Zaterdag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Achilles 1894 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Avereest 0 0 0 0 0 0 0  
3 BSVV 0 0 0 0 0 0 0  
4 CSVC 0 0 0 0 0 0 0  
5 Fit Boys 0 0 0 0 0 0 0  
6 Hardenberg '85 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Hollandscheveld 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Hoogeveen 0 0 0 0 0 0 0  
9 FC Klazienaveen 0 0 0 0 0 0 0  
10 SC Lutten 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV Nieuwleusen 0 0 0 0 0 0 0  
12 SCD '83 0 0 0 0 0 0 0  
13 SVN '69 0 0 0 0 0 0 0  
14 ZZVV 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles 18942. VV Avereest3. BSVV4. CSVC5. Fit Boys6. Hardenberg '857. VV Hollandscheveld8. VV Hoogeveen9. FC Klazienaveen10. SC Lutten11. SV Nieuwleusen12. SCD '8313. SVN '6914. ZZVV
1. Achilles 1894 15 feb23 nov14 dec19 okt28 mrt 7 dec16 mei14 mrt 5 okt 2 nov28 sep 1 feb25 apr
2. VV Avereest 9 nov  7 mrt18 apr30 nov23 mei19 okt 8 feb 2 nov 1 feb28 sep 9 mei14 dec28 mrt
3. BSVV 9 mei 5 okt 30 nov 1 feb28 sep18 apr14 mrt15 feb19 okt14 dec23 mei28 mrt 2 nov
4. CSVC 4 apr 7 dec25 apr 15 feb 2 nov16 mei23 nov 5 okt14 mrt28 mrt 1 feb28 sep19 okt
5. Fit Boys 8 feb16 mei21 sep26 okt  9 nov21 mrt 4 apr23 nov 7 dec 7 mrt12 okt25 apr25 jan
6. Hardenberg '8525 jan21 sep16 mei 8 feb14 mrt 23 nov21 mrt 7 dec25 apr19 okt 4 apr26 okt 5 okt
7. VV Hollandscheveld23 mei14 mrt26 okt12 okt14 dec 9 mei 25 apr28 mrt28 sep 1 feb15 feb 9 nov30 nov
8. VV Hoogeveen30 nov12 okt 9 nov23 mei28 sep14 dec 2 nov  1 feb28 mrt 9 mei18 apr15 feb 7 mrt
9. FC Klazienaveen26 okt21 mrt12 okt 7 mrt23 mei18 apr25 jan21 sep 14 dec30 nov 9 nov 9 mei 8 feb
10. SC Lutten18 apr26 okt 8 feb 9 nov 9 mei12 okt 7 mrt25 jan 4 apr 23 mei21 mrt30 nov21 sep
11. SV Nieuwleusen21 mrt25 apr 4 apr25 jan 5 okt15 feb21 sep 7 dec16 mei23 nov 26 okt12 okt14 mrt
12. SCD '83 7 mrt25 jan 7 dec21 sep28 mrt30 nov 5 okt19 okt25 apr 2 nov 8 feb 14 mrt16 mei
13. SVN '6921 sep 4 apr25 jan21 mrt 2 nov 7 mrt 8 feb 5 okt19 okt16 mei18 apr23 nov  7 dec
14. ZZVV12 okt23 nov21 mrt 9 mei18 apr 1 feb 4 apr26 okt28 sep15 feb 9 nov14 dec23 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie