 dec24 nov 6 okt 5 apr17 mei15 mrt 16 feb
14. SC Zwartemeerse Boys 5 apr 9 feb26 jan24 nov22 sep27 okt22 mrt26 apr15 mrt17 mei 8 dec 6 okt20 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie