Zaterdag 2e klasse I

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Zuidhorn 4 4 0 0 12 17 6  
2 Be Quick Dokkum 4 3 1 0 10 7 3  
3 FC Burgum 4 3 0 1 9 9 6  
4 VV Kollum 4 3 0 1 9 12 16  
5 SV Marum 4 2 1 1 7 10 7  
6 VEV '67 4 2 0 2 6 5 6  
7 SC Stiens 4 1 1 2 4 13 9  
8 VV 't Fean '58 4 1 1 2 4 7 8  
9 VV Zwaagwesteinde 4 1 1 2 4 4 5  
10 SC Veenwouden 4 1 1 2 4 5 7  
11 VVI 3 1 0 2 3 3 4  
12 SC Joure 4 0 3 1 3 7 12  
13 VV Hardegarijp 4 0 1 3 1 6 9  
14 VV Nijland 3 0 0 3 0 4 11  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
27
Totaal aantal doelpunten
109
Totaal aantal doelpunten (thuis)
62
Totaal aantal doelpunten (uit)
47
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,04
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,30
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,74
Grootste overwinning (thuis) 
Stiens SC - Kollum (9 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
 
 
Nijland - Kollum (3 - 5)
Fean '58 't - Zuidhorn (3 - 5)
Veenwouden SC - Burgum FC (1 - 3)
Burgum FC - Marum (1 - 3)
Stiens SC - Burgum FC (0 - 2)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Stiens SC - Kollum (9 - 1)



Zaterdag 2e klasse I

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Be Quick Dokkum2. FC Burgum3. VV 't Fean '584. VV Hardegarijp5. SC Joure6. VV Kollum7. SV Marum8. VV Nijland9. SC Stiens10. SC Veenwouden11. VEV '6712. VVI13. VV Zuidhorn14. VV Zwaagwesteinde
1. Be Quick Dokkum  9 nov1 - 126 okt14 mrt28 mrt25 apr30 nov3 - 1 1 feb14 dec23 mei 9 mei15 feb
2. FC Burgum 8 feb 16 mei25 jan 4 apr19 okt1 - 3 7 dec21 mrt18 apr 2 nov3 - 2 7 mrt23 nov
3. VV 't Fean '58 7 mrt30 nov  8 feb26 okt 4 apr25 jan3 - 1 9 nov23 mei 9 mei18 apr3 - 521 mrt
4. VV Hardegarijp18 apr28 mrt19 okt 1 - 115 feb14 mrt 2 nov30 nov14 dec 1 feb 9 mei1 - 223 mei
5. SC Joure19 okt14 dec 1 feb 7 mrt  2 nov 8 feb28 mrt18 apr1 - 130 nov 9 nov23 mei 9 mei
6. VV Kollum25 jan 9 mei14 dec3 - 221 mrt 3 - 2 8 feb 7 mrt30 nov23 mei26 okt18 apr 9 nov
7. SV Marum 2 nov15 feb28 mrt 9 nov3 - 3 1 feb  7 mrt23 mei 9 mei2 - 030 nov14 dec18 apr
8. VV Nijland 4 apr23 mei15 feb21 mrt23 nov3 - 526 okt  9 mei 9 nov18 apr12 okt 1 feb14 dec
9. SC Stiens16 mei0 - 214 mrt25 apr 7 dec9 - 123 nov19 okt 28 mrt15 feb 4 apr 2 nov 1 feb
10. SC Veenwouden1 - 21 - 323 nov 4 apr25 apr16 mei 7 dec14 mrt25 jan 2 - 121 mrt15 feb26 okt
11. VEV '6721 mrt25 apr 7 dec3 - 216 mei23 nov 4 apr25 jan26 okt 7 mrt  8 feb 9 nov1 - 0
12. VVI 7 dec 1 feb1 - 023 nov15 feb14 mrt16 mei25 apr14 dec 2 nov19 okt 28 mrt0 - 1
13. VV Zuidhorn23 nov26 okt25 apr16 mei7 - 2 7 dec21 mrt3 - 0 8 feb19 okt14 mrt25 jan  4 apr
14. VV Zwaagwesteinde0 - 114 mrt 2 nov 7 dec25 jan25 apr19 okt16 mei3 - 3 8 feb28 mrt 7 mrt30 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse I

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie