Zondag 5e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV BEW 0 0 0 0 0 0 0  
2 Blankenham 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Diever/Wapse 0 0 0 0 0 0 0  
4 DOS '63 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Giethoorn 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV IJhorst 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Kuinre 0 0 0 0 0 0 0  
8 Old Forward 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Oosterstreek 0 0 0 0 0 0 0  
10 Scheerwolde 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Sport Vereent 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Uffelte 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Wapserveen 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Willemsoord 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV BEW2. Blankenham3. VV Diever/Wapse4. DOS '635. SV Giethoorn6. VV IJhorst7. VV Kuinre8. Old Forward9. VV Oosterstreek10. Scheerwolde11. VV Sport Vereent12. VV Uffelte13. VV Wapserveen14. VV Willemsoord
1. VV BEW  8 dec20 okt 3 nov 1 dec29 mrt26 jan 6 okt15 mrt 9 feb26 apr17 mei22 sep 8 mrt
2. Blankenham24 mei 15 mrt20 okt29 sep 2 feb 6 okt19 apr29 mrt15 dec16 feb 3 nov 1 dec10 mei
3. VV Diever/Wapse19 apr10 nov 29 mrt15 dec29 sep13 okt 3 nov16 feb10 mei 2 feb 8 mrt24 mei 1 dec
4. DOS '6322 mrt 9 feb26 jan 13 okt10 mei27 okt 8 mrt 1 dec24 mei 5 apr22 sep10 nov19 apr
5. SV Giethoorn 5 apr17 mei22 mrt26 apr 15 mrt22 sep24 nov27 okt20 okt 8 dec 6 okt 9 feb26 jan
6. VV IJhorst13 okt22 sep 5 apr 8 dec10 nov 17 mei22 mrt26 apr 8 mrt24 nov26 jan27 okt 9 feb
7. VV Kuinre10 mei 8 mrt 9 feb 2 feb24 mei 1 dec 20 okt15 dec29 sep 3 nov29 mrt19 apr10 nov
8. Old Forward16 feb27 okt26 apr29 sep10 mei15 dec15 mrt 10 nov 2 feb29 mrt 1 dec13 okt24 mei
9. VV Oosterstreek24 nov26 jan 6 okt17 mei 8 mrt 3 nov 5 apr 9 feb 19 apr20 okt 8 dec22 mrt22 sep
10. Scheerwolde27 okt 5 apr 8 dec24 nov16 feb 6 okt26 apr22 sep13 okt 17 mei15 mrt26 jan22 mrt
11. VV Sport Vereent10 nov13 okt22 sep15 dec19 apr24 mei22 mrt26 jan10 mei 1 dec  9 feb 8 mrt27 okt
12. VV Uffelte15 dec22 mrt27 okt16 feb 2 feb19 apr24 nov 5 apr24 mei10 nov29 sep 10 mei13 okt
13. VV Wapserveen 2 feb26 apr24 nov15 mrt 3 nov16 feb 8 dec17 mei29 sep29 mrt 6 okt20 okt  5 apr
14. VV Willemsoord29 sep24 nov17 mei 6 okt29 mrt20 okt16 feb 8 dec 2 feb 3 nov15 mrt26 apr15 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie