Zaterdag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Angelslo 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV DKB 0 0 0 0 0 0 0  
3 HS '88 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV Mussel 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Nieuw Balinge 0 0 0 0 0 0 0  
6 Onstwedder Boys 0 0 0 0 0 0 0  
7 SCN 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV SJS 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV SVBO 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Tiendeveen 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV VHK 0 0 0 0 0 0 0  
12 Vitesse '63 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Wildervank 0 0 0 0 0 0 0  
14 WVV 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SC Angelslo2. VV DKB3. HS '884. SV Mussel5. SV Nieuw Balinge6. Onstwedder Boys7. SCN8. VV SJS9. VV SVBO10. VV Tiendeveen11. SV VHK12. Vitesse '6313. VV Wildervank14. WVV
1. SC Angelslo 18 apr 9 mei 9 nov26 okt30 nov 7 mrt25 jan21 mrt23 mei12 okt 8 feb 4 apr21 sep
2. VV DKB 5 okt 19 okt14 dec15 feb 1 feb 7 dec16 mei28 sep 2 nov28 mrt23 nov14 mrt25 apr
3. HS '88 7 dec 8 feb 26 okt16 mei25 apr21 mrt 4 apr12 okt 7 mrt 9 nov21 sep23 nov25 jan
4. SV Mussel14 mrt 4 apr15 feb  7 dec28 sep16 mei23 nov 1 feb28 mrt 2 nov25 apr 5 okt19 okt
5. SV Nieuw Balinge 1 feb 9 nov30 nov18 apr 14 dec19 okt 8 feb 9 mei28 sep23 mei 7 mrt 2 nov28 mrt
6. Onstwedder Boys16 mei21 sep 2 nov21 mrt 4 apr  8 feb 5 okt23 nov18 apr 7 mrt25 jan19 okt 7 dec
7. SCN28 sep23 mei14 dec12 okt14 mrt 9 nov 25 apr15 feb 1 feb 9 mei26 okt28 mrt30 nov
8. VV SJS28 mrt30 nov28 sep23 mei12 okt15 feb 2 nov 18 apr 9 mei14 dec 9 nov 1 feb 7 mrt
9. VV SVBO 2 nov 7 mrt28 mrt21 sep25 jan14 mrt 5 okt19 okt  8 feb30 nov 7 dec25 apr16 mei
10. VV Tiendeveen23 nov21 mrt 5 okt25 jan25 apr12 okt21 sep 7 dec26 okt 15 feb 4 apr16 mei14 mrt
11. SV VHK25 apr25 jan14 mrt 8 feb21 sep26 okt23 nov21 mrt 4 apr19 okt 16 mei 7 dec 5 okt
12. Vitesse '6319 okt 9 mei 1 feb30 nov 5 okt28 mrt18 apr14 mrt23 mei14 dec28 sep 15 feb 2 nov
13. VV Wildervank14 dec26 okt23 mei 7 mrt21 mrt 9 mei25 jan21 sep 9 nov30 nov18 apr12 okt  8 feb
14. WVV15 feb12 okt18 apr 9 mei23 nov23 mei 4 apr26 okt14 dec 9 nov 1 feb21 mrt28 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie