Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Bakkeveen 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Black Boys 0 0 0 0 0 0 0  
3 SC Bolsward 0 0 0 0 0 0 0  
4 SC Boornbergum '80 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Harlingen 0 0 0 0 0 0 0  
6 SC Joure 0 0 0 0 0 0 0  
7 Langweer 0 0 0 0 0 0 0  
8 RKVV MKV '29 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Nicator 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV ONB 0 0 0 0 0 0 0  
11 SC Terschelling 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV De Wâlden 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Warga 0 0 0 0 0 0 0  
14 De Wilper Boys 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bakkeveen2. VV Black Boys3. SC Bolsward4. SC Boornbergum '805. FC Harlingen6. SC Joure7. Langweer8. RKVV MKV '299. VV Nicator10. VV ONB11. SC Terschelling12. VV De Wâlden13. VV Warga14. De Wilper Boys
1. VV Bakkeveen 27 okt13 okt26 jan 8 mrt 5 apr10 mei 1 dec 9 feb22 sep22 mrt10 nov24 mei19 apr
2. VV Black Boys 2 feb 24 mei 9 feb20 okt 3 nov 1 dec15 dec 8 mrt29 mrt10 mei19 apr29 sep10 nov
3. SC Bolsward26 apr22 sep 22 mrt24 nov 8 dec15 mrt27 okt17 mei 6 okt 5 apr 9 feb20 okt26 jan
4. SC Boornbergum '8029 mrt13 okt15 dec  3 nov 2 feb29 sep16 feb10 nov 8 mrt19 apr24 mei10 mei 1 dec
5. FC Harlingen29 sep15 mrt10 mei26 apr 29 mrt15 dec10 nov27 okt 1 dec16 feb13 okt 2 feb24 mei
6. SC Joure15 dec22 mrt19 apr22 sep26 jan 24 mei10 mei13 okt 9 feb10 nov 8 mrt 1 dec27 okt
7. Langweer 8 dec17 mei10 nov 5 apr22 mrt24 nov 26 apr22 sep26 jan13 okt27 okt 8 mrt 9 feb
8. RKVV MKV '2917 mei 5 apr 8 mrt 6 okt 9 feb20 okt 3 nov 26 jan 8 dec24 nov22 mrt19 apr22 sep
9. VV Nicator20 okt 6 okt29 sep15 mrt19 apr16 feb 2 feb29 mrt  3 nov24 mei 1 dec15 dec10 mei
10. VV ONB16 feb24 nov 2 feb27 okt 5 apr29 sep19 apr24 mei22 mrt 15 dec10 mei10 nov13 okt
11. SC Terschelling 3 nov26 jan 1 dec20 okt 6 okt26 apr29 mrt15 mrt 8 dec17 mei 22 sep 9 feb 8 mrt
12. VV De Wâlden15 mrt 8 dec 3 nov24 nov17 mei 6 okt16 feb29 sep26 apr20 okt 2 feb 29 mrt 5 apr
13. VV Warga24 nov26 apr16 feb 8 dec22 sep17 mei 6 okt13 okt 5 apr15 mrt27 okt26 jan 22 mrt
14. De Wilper Boys 6 okt16 feb29 mrt17 mei 8 dec15 mrt20 okt 2 feb24 nov26 apr29 sep15 dec 3 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie