Zaterdag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 AVC 0 0 0 0 0 0 0  
2 SC Bolsward 0 0 0 0 0 0 0  
3 SSA Creil-Bant 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Delfstrahuizen 0 0 0 0 0 0 0  
5 Foarút 0 0 0 0 0 0 0  
6 SC Franeker 0 0 0 0 0 0 0  
7 HJSC 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV NOK 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV QVC 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Sleat 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Tollebeek 0 0 0 0 0 0 0  
12 TOP '63 0 0 0 0 0 0 0  
13 De Wâlde 0 0 0 0 0 0 0  
14 Waterpoort Boys 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AVC2. SC Bolsward3. SSA Creil-Bant4. VV Delfstrahuizen5. Foarút6. SC Franeker7. HJSC8. SV NOK9. VV QVC10. VV Sleat11. VV Tollebeek12. TOP '6313. De Wâlde14. Waterpoort Boys
1. AVC 21 sep 5 okt21 mrt 7 dec23 nov25 apr19 okt14 mrt25 jan 8 feb16 mei26 okt 4 apr
2. SC Bolsward23 mei 28 mrt 8 feb 2 nov19 okt 1 feb28 sep30 nov 9 nov18 apr 7 mrt14 dec 9 mei
3. SSA Creil-Bant 1 feb23 nov 26 okt28 sep 4 apr15 feb 9 nov18 apr12 okt 9 mei21 mrt23 mei14 dec
4. VV Delfstrahuizen14 dec12 okt 7 mrt  1 feb 2 nov28 mrt 9 mei28 sep30 nov23 mei 9 nov15 feb18 apr
5. Foarút18 apr21 mrt 8 feb21 sep 25 jan14 dec30 nov23 mei26 okt 7 mrt12 okt 9 mei 9 nov
6. SC Franeker 9 mei14 mrt30 nov25 apr28 mrt 28 sep 1 feb14 dec23 mei12 okt26 okt 9 nov15 feb
7. HJSC12 okt26 okt21 sep25 jan 4 apr 7 mrt 23 mei 9 mei18 apr 9 nov 8 feb30 nov21 mrt
8. SV NOK15 feb25 apr14 mrt 7 dec16 mei21 sep23 nov  5 okt21 mrt25 jan 4 apr12 okt26 okt
9. VV QVC 9 nov16 mei25 jan 4 apr23 nov21 mrt 7 dec 7 mrt  8 feb26 okt21 sep25 apr12 okt
10. VV Sleat28 mrt15 feb25 apr16 mei14 mrt 7 dec 5 okt 2 nov19 okt 14 dec23 nov 1 feb28 sep
11. VV Tollebeek 2 nov 7 dec19 okt23 nov 5 okt16 mei14 mrt28 mrt15 feb 4 apr 25 apr28 sep 1 feb
12. TOP '6328 sep 5 okt 2 nov14 mrt15 feb18 apr19 okt14 dec 1 feb 9 mei30 nov 28 mrt23 mei
13. De Wâlde 7 mrt 4 apr 7 dec 5 okt19 okt 8 feb16 mei18 apr 2 nov21 sep21 mrt25 jan 23 nov
14. Waterpoort Boys30 nov25 jan16 mei19 okt25 apr 5 okt 2 nov 8 feb28 mrt 7 mrt21 sep 7 dec14 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie