Zaterdag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Leovardia 5 3 2 0 11 13 5  
2 VV Rottevalle 5 3 2 0 11 13 10  
3 VV Waskemeer 5 3 1 1 10 11 8  
4 SC Berlikum 5 2 3 0 9 16 9  
5 SC Twijzel 5 2 3 0 9 10 6  
6 Wykels Hallum 5 2 1 2 7 7 8  
7 VV Rijperkerk 5 1 3 1 6 4 6  
8 VV Veenhuizen 5 1 2 2 5 11 11  
9 SV Haulerwijk 5 1 2 2 5 9 10  
10 VV ONT 5 1 2 2 5 10 12  
11 Ropta Boys 5 1 2 2 5 7 10  
12 VV Anjum 5 1 1 3 4 10 13  
13 FC Grootegast 5 1 1 3 4 5 9  
14 VV Minnertsga 5 0 1 4 1 4 13  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
35
Totaal aantal doelpunten
130
Totaal aantal doelpunten (thuis)
63
Totaal aantal doelpunten (uit)
67
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,71
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,80
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,91
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
Berlikum SC - Ropta Boys (4 - 1)
Anjum - Minnertsga (3 - 0)
Leovardia SC - Wykels Hallum (3 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Minnertsga - Berlikum SC (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Veenhuizen - Rottevalle (5 - 5)



Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Anjum2. SC Berlikum3. FC Grootegast4. SV Haulerwijk5. SC Leovardia6. VV Minnertsga7. VV ONT8. VV Rijperkerk9. Ropta Boys10. VV Rottevalle11. SC Twijzel12. VV Veenhuizen13. VV Waskemeer14. Wykels Hallum
1. VV Anjum 25 jan14 mrt30 nov1 - 43 - 028 mrt 2 nov 8 feb25 apr 7 dec16 mei 7 mrt2 - 3
2. SC Berlikum 9 mei 14 dec23 mei3 - 3 8 feb30 nov 1 feb4 - 1 2 nov 7 mrt28 mrt 9 nov18 apr
3. FC Grootegast23 nov 4 apr  7 mrt 8 feb3 - 2 2 nov16 mei18 apr1 - 225 jan 7 dec0 - 221 mrt
4. SV Haulerwijk 4 apr3 - 326 okt 23 nov21 mrt14 mrt25 apr2 - 2 7 dec16 mei1 - 325 jan 8 feb
5. SC Leovardia15 feb14 mrt 9 nov 9 mei 25 apr14 dec1 - 1 1 feb28 mrt26 okt30 nov23 mei3 - 0
6. VV Minnertsga18 apr0 - 415 feb14 dec 2 nov 1 - 128 mrt 9 mei 1 feb 9 nov 7 mrt30 nov23 mei
7. VV ONT3 - 316 mei25 apr 9 nov21 mrt 4 apr  7 dec 7 mrt23 nov1 - 325 jan 8 feb26 okt
8. VV Rijperkerk21 mrt26 okt30 nov0 - 3 7 mrt25 jan 9 mei 23 mei 4 apr 8 feb1 - 018 apr 9 nov
9. Ropta Boys26 okt25 apr1 - 115 feb0 - 2 7 dec3 - 123 nov 16 mei 4 apr14 mrt21 mrt25 jan
10. VV Rottevalle 9 nov21 mrt 9 mei18 apr25 jan2 - 123 mei14 dec30 nov 2 - 2 8 feb26 okt 7 mrt
11. SC Twijzel23 mei2 - 228 mrt2 - 018 apr14 mrt 1 feb1 - 114 dec15 feb  2 nov 9 mei30 nov
12. VV Veenhuizen14 dec23 nov23 mei 1 feb 4 apr26 okt18 apr15 feb 9 nov5 - 521 mrt 2 - 3 9 mei
13. VV Waskemeer3 - 115 feb 1 feb28 mrt 7 dec16 mei2 - 41 - 1 2 nov14 mrt23 nov25 apr 14 dec
14. Wykels Hallum 1 feb 7 dec2 - 0 2 nov16 mei23 nov15 feb14 mrt28 mrt1 - 225 apr1 - 1 4 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie