Zondag 2e klasse K

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Beilen 0 0 0 0 0 0 0  
2 Dedemsvaart 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Drachten 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV DTD 0 0 0 0 0 0 0  
5 SC Emmeloord 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV EMMS 0 0 0 0 0 0 0  
7 Frisia 1883 LAC 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Heerde 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Jubbega 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Lemelerveld 0 0 0 0 0 0 0  
11 LSC 1890 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Oerterp 0 0 0 0 0 0 0  
13 SV VENO 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Zuidwolde 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse K

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Beilen2. Dedemsvaart3. VV Drachten4. VV DTD5. SC Emmeloord6. VV EMMS7. Frisia 1883 LAC8. VV Heerde9. VV Jubbega10. VV Lemelerveld11. LSC 189012. VV Oerterp13. SV VENO14. VV Zuidwolde
1. VV Beilen 15 mrt29 sep24 nov 8 dec 3 nov26 apr 2 feb16 feb 6 okt17 mei15 dec29 mrt20 okt
2. Dedemsvaart27 okt 10 nov13 okt26 jan 1 dec 9 feb10 mei22 mrt15 dec22 sep 8 mrt19 apr24 mei
3. VV Drachten 8 mrt26 apr  8 dec 6 okt 9 feb17 mei15 mrt26 jan 3 nov20 okt22 sep 1 dec29 mrt
4. VV DTD10 mei16 feb24 mei 19 apr15 dec 3 nov29 mrt 6 okt20 okt15 mrt 1 dec29 sep 2 feb
5. SC Emmeloord24 mei29 mrt16 feb27 okt  2 feb 1 dec10 nov15 mrt29 sep26 apr13 okt10 mei15 dec
6. VV EMMS22 mrt17 mei27 okt 5 apr22 sep 15 mrt13 okt26 apr24 nov 8 dec26 jan16 feb 6 okt
7. Frisia 1883 LAC13 okt29 sep15 dec22 mrt 5 apr10 nov 24 mei24 nov16 feb27 okt10 mei 2 feb19 apr
8. VV Heerde22 sep20 okt24 nov26 jan 9 feb19 apr 8 dec  5 apr17 mei 6 okt22 mrt 8 mrt 3 nov
9. VV Jubbega10 nov 3 nov10 mei 8 mrt20 okt29 sep29 mrt15 dec  2 feb 9 feb12 apr24 mei 1 dec
10. VV Lemelerveld19 apr 5 apr22 mrt 9 feb 8 mrt24 mei22 sep 1 dec27 okt 26 jan10 nov13 okt10 mei
11. LSC 1890 1 dec 2 feb19 apr10 nov 3 nov10 mei 8 mrt16 feb13 okt29 mrt 24 mei15 dec29 sep
12. VV Oerterp 5 apr 6 okt 2 feb26 apr17 mei29 mrt20 okt29 sep 8 dec15 mrt24 nov  3 nov16 feb
13. SV VENO26 jan 8 dec 5 apr17 mei24 nov20 okt 6 okt27 okt22 sep26 apr22 mrt 9 feb 15 mrt
14. VV Zuidwolde 9 feb24 nov13 okt22 sep22 mrt 8 mrt26 jan26 apr17 mei 8 dec 5 apr27 okt10 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse K

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie