Zondag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV SPW 11 10 1 0 31 35 13  
2 VV PJC 11 7 3 1 24 30 24  
3 VV Heiligerlee 11 7 0 4 21 35 19  
4 VV Engelbert 11 6 3 2 21 28 17  
5 MOVV 11 6 2 3 20 33 18  
6 VVK 10 5 1 4 16 28 21  
7 VV Kwiek 10 5 1 4 16 20 15  
8 VV Gieterveen 11 5 1 5 16 25 26  
9 VV Farmsum 9 4 1 4 13 20 19  
10 VV Wedde 9 2 2 5 8 16 18  
11 VV Bareveld 10 2 1 7 7 22 40  
12 Amicitia VMC 11 1 4 6 7 17 34  
13 VV Pekelder Boys 11 1 2 8 5 16 40  
14 VV Eenrum 10 0 2 8 2 13 34  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
73
Totaal aantal doelpunten
338
Totaal aantal doelpunten (thuis)
170
Totaal aantal doelpunten (uit)
168
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,63
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,33
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,30
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
VVK - Gieterveen (6 - 1)
Heiligerlee - Amicitia VMC (5 - 0)
Wedde - Pekelder Boys (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
Bareveld - Engelbert (0 - 6)
Eenrum - Kwiek (0 - 6)
Pekelder Boys - MOVV (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Bareveld - PJC (5 - 6)



Zondag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Amicitia VMC2. VV Bareveld3. VV Eenrum4. VV Engelbert5. VV Farmsum6. VV Gieterveen7. VV Heiligerlee8. VV Kwiek9. MOVV10. VV Pekelder Boys11. VV PJC12. VV SPW13. VVK14. VV Wedde
1. Amicitia VMC 22 mrt3 - 23 - 3 5 apr0 - 217 mei19 apr26 jan2 - 2 8 mrt1 - 5 9 feb2 - 3
2. VV Bareveld2 - 2 4 - 10 - 6 8 dec1 - 415 mrt29 mrt26 apr16 feb5 - 6 2 feb17 mei 5 apr
3. VV Eenrum10 mei 8 mrt 2 - 222 mrt 9 feb15 dec0 - 61 - 624 mei19 apr2 - 326 jan22 dec
4. VV Engelbert16 feb24 mei 2 feb 1 - 1 8 mrt29 mrt10 mei1 - 24 - 115 dec19 apr3 - 23 - 2
5. VV Farmsum15 dec19 apr4 - 1 9 feb 29 mrt 2 feb22 dec 8 mrt3 - 224 mei10 mei0 - 22 - 0
6. VV Gieterveen24 mei10 mei2 - 21 - 23 - 6 16 feb0 - 122 mrt19 apr 2 feb15 dec 5 apr2 - 0
7. VV Heiligerlee5 - 04 - 1 5 apr26 jan3 - 14 - 2 24 mei 9 feb10 mei3 - 422 mrt 8 mrt19 apr
8. VV Kwiek4 - 026 jan17 mei1 - 326 apr15 mrt2 - 1  5 apr3 - 216 feb2 - 51 - 322 mrt
9. MOVV29 mrt4 - 016 feb15 mrt4 - 22 - 30 - 215 dec  2 feb2 - 224 mei19 apr10 mei
10. VV Pekelder Boys26 apr2 - 43 - 2 5 apr17 mei26 jan1 - 6 8 mrt0 - 6 2 - 21 - 322 mrt 9 feb
11. VV PJC4 - 2 9 feb1 - 022 mrt3 - 12 - 526 apr1 - 017 mei15 mrt  5 apr3 - 226 jan
12. VV SPW15 mrt5 - 226 apr2 - 026 jan17 mei2 - 0 9 feb4 - 129 mrt2 - 2 2 - 1 8 mrt
13. VVK2 - 26 - 329 mrt26 apr15 mrt6 - 14 - 3 2 feb0 - 315 dec10 mei16 feb 24 mei
14. VV Wedde 2 feb15 dec15 mrt17 mei16 feb26 apr2 - 40 - 03 - 35 - 029 mrt1 - 2 8 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie