Zaterdag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Leovardia 12 10 2 0 32 34 11  
2 VV Rijperkerk 12 7 4 1 25 27 12  
3 VV Rottevalle 12 7 3 2 24 33 30  
4 SC Twijzel 12 5 4 3 19 22 22  
5 SC Berlikum 11 5 3 3 18 30 22  
6 Wykels Hallum 10 5 2 3 17 24 18  
7 VV Waskemeer 11 5 2 4 17 22 19  
8 VV Veenhuizen 12 3 4 5 13 23 27  
9 VV ONT 12 3 3 6 12 26 31  
10 FC Grootegast 12 3 3 6 12 16 25  
11 VV Minnertsga 12 3 3 6 12 13 24  
12 VV Anjum 12 2 3 7 9 24 31  
13 Ropta Boys 12 2 3 7 9 17 26  
14 SV Haulerwijk 12 1 3 8 6 18 31  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
82
Totaal aantal doelpunten
329
Totaal aantal doelpunten (thuis)
176
Totaal aantal doelpunten (uit)
153
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,01
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,15
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,87
Grootste overwinning (thuis) 
Wykels Hallum - Minnertsga (6 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Rottevalle - Rijperkerk (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Rottevalle - Anjum (7 - 4)



Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Anjum2. SC Berlikum3. FC Grootegast4. SV Haulerwijk5. SC Leovardia6. VV Minnertsga7. VV ONT8. VV Rijperkerk9. Ropta Boys10. VV Rottevalle11. SC Twijzel12. VV Veenhuizen13. VV Waskemeer14. Wykels Hallum
1. VV Anjum 25 jan14 mrt4 - 01 - 43 - 028 mrt2 - 2 8 feb25 apr1 - 316 mei 7 mrt2 - 3
2. SC Berlikum 9 mei 2 - 123 mei3 - 3 8 feb3 - 2 1 feb4 - 12 - 3 7 mrt28 mrt1 - 218 apr
3. FC Grootegast1 - 1 4 apr  7 mrt 8 feb3 - 21 - 016 mei18 apr1 - 225 jan3 - 30 - 221 mrt
4. SV Haulerwijk 4 apr3 - 32 - 3 0 - 221 mrt14 mrt25 apr2 - 21 - 116 mei1 - 325 jan 8 feb
5. SC Leovardia15 feb14 mrt5 - 2 9 mei 25 apr3 - 11 - 1 1 feb28 mrt4 - 13 - 023 mei3 - 0
6. VV Minnertsga18 apr0 - 415 feb2 - 11 - 2 1 - 128 mrt 9 mei 1 feb0 - 0 7 mrt2 - 123 mei
7. VV ONT3 - 316 mei25 apr5 - 321 mrt 4 apr 2 - 4 7 mrt3 - 21 - 325 jan 8 feb3 - 3
8. VV Rijperkerk21 mrt3 - 23 - 00 - 3 7 mrt25 jan 9 mei 23 mei 4 apr 8 feb1 - 018 apr3 - 0
9. Ropta Boys3 - 125 apr1 - 115 feb0 - 21 - 33 - 10 - 2 16 mei 4 apr14 mrt21 mrt25 jan
10. VV Rottevalle7 - 421 mrt 9 mei18 apr25 jan2 - 123 mei0 - 63 - 2 2 - 2 8 feb4 - 2 7 mrt
11. SC Twijzel23 mei2 - 228 mrt2 - 018 apr14 mrt 1 feb1 - 13 - 115 feb 4 - 3 9 mei1 - 4
12. VV Veenhuizen2 - 12 - 423 mei 1 feb 4 apr0 - 018 apr15 feb2 - 15 - 521 mrt 2 - 3 9 mei
13. VV Waskemeer3 - 115 feb 1 feb28 mrt1 - 216 mei2 - 41 - 12 - 214 mrt3 - 025 apr 22 feb
14. Wykels Hallum 1 feb18 jan2 - 04 - 216 mei6 - 115 feb14 mrt28 mrt1 - 225 apr1 - 1 4 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie