Zaterdag 2e klasse I

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Be Quick Dokkum 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Burgum 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV 't Fean '58 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Hardegarijp 0 0 0 0 0 0 0  
5 SC Joure 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Kollum 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Marum 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Nijland 0 0 0 0 0 0 0  
9 SC Stiens 0 0 0 0 0 0 0  
10 SC Veenwouden 0 0 0 0 0 0 0  
11 VEV '67 0 0 0 0 0 0 0  
12 VVI 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Zuidhorn 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Zwaagwesteinde 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 2e klasse I

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Be Quick Dokkum2. FC Burgum3. VV 't Fean '584. VV Hardegarijp5. SC Joure6. VV Kollum7. SV Marum8. VV Nijland9. SC Stiens10. SC Veenwouden11. VEV '6712. VVI13. VV Zuidhorn14. VV Zwaagwesteinde
1. Be Quick Dokkum  9 nov28 sep26 okt14 mrt28 mrt25 apr30 nov12 okt 1 feb14 dec23 mei 9 mei15 feb
2. FC Burgum 8 feb 16 mei25 jan 4 apr19 okt 5 okt 7 dec21 mrt18 apr 2 nov21 sep 7 mrt23 nov
3. VV 't Fean '58 7 mrt30 nov  8 feb26 okt 4 apr25 jan21 sep 9 nov23 mei 9 mei18 apr12 okt21 mrt
4. VV Hardegarijp18 apr28 mrt19 okt  5 okt15 feb14 mrt 2 nov30 nov14 dec 1 feb 9 mei28 sep23 mei
5. SC Joure19 okt14 dec 1 feb 7 mrt  2 nov 8 feb28 mrt18 apr28 sep30 nov 9 nov23 mei 9 mei
6. VV Kollum25 jan 9 mei14 dec12 okt21 mrt 21 sep 8 feb 7 mrt30 nov23 mei26 okt18 apr 9 nov
7. SV Marum 2 nov15 feb28 mrt 9 nov12 okt 1 feb  7 mrt23 mei 9 mei28 sep30 nov14 dec18 apr
8. VV Nijland 4 apr23 mei15 feb21 mrt23 nov28 sep26 okt  9 mei 9 nov18 apr12 okt 1 feb14 dec
9. SC Stiens16 mei28 sep14 mrt25 apr 7 dec 5 okt23 nov19 okt 28 mrt15 feb 4 apr 2 nov 1 feb
10. SC Veenwouden21 sep12 okt23 nov 4 apr25 apr16 mei 7 dec14 mrt25 jan  5 okt21 mrt15 feb26 okt
11. VEV '6721 mrt25 apr 7 dec21 sep16 mei23 nov 4 apr25 jan26 okt 7 mrt  8 feb 9 nov12 okt
12. VVI 7 dec 1 feb 5 okt23 nov15 feb14 mrt16 mei25 apr14 dec 2 nov19 okt 28 mrt28 sep
13. VV Zuidhorn23 nov26 okt25 apr16 mei21 sep 7 dec21 mrt 5 okt 8 feb19 okt14 mrt25 jan  4 apr
14. VV Zwaagwesteinde 5 okt14 mrt 2 nov 7 dec25 jan25 apr19 okt16 mei21 sep 8 feb28 mrt 7 mrt30 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse I

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie